Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

Gal jau lankėtės šioje parodoje?
http://www.panorama....ntis-menas.html

Jei taip, ar patiko?
Neprisistačiau blush2.gif Seku jūsų temą, žaviuosi, bet pati niekada nerašau blush2.gif
Šaunuolės smile.gif
Atsakyti
dianute,o tai ko nieko nerašot?
baisios atrodom? biggrin.gif

buvau šian toj batų parodoj-batų ne itin daug,bet vistiek smagu
Atsakyti
O aš buvau Panevėžio turgely. Vieną seną daiktelį nutvėriau. Ryt pasirodysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Ar ruošiatės ryt į blusturgį? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Medeinaa @ 2010 06 05, 20:01)
Ar ruošiatės ryt į blusturgį?  rolleyes.gif

Labai norėčiau, bet rytoj neišeis... doh.gif ir į Panevėžį seniai ruošiuosi, ruošiuosi, bet niekaip neprisiruošiu verysad.gif
O nuo kelintos valandos blusturgis Vilniuje prasideda? Čia Mokytojų namų kiemelyje, taip? Tik sekmadieniais būna? Tikėtina, kad kitą svaitgalį Vilniuje būsiu, tai gal apsilankyčiau. Labai norėčiau... ax.gif
Atsakyti
Ruosiates smile.gif nors praejusi syk, tai nieko gero kazkaip neuztikau unsure.gif

berods nuo 12val iki 15-16val 4u.gif aha, tas tai tik sekmadieniais
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nostalgie: 05 birželio 2010 - 19:17
Pati ten retai lanakausi, nieko negaliu pasakyti. O rytoj, taip - Mokytojų namų kiemelyje, nuo 14 h. (nes prieš tai koncertas Tėvelio dienos proga) smile.gif
Atsakyti
aha,rytoj 14h.
einu beveik kiekvieną sekmadienį (jei pavyksta tėtį prisikalbint,tai nuvažiuojam ir į tą Lazdynų pelėdos skvere)
Atsakyti
jaučiu reikės kadanors prikalbėti tėtį mane Panevėžin nuvežti.Reikia gi rūmams visokių interjero detalių,o Vilniuj biškel brangininkai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2010 06 05, 18:22)
dianute,o tai ko nieko nerašot?
baisios atrodom? biggrin.gif

buvau šian toj batų parodoj-batų ne itin daug,bet vistiek smagu


Ne biggrin.gif
Priešingai, gražios bigsmile.gif
Bet mažai turiu vintažinių daiktų: Romoje pirktą delninukę, auskarų keletą, senų laiškų. O šiaip net nežinau, kuriuos iš savo turimų "lobių" galiu priskirti vintažui blush2.gif
Reikės kada pasirodyt.
Atsakyti
Vakar žadėtas parodyti pirkinys - natūralaus akmens su bronzos detalėmis dėželė papuošalams

user posted image
user posted image

Jau naudojama pagal paskirtį mirksiukas.gif
user posted image

Pardavėjas tikino, kad dėžei galėtų būti šimtas metų, bet kadangi jokių ženklų niekur neradau, pirkau ją kaip gražų daiktą, nes "Nereikia smerkti noro turėti gražų daiktą - tai prieštarauja prigimčiai." (Seneka) ax.gif

Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 06 06, 09:03)
Vakar žadėtas parodyti pirkinys - natūralaus akmens su bronzos detalėmis dėželė papuošalams

ooooo koks grozis! as irgi pirkciau. tokia atsiauriai prabangi (cia tas driezas taip idomiai atorodo). Vienzo - super!

P.S. Dar ir tas verinys idetas grazus thumbup.gif
Atsakyti