Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

Nu ir tegu tos gražios nosinaitės tik džiaugsmo ašaras šluosto mirksiukas.gif
Atsakyti
nešluostys jos nieko irnesakyk.gif
o gulės iškvėpintos hihihi.gif
Atsakyti
Puiku, nuraminot. O tai buvau bepradedanti abejoti. nail.gif
Atsakyti
odievai
Nostalgie,dabar turėsim panašių rūpesčių su dideliais vintažiniais pirkiniais (nu mano ne pats didžiausias biggrin.gif ) hihihi.gif
Ačiū už saulytes,kumščius ir visus kitus atributus 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo reeva: 02 birželio 2010 - 14:35
reeva,is kur man tokius namus gaut,aaaaa?! biggrin.gif
sveikinu-itariu,gerus tevelius turi,akd va,gavai tokia dovana,ar cia pati isigyjai?
Atsakyti
kaip gi pati
mano santaupos-50 eurų biggrin.gif
taip,tėvus turiu pačius geriausius wub.gif
ačiū
O radau visai atsitiktinai:pirmas pasitaikęs naujai idėtas skelbimas ir buvo JIS biggrin.gif
Atsakyti
[quote=reeva,2010 06 02, 17:07]kaip gi pati
mano santaupos-50 eurų biggrin.gif
taip,tėvus turiu pačius geriausius  wub.gif
ačiū
O radau visai atsitiktinai:pirmas pasitaikęs naujai idėtas skelbimas ir buvo JIS biggrin.gif




Kaip as svajoju apie savo taskirus namelius verysad.gif O ir masinos reikia doh.gif Galetu koks kibiras pinigu nukrist baigtus visos problemos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adžani: 02 birželio 2010 - 16:59
Na merginos, sauniai!!!! Reeva isvis - sveikinu ne kitaip! man siom savaitem, gaila ne vintage galvoj, bet gal susideliosiu su darbais ir mintim...
Atsakyti
nu jo,man irgi netiketu problemu islindo,bet ai,gyvenime buna ir blogiau smile.gif

tai dideliausi sveikinimai dar karta reeva-baltas pavydas blush2.gif tikuosi,pasirodysi kadu,bent isore mirksiukas.gif
Atsakyti
nežinau,jau per didelis viešinimąsis būtų biggrin.gif

Ačiū už sveikinimus
MLP,viskas susitvarkys 4u.gif
Atsakyti
tai ne viesai,jei,zinoma,noresi-man labai idomu pamatyt,gal netycia salia kur busiu biggrin.gif
Atsakyti
reeva, nezmoniskai smarkiai sveikinu bigsmile.gif ir keliu sampano taure uz tai, nes vis tiek ja kiloju dabar biggrin.gif
Atsakyti