Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

Labas, bobulencijos ax.gif Tinka good.gif

Kadangi as baisingai nemyliu kirpyklu, buna, kad atsikeliu labai grazuole. O reikia lekti greitai. Siandien susirisau skara tai kaip tikra bobulencija. Kad nors kas butu pasiules atsisesti. doh.gif Tik viena paklause, is kur gauti tokia.
Atsakyti
bobulencijos ir man tinka lotuliukas.gif
Atsakyti
Jamam bobulencijas mirksiukas.gif
Nors iš tiesų man visiškai tas pats, ką tos nebobulencijos apie mane galvoja - aš apie jas negalvoju visai irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 06 01, 14:22)
Jamam bobulencijas  mirksiukas.gif
Nors iš tiesų man visiškai tas pats, ką tos nebobulencijos apie mane galvoja - aš apie jas negalvoju visai  irnesakyk.gif


aukso vertės žodžiai hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2010 06 01, 11:50)
aukso vertės žodžiai hihihi.gif

drinks_cheers.gif thumbup.gif

aga,tinka geras pavadinimas bigsmile.gif
ai,danske,nektreipk demesio-zinoma,kad siutas ima,jog turi stovet,o dar kai zinai,kokiu manevru sugeba LT vairuotojai doh.gif
cia irgi,zinok,niekas neuzleistu,bent is jaunimo,nebent tokia pati bobulencija doh.gif
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 06 01, 00:02)
Nostalgie, susimatysim savaitgaly. Baigiau siandien savo didziausia galvos skausma. geriau negu laukiau. tai truputi galesiu galvoti apie kitus dalykus.

o, kaip smagu bigsmile.gif laukiu jau 4u.gif
Atsakyti
nail.gif
user posted image

Dar krūvą nosinaičių su mirattes pasidalinom,tai gal ji ir parodys biggrin.gif
Atsakyti
o as vel sedziu vis apsipatenkinus-mb tvarke kazkoki sena nameli ir parveze siandien parankiojes is ten labai geru daikciuku,zinoma,labiau kaip internjero detale bus,bet vistiek dziaugiuosi,nes senukai,pagaminti ne veliau,kaip po 60tuju
leksteles mazytukes,jos kaip papuosimas bus naudojamos smile.gif gamintojas J H Weatherby & Sons (Ltd),pagal zymejima atsekiau,kad taip buvo zymima po 1936m,bet ne veliau,kaip po 1960tuju
user posted image




ir idomi,net enzinau,kam naudosiu,bet gali buti ir praktiskai panaudota,Empire Porcelain Co (Ltd) firmos,1960tuju lekstute,dabar sios,kaip ir pries tai imestu leksteliu,firmos jau nebeegzistuoja
user posted image



statulele moters,nemaza,Regency Fine arts
user posted image




irgi idomus daikciukas-kaip purkstukas,kaip piestukas,cia jau menininkams geras daiktas,DeVilbiss firmos
user posted image



senas paveiksliukas
user posted image

tai va tokie lobiai smile.gif




reeva,sauni suknute thumbup.gif
ai,as irgi dar laukiu vienos silkines laura ashley suknutes,kai gausiu,pasimaivysiu tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylittleprincess: 01 birželio 2010 - 17:52
Ačiū MLP
Net mama pasakė,kad nepyksta už šitą n-tąją suknią laugh.gif

Man ta lėkštutė su moteraite žavi good.gif
Atsakyti
Jamam indus thumbup.gif
Atsakyti
reeva, puikiai tau tinka. simta kartu geriau negu man. Ar patinka?

Nosinaites tai tobulos, rodausi, bo jau reeva ispliurpe ax.gif

user posted image

user posted image

Atsakyti
laaabai wub.gif
sakau,net mama neišbrokyjo biggrin.gif

O nosinaitės tai tobulos hihihi.gif
Atsakyti