Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

QUOTE(reeva @ 2010 05 31, 15:52)
dar du
didžiausias (istorija) ir mažiausias (anglų) biggrin.gif

Tegu jie tampa mažesni už mažiausią 4u.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Reeva, sveikinu, kad vieno galvos skausmelio jau atsikratei smile.gif
Atsakyti
Ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(adžani @ 2010 05 31, 14:36)
Tiesa sakant su mielu noru tau padeciau,jegu kupina   biggrin.gif

oi, kaip butu pagalba sestadieni si pravertus rolleyes.gif dekui labai, uz gerus norus 4u.gif dabar jau meistrai turetu imtis darbu unsure.gif nors dar liko biski ka veikt, bet ten jau gelytes irnesakyk.gif


reeva, mano manymu, teisingas pasirinkimas mirksiukas.gif kantrybes iveikinejant kitus du monstrus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nostalgie: 31 gegužės 2010 - 15:57
dar kart ačiū biggrin.gif
nežinau,ar teisingas,ar ne,bet bent jau prasmę supratau biggrin.gif
Atsakyti
reeva-viskas bus gerai thumbup.gif 4u.gif

butelaiciai dekoja,o moet-as irgi vos laikausi,bet su sitokiu kiekiu-cia mini buteliukas,neapsimoka prasidet biggrin.gif tai liks jis stovet mano kolekcijoj bigsmile.gif

o skarute kokia sauni! ir pati dar deveciau,bet jei jau pareiske mazoji dama i ja pretenzijas-vadinasi,tektu ir man atsisakyt,jei maniske taip pareikstu biggrin.gif sauni labai skarute thumbup.gif
Atsakyti
Moet nevertas demesio, visai nieko skanaus. Taip kad nenusimink, MLP. Tegu stovi. Maniau anksciau, va , galesiu sau kada nors leisti toki, ach, och... Leidau, nu ir nieko, yra geriau.

Reeva, nugis sekmes toliau. Bet man net pagalvot baisu. Dabar. O tada visai nieko, nei ten baisu, nei ne. Nes nieko nepakeisi.

Nostalgie, susimatysim savaitgaly. Baigiau siandien savo didziausia galvos skausma. geriau negu laukiau. tai truputi galesiu galvoti apie kitus dalykus.
Atsakyti
QUOTE(zirniuke1990 @ 2010 05 31, 11:22)
nepykit bobulencijos wub.gif tik sukritikuok tai tuoj kaip skeriai uzpuls unsure.gif as pasakiau ,kad  man toks stilius tragedija mirksiukas.gif ir nepulsiu,vardan kazko,kad irodyt jog man tai negrazu savo grozio tiesas cia jum deklaruot tongue.gif


Nu negaliu neįsikišti. Pati nesu "vintažistė", tačiau mėgstų šį stilių ir galiu pasakyti, kad neturi nė menkiausio supratimo apie vintage. Pasidomėk giliau prieš rėkaudama forumuose. Labai retai kuri rengiasi sukniom iki žemės wink.gif. Ir tavo šokui galiu pasakyti, kad į madą yra grįžusios 20ųjų, 60ųjų, 90ųjų metų mados - nėriniai, gėliniai raštai ir t.t. Nors spėju Lietuvoje pasirinkimas kaip visada sausas rolleyes.gif .

O aš pagal susipirktus vasarinius rūbus šią vasarą būsiu aka "twiggy 60's style". Tiesaus kirpimo suknios be pečių, ryškokos spalvos. Ant manęs atrodo gerai ir patys draugai sako, kad atrodau tikrai neblogai wink.gif.
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2010 05 31, 16:59)

Ka zadi studijuot?Jei nepaslaptis. blush2.gif
Atsakyti
Ačiū bobulencijos,kurios rengiasi kaip močiutės wub.gif

Adžani,noriu į Leidybą
Atsakyti
hi, bobulencijos (I like - turesim nauja pavadinima lotuliukas.gif )

user posted image

user posted image

user posted image

tik ziurekit, kad be ilgu sijonu niekur!

cia gal bus arciau placiai visuomenei:

user posted image


Papildyta:
o cia jau "chana":

user posted image

Atsakyti