Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

reikejo,ale siuo metu ir taip visko pilni namai,o mb su kiekvienu nauju daiktu burba,zinoma,jis nebutu maises,butu interjero dalis,bet.... kolkas apsieisiu,jei neprikau-vadinasi,ne man jis skirtas buvo ax.gif

o cia zadeti vakaryksciai lobiai-eiline buteliu kolkecija,is kaires-is Graikijos suvenyras,vadinasi aperityvas 40vol,po to moet sampano mini buteliukas,tuscias butelis su pasaulio zemelapiu,kistoliniai stikliukai ir kompaktas su veidrodeliu,buvo kazkada ir pudra,siaip nepigus sie kompaktai,jei nauji,Angijoj gamintas Stratton firmos
user posted image


ir sena,sena lele,min 15-20 metu senumo,ant pagalves,ja det ant lovos reikia,galima i ta pagalvele idet kokiu zoleliu ir kvepes,tik ja reikia isplaut kazkaip biggrin.gif
user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylittleprincess: 31 gegužės 2010 - 12:26
nepykit bobulencijos wub.gif tik sukritikuok tai tuoj kaip skeriai uzpuls unsure.gif as pasakiau ,kad man toks stilius tragedija mirksiukas.gif ir nepulsiu,vardan kazko,kad irodyt jog man tai negrazu savo grozio tiesas cia jum deklaruot tongue.gif
Atsakyti
tokiu atveju,zirniuke,iskyla klausimas-jei neturi kur ir su kuo pasiplepet,tai kam aplamai cia rasinet ir mus izeidinet?tam kad pasipildyt zinuciu kieki?
as pasiulyciau,jei nori issiliet ir nieko neiskaudint bei neizeist-tai dienorasti rasyk mirksiukas.gif
Atsakyti
perskaitykit mano pirmaja zinute mirksiukas.gif p.s o sakykit jus iskart toki mandra statusa gavot m? blush2.gif kur ir kam duot kokia pakysa ,kad ir man tiek zinuciu prirasytu? i AZ prasom mirksiukas.gif
Atsakyti
nesiplesiu,bet matosi,akd mergina neturi su kuom pasikalbet biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mylittleprincess @ 2010 05 31, 13:40)

Ar matet kiek jai metu? tongue.gif
Atsakyti
O matete savo amziu pase? unsure.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zirniuke1990 @ 2010 05 31, 13:46)

Na taip tongue.gif
Atsakyti
adzani,kartais geriau nekreipt demesio-protingiau atrodysi ir aplamai,cia jau vaiku darzeli bando padaryt lotuliukas.gif

geriau meskit,merginos vaizdu,aaa mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zirniuke1990 @ 2010 05 31, 13:46)
O matete savo amziu pase? unsure.gif  biggrin.gif

Neįdomu nei tamstos amžius, įrašytas pase, nei psichikos būklė. Jei pataikėte ne ten, kur ėjote, visada galite laiku išeit mirksiukas.gif

Nebobutiškas pirkinys. Mergučė išsirinko natūralaus šilko skarelę. Ryšės ant kaklo.
user posted image

user posted image

MLP, smagūs butelaičiai thumbup.gif
Atsakyti
MLP,o jau moet koks grozis bigsmile.gif Iskart atimciau ,ir jauciu dabar patvarkyciau biggrin.gif Laisve labai linksma skarele wub.gif
Atsakyti
Mu little princess tas buteliukas su žemėlapiu labai dailus.

QUOTE(zirniuke1990 @ 2010 05 31, 13:22)
nepykit bobulencijos wub.gif tik sukritikuok tai tuoj kaip skeriai uzpuls unsure.gif as pasakiau ,kad  man toks stilius tragedija mirksiukas.gif ir nepulsiu,vardan kazko,kad irodyt jog man tai negrazu savo grozio tiesas cia jum deklaruot tongue.gif

Tai.......kad nuo normaliai paklausiau. Išsisukinėjat..na iš avataro jau kaip ir aišku kas patinka,biggrin.gif Anyway, neturit ką atsakyt- nereik išvis.
Turėkite gerą laiką ir kaip ten rašoma- mirksiukas
Atsakyti