Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimo kryželiu schemų paieška

QUOTE(ChinChin @ 2010 05 28, 12:55)
JO JO AS IESKOJAU!!!

tik man ten nieko nerodo, nes nesu prisiregistravusi... gal galetumete i maila atsiusti?

dia0024@yahoo.com

notworthy.gif


Kaip tokia mėgėja viską tempti į savo urvelį, tai geriau jau užsiregistruok, nesigailėsi mirksiukas.gif Ir... pasiimk atostogas hihihi.gif
Atsakyti
kazkas negerai,idejau nuoroda bet ta pati rodo.tada kitaip ieik i nuoroda osinkos ,nukopink rusiskai fejos,ir irasyk i gallery.ru,tada ismes tas kurias turi fejas.man rodos esi karta taip dariusi kai lanarte peizazo ieskojai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 28 gegužės 2010 - 16:40
QUOTE(Uodegyte @ 2010 05 28, 17:37)
kazkas negerai,idejau nuoroda bet ta pati rodo.tada kitaip ieik i nuoroda osinkos ,nukopink rusiskai fejos,ir irasyk i gallery.ru,tada ismes tas kurias turi fejas.man rodos esi karta taip dariusi kai lanarte peizazo ieskojai.

4u.gif supratau, aš jau peržiūrėjau mirksiukas.gif
Atsakyti
paksciuk, gal is sitos serijos?
user posted image

turiu keleta panasiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Daisiuke @ 2010 05 28, 17:10)
paksciuk, gal is sitos serijos?
user posted image

turiu keleta panasiu  ax.gif

labai šita graži gal gali man į maila atsiūsti arabele@yahoo.com
Atsakyti
mergaites, dabar staigiai turiu isvaziuot, grisiu vakare..tada atsiusiu kas nores..dar turiu panasias kelias..idesiu irgi kai grisiu..dbaar labai skubu.. blush2.gif
Atsakyti
paukščiukas - oj kaip as tau dekinga thumbup.gif wub.gif


QUOTE(Donalita @ 2010 05 28, 16:52)
Kaip tokia mėgėja viską tempti į savo urvelį, tai geriau jau užsiregistruok, nesigailėsi  mirksiukas.gif  Ir... pasiimk atostogas  hihihi.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif del to ir nesiregistruoju - neuzteks hard disko kompe doh.gif lotuliukas.gif

man Osinkos uzteko doh.gif kosmaras kiek prisitempiau... kad tiek visko tureciau LAIKO (jau nelakbu apie resursus ir nora) siuvinet rolleyes.gif biggrin.gif

bet is kitos puses kai kazko norisi, tada turi is ko pasirinkti pas save, nereikia klaidziot... va tigra savo pabaigiau is vini puho ir norejau vestuvinio ko nors, tai pasiknisau pas save kompe ir osinkoj ir radau, bet tikrai sunkiai... praktiskai is daugelio tik 1 schemute uzkabino... labai isranki esu muset blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Daisiuke @ 2010 05 28, 18:21)
mergaites, dabar staigiai turiu isvaziuot, grisiu vakare..tada atsiusiu kas nores..dar turiu panasias kelias..idesiu irgi kai grisiu..dbaar labai skubu.. blush2.gif

bigsmile.gif aham, lauksiu sugrįštant mirksiukas.gif

ausragai@yahoo.com
Atsakyti
Daisiuke, jeigu gali atsiuski ir man, is anksto aciu
vilmine.k@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 05 28, 16:20)


už atsiuntimą nuorodos arba į emailą p.dovile@gmail.com būčiau dėkinga pusę gyvenimo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2010 05 28, 20:52)
už atsiuntimą nuorodos arba į emailą p.dovile@gmail.com būčiau dėkinga pusę gyvenimo  bigsmile.gif



o kita puse dar viena shemutei taupai? lotuliukas.gif 4u.gif sorry, negalejau nepajuokauti 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2010 05 28, 20:52)
už atsiuntimą nuorodos arba į emailą p.dovile@gmail.com būčiau dėkinga pusę gyvenimo  bigsmile.gif

lotuliukas.gif tu tik siuvinėk, liniuotei prireiks tos pusės, ten darbo oho kiek
http://img185.images...2a30701175.jpg/
Atsakyti