Įkraunama...
Įkraunama...

Screenshotai (PrintScreen)

QUOTE(Irce6 @ 2008 11 16, 17:07)
Sveiki!Gal galetu kas patart,kaip padaryt,kad su PrintScreen uzfiksuot tik viena kuria dali?Pvz.noriu photoshope uzfiksuot tik savo padaryta darba,be jokiu Layeriu ir pan.Bandziau ir Alt+PrintScreen spausti,bet man visa ekrana nukopina.Zinau,kad Painte galima isvalyti nereikalingas dalis,bet tada lieka aplink baltas plotas.Niu tikiuosi supratot  4u.gif gal atsiras kas pagelbes,buciau labai dekinga  ax.gif

taigi yra aprašymų sočiai šioje temoje, kad ir manasis su freecommander
Atsakyti
QUOTE(Irce6 @ 2008 11 16, 16:07)
Sveiki!Gal galetu kas patart,kaip padaryt,kad su PrintScreen uzfiksuot tik viena kuria dali?Pvz.noriu photoshope uzfiksuot tik savo padaryta darba,be jokiu Layeriu ir pan.Bandziau ir Alt+PrintScreen spausti,bet man visa ekrana nukopina.Zinau,kad Painte galima isvalyti nereikalingas dalis,bet tada lieka aplink baltas plotas.Niu tikiuosi supratot  4u.gif gal atsiras kas pagelbes,buciau labai dekinga  ax.gif

arba galima tiesiog apkirpti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Irce6 @ 2008 11 16, 17:07)
Sveiki!Gal galetu kas patart,kaip padaryt,kad su PrintScreen uzfiksuot tik viena kuria dali?Pvz.noriu photoshope uzfiksuot tik savo padaryta darba,be jokiu Layeriu ir pan.Bandziau ir Alt+PrintScreen spausti,bet man visa ekrana nukopina.Zinau,kad Painte galima isvalyti nereikalingas dalis,bet tada lieka aplink baltas plotas.Niu tikiuosi supratot  4u.gif gal atsiras kas pagelbes,buciau labai dekinga  ax.gif


Na galima, kad ir painte kada jau ikeliat su print scr. ir apkarpot, tada dar patemkit uz kampucio ir sumazinkit pacio painto balta lapa ir issaugokit. tada paveiksliukas atsidarys be baltu krastu.

o siaip tai isvis nelabai supratau kam ta daryti, jei galima paciame photoshope issaugoti naujai padaryta darba (save as) ir viskas. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Orkinta @ 2008 11 26, 08:02)
Na galima, kad ir painte kada jau ikeliat su print scr. ir apkarpot, tada dar patemkit uz kampucio ir sumazinkit pacio painto balta lapa ir issaugokit. tada paveiksliukas atsidarys be baltu krastu.

o siaip tai isvis nelabai supratau kam ta daryti, jei galima paciame photoshope issaugoti naujai padaryta darba (save as) ir viskas. 4u.gif

Aciu,sita jau issiaiskinau 4u.gif O reikia tam,kad ikelt kam pamokele su vaizdu arba parodyt kur kas randasi,nu bet nesvarbu,svarbu tai,kad jau ismokau smile.gif
Atsakyti
Beje, screenshot'ams reikėtų naudoti ne jpg, o png ar gif formatus. It kokybė geresnė ir vietos mažiau užima.

Aš jiems daryti naudoju FastStone, kol kas nieko patogiau neradau smile.gif
Atsakyti
O kur galima butu rasti nemokama FastStone Capture?
Atsakyti
QUOTE(liepa50 @ 2008 11 26, 20:49)
O kur galima butu rasti nemokama FastStone Capture?

FastStone Capture yra mokama.

Aš naudoju nemokamą FastStone Image Viewer.
Atsakyti
QUOTE(valkata @ 2008 11 27, 10:55)
FastStone Capture yra mokama.

Aš naudoju nemokamą FastStone Image Viewer.


Bet su ja ar galima filmuot deskopa? ir fotografuot visa deskopa, kuris yra ir nuleistas?
Atsakyti
QUOTE(liepa50 @ 2008 11 27, 10:04)
Bet su ja ar galima filmuot deskopa? ir fotografuot visa deskopa, kuris yra ir nuleistas?

Filmuoti negalima.

O kas yra "nuleistas desktopas"?
Atsakyti
QUOTE(valkata @ 2008 11 27, 11:59)
O kas yra "nuleistas desktopas"?


Kai filmuoja pvz internetini puslapi, ir ta dali, kuios ant deskopo nesimato, ji apcioj. O su FastStone Capture galima nufotkint vosa puslapi.
Atsakyti
QUOTE(liepa50 @ 2008 11 27, 12:22)
Kai filmuoja pvz internetini puslapi, ir ta dali, kuios ant deskopo nesimato, ji apcioj. O su FastStone Capture galima nufotkint vosa puslapi.

Tai į Firefox susidėk kokį nors add-on skirtą tam reikalui ir viskas...
Atsakyti
QUOTE(valkata @ 2008 11 27, 14:22)
Tai į Firefox susidėk kokį nors add-on skirtą tam reikalui ir viskas...


Nesupratau, kas tas add-on. blush2.gif
Atsakyti