Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

Sveikos smile.gif
mano gelytes irgi pagaliau parode gyvybes zenklus po beveik keliu metu tuscio stovejimo clap.gif
O su viena tai visai nezinau, ka daryt:
user posted image
Patarkit prasau ax.gif
Dekoju is anksto.
Atsakyti
QUOTE(raneri @ 2010 05 28, 12:19)
Patarkit prasau  ax.gif
Dekoju is anksto.


informacija pirmam puslapy
Atsakyti
Keikis auga, dauginasi.
Atsakyti
help.gif Mergaitės ar taip gali būt, kad iš po nakties visi žiedai mano augintinės nuvyto iš kart iš niekur nieko? blink.gif

user posted imageverysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasicka*: 29 gegužės 2010 - 11:20
Sveikos merginos 4u.gif
Gal galit padeti ax.gif ? Ant orchidejos saknu atsirado kaip ir kazkoks pelesiukas ar kazkas panasaus, nlb pati zinau. Ka reiketu tokiu atveju daryti? g.gif dekui uz pagalba 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Cheekyyy @ 2010 05 29, 12:17)
Sveikos merginos  4u.gif
Gal galit padeti  ax.gif ? Ant orchidejos saknu atsirado kaip ir kazkoks pelesiukas ar kazkas panasaus, nlb pati zinau. Ka reiketu tokiu atveju daryti? g.gif  dekui uz pagalba  4u.gif


čia ne pelėsis, o šaknų plaukeliai, jais šaknys tvirtinasi prie žievės . viskas gerai biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Rasicka* @ 2010 05 29, 11:20)
help.gif  Mergaitės ar taip gali būt, kad iš po nakties visi žiedai mano augintinės nuvyto iš kart iš niekur nieko?  blink.gif 



arba nušalo, arba gavo daug karščio. pagalvokit ,gal buvo koks staigus ir didelis temp pokytis, jei neprisiminsit , paklauskit pas vyrą, ar nepaliko langų atvirų nakčiai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo misterija: 29 gegužės 2010 - 13:10
QUOTE(misterija @ 2010 05 29, 13:47)
arba nušalo, arba gavo daug karščio. pagalvokit ,gal buvo koks staigus ir didelis temp pokytis, jei neprisiminsit , paklauskit pas vyrą, ar nepaliko langų atvirų nakčiai.


Niu kad nieko neįprasto nebuvo schmoll.gif , be to kitoj to paties lango pusėj puikiausiai žydi kita orchidėja... g.gif
Kažkokia mistika doh.gif
Atsakyti
QUOTE(misterija @ 2010 05 29, 11:47)
čia ne pelėsis, o šaknų plaukeliai, jais šaknys tvirtinasi prie žievės . viskas gerai  biggrin.gif
Papildyta:


Oi kaip dekui thumbup.gif nuraminai, db galesiu ramiai vel augint clap.gif

O dar klausimelis ax.gif jei persodinau orchideja ir apkarpiau saknis (nes buvo daug supuvuiu verysad.gif ), tai geriau nukirpti ir ziebstiebius su ziedukais g.gif ? nes tie ziedukai ir taip nesugebejo pilnai prasiskleisti, tokie suglebe atrodo unsure.gif tai kaip suprantu gelyte neturi jegu ju augint ir geriau nukirpti ?
Aciukas
Atsakyti
Mielieji,
Jūsų spindinčios akys įkvėpė mus išplėsti rytdienos veiklą.
Todėl nuo vidurdienio (t.y.dvyliktos valandos) vyks veiksmas...Pristatysime trumpai Orchidėjininkų draugiją - kas mes tokie ir kokie mūsų tikslai, pasidalinsime orchidėjų priežiūros subtilumais, savo mažutėmis paslaptimis ir gudrybėmis, ...persodinsime falenopsį, atskirsime, falenopsio keikį, atskirsime dendrobiumo keikį, parodysim, kaip lengviau padauginti epidendrum-ą, pasidalinsime patirtimi, kaip reanimuojame nusilpusius augalus ar patys gaminame substratą orchidėjų sodinimui, aptarsime , kaip įsirengti orchidariumą...
Patarsime, kaip pasirinkti augalą parduotuvėje, kaip išsirinkti augalą, perkant internetu, pademonstruosime, kuo skiriasi rūšiniai augalai nuo taip vadinamų "komercinių" hibridų.

Klausimų-atsakymų "valanda" tęsis tol, kol bus klausimų...

"Bonsai" pamokėlė ~trečią valandą planuojama...

Nepraleiskite progos pabendrauti tarpusavyje, susipažinti vieni su kitais, nesikuklinkite pakalbinti "žaliuosius žmogučius", kurie visi turi korteles su vardais, nebijokite prisistatyti patys biggrin.gif
Laukiame Jūsų biggrin.gif Atsineškite kiekvienas po trupinėlį geros sekmadieninės nuotaikos biggrin.gif

veiksmo vieta - Raudondvario Dvaro oranžerija, paroda "Žali horizontai", jau paskutinė parodos diena sekmadienis.... doh.gif
Atsakyti
Norejau tik pasidziaugti, kad mano orchidejos kieme kaifuoja thumbup.gif Siltos naktys is karstokos dienos, tai auga tiesiog "ant akiu". Panasu, kad mano dvi katlejos, kurios dar nei karto nezydejo - pradejo leist ziedstiebius bigsmile.gif Laukiu nesulaukiu pamatyti pirmuosius ziedus wub.gif , nes kolkas zinau tik pavadinimus.
Atsakyti
Gal gali nufotkint kaip jas ikurdinai kieme?
Atsakyti
QUOTE(Rasicka* @ 2010 05 29, 12:20)
help.gif  Mergaitės ar taip gali būt, kad iš po nakties visi žiedai mano augintinės nuvyto iš kart iš niekur nieko?  blink.gif 

user posted imageverysad.gif


Šiandien žiedai jau nukrito.. cray.gif
Atsakyti