Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(zuzla @ 2010 05 24, 09:43)
vistiek ant pakuotės parašyta kiek ant kiek skiesti, tai išsivesk iš proporcijos smile.gif
manyčiau, kad atidavė jėgas šakoms g.gif patręškit ir laukit, jei nedžiūsta, tai gal prasitęs šakos ir bus žiedų mastau.gif

Tresiu, tikiuosi, ir laukiu verysad.gif
Atsakyti
Actaros proporcijos su vand. 2 -4 gr 10l vandens,issiskaiciuokit savo kiekiui vandens.
Atsakyti
QUOTE(Erika20 @ 2010 05 24, 10:23)
Actaros proporcijos su vand. 2 -4 gr 10l vandens,issiskaiciuokit savo kiekiui vandens.

o dekui, nes ten tikrai nieko neparasyta..
Atsakyti
Del kokiu priezasciu orchidejos augina trumpus ziedkocius?
Atsakyti
Va, idomus atsitikimas su mano pirmaja orchideja, pirkta pries mazdaug 1.5 men, su dviem ziedkociais. Vienas ziedkotis jau nukirptas, nes ziedai nudziuvo ir laukiau, kada kitas nudzius, kad galeciau greiciau persodinti, o siandien paziurejau ten dar du pumpurai auga smile.gif
user posted image user posted image
Tai, matyt, teks paluket su persodinimu smile.gif...
Atsakyti
Turi but lentele su kenkejais ir normom,nuo pakiuko nurasiau actaros wink.gif /Kazkuri kazkurioj temoj anksciau buvo minejusi,kad ilgi ziedstiebiai buna olandisko maitinimo geliu, o naminiai paskuj trumpesni buna. Bet siaip tai kazin ar nebus cia koks genetinis sutrikimas,kaip ir mano issigimeliu ziedu,kazkas gal paskubejo ir paleido i prekyba..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erika20: 24 gegužės 2010 - 12:17
g.gif itariu trasu trukumas, nelepinau paskutiniu metu savuju.
Atsakyti
user posted imageAtsiprašau ,truputį ne į temą, bet gal kuri žinot,kur galima rasti tokių vazonų orchidėjoms Kaune? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilminė: 24 gegužės 2010 - 12:36
Aaa,jei kelis kart zydejo norm,tai cia tikrai bus maistiniu medziagu trukumas. smile.gif as irgi buvau supratus,kad pirmas naminis zydejimas wink.gif
Atsakyti
Keisciausia, kad cia ne pirmas naminis zydejimas. Na bet is kitos puses- tiek to keistumo. Reik geriau sert jas smile.gif
Atsakyti
o man idomu kodel kitos taip issisakoja? man tai negrazu. ar taip atsitinka kai seno ziedkocio nenupjauni?
Atsakyti
Auginu orchidejas ir dideliu pastangu i jas nededu, bet zydi jos visada gausiai, ilgai ir nuostabiai ax.gif

user posted image
Atsakyti