Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

sveikos tikiuosi nesupyksit jai kartosius, bet mano orchidejom kazas baisaus viena ziedai vysta tokie nuleipe, kitos lapai raukslejasi (saknys dar zalios tai dregmes uztenka) o va naujoke pumpurus numete gal galit pasakyt kas cia daros mano gel;ytem cry.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giedruze: 08 liepos 2010 - 09:12
Pas mane panasu... verysad.gif Buvo sukrovus tris sakas ziedu, tokia grazi, zaliais lapais. Grizau namo po ilgojo savaitgalio, tai radau apvytusiais lapais ir nudziuvusiais ziedeliais, kurie dar tik vos vos pradeje megztis, didieji sveiki, skleidziasi, nesuprantu, neperdziuvus, nepermirkus ir ne ant saules... Kas nepatiko - neisivaizduoju... Bijau, kad visai nenumirtu.
Atsakyti
QUOTE(giedruze @ 2010 07 08, 10:08)
sveikos tikiuosi nesupyksit jai kartosius, bet mano orchidejom kazas baisaus viena ziedai vysta tokie nuleipe, kitos lapai raukslejasi (saknys dar zalios tai dregmes uztenka) o va naujoke pumpurus numete gal galit pasakyt kas cia daros mano gel;ytem cry.gif

Kad naujoke numete, tai gal jai paprasciausiai stresas buvo is vienos vietos pervezta i kita, na trumpai tariant "jautruole" pasitaike. O, kad lapai raukslejas, ziurint katrie g.gif , pas mane ir vienai pradejo rauksletis ir gelsti, tai buvo zemutinis, t.y. senasis lapas. Pradzioje labai pergyvenau, o po to isaiskejo, kad sensta seni lapai ir meta juos, o naujus leidzia sekmingai. O jei ziedai nuleipe, tai paprasciausiai baigesi jos zydejimo metas, ateina laikas pailset. Pas mane isvis viena subludus, issiskleidzia ziedas ir po keletos dienu nuvysta, ai nebekreipiu i tai demesio, vadinasi jai taip reikia irnesakyk.gif

Man rodos, nepergyvenkit stipriai, paprasciausiai susikrove viskas i viena kruva ir atrodo, kad mirsta visos. Pamatysit susinormalizuos viskas ir bus gerai ok.gif
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2010 07 07, 11:54)
sveikos vyras nupirko ermitaze nukainota palenopsi,bet  as pamaciau kad virsus jo nugedes ... verysad.gif  ar bus sansu jam atgyt...saknys geros pora lapu grazus.bet viduriuko nebera...kiek sansu jam... g.gif


NIEKAS TOKIOS NETUREJAS... g.gif
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2010 07 08, 11:59)
NIEKAS TOKIOS NETUREJAS... g.gif

sansu kad ji atsigaus beveik nera nebent isleistu keiki
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2010 07 08, 11:59)
NIEKAS TOKIOS NETUREJAS... g.gif

na kaip tai niekas, juk esu anksčiau rašius, kad tokias net dvi turiu.
Viena šalia supuvusios skrotelės užsiaugino kitą skrotelę su lapeliais, du žiedkočius, va kaip tik šią savaitę šviežiai žiedelis išsiskleidė.
Taigi, dar ne viskas prarasta. Pricinamoninkit ir stenkites nešlapinti tos vietos.
Atsakyti
QUOTE(nila_ks @ 2010 07 08, 11:49)
Kad naujoke numete, tai gal jai paprasciausiai stresas buvo is vienos vietos pervezta i kita, na trumpai tariant "jautruole" pasitaike. O, kad lapai raukslejas, ziurint katrie g.gif , pas mane ir vienai pradejo rauksletis ir gelsti, tai buvo zemutinis, t.y. senasis lapas. Pradzioje labai pergyvenau, o po to isaiskejo, kad sensta seni lapai ir meta juos, o naujus leidzia sekmingai. O jei ziedai nuleipe, tai paprasciausiai baigesi jos zydejimo metas, ateina laikas pailset. Pas mane isvis viena subludus, issiskleidzia ziedas ir po keletos dienu nuvysta, ai nebekreipiu i tai demesio, vadinasi jai taip reikia irnesakyk.gif

Man rodos, nepergyvenkit stipriai, paprasciausiai susikrove viskas i viena kruva ir atrodo, kad mirsta visos. Pamatysit susinormalizuos viskas ir bus gerai ok.gif

jetau kad jusu zodziai i ausi net asara isbego kai ryta toks chaosas tarp geliu, mano dv naujokes numete pumpurus ir abi pirktos vienu metu bet gal bus gerai viskas juk jos mano vaikai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2010 07 08, 13:12)
na kaip tai niekas, juk esu anksčiau rašius, kad tokias net dvi turiu.
Viena šalia supuvusios skrotelės užsiaugino kitą skrotelę su lapeliais, du žiedkočius, va kaip tik šią savaitę šviežiai žiedelis išsiskleidė.
Taigi, dar ne viskas prarasta. Pricinamoninkit ir stenkites nešlapinti tos vietos.


aciukas....buvau kazkada skaiciusi,bet kai beieskojau tai ir neradau...kai paciai reikia kazko akys neuzkliuva... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(giedruze @ 2010 07 08, 13:24)
jetau kad jusu zodziai i ausi net asara isbego kai ryta toks chaosas tarp geliu, mano dv naujokes numete pumpurus ir abi pirktos vienu metu bet gal bus gerai viskas juk jos mano vaikai wub.gif

nera reikalo pergyvent jai naujokes pumpurus meta o su lapais ir saknim viskas ok smile.gif
Atsakyti
Kitas reikalas, ar tikrai viskas gerai su šaknimis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2010 07 08, 14:26)
Kitas reikalas, ar tikrai viskas gerai su šaknimis  4u.gif

faktas drinks_cheers.gif
Atsakyti
kazin, ar persodinant orchidejas reikia kreipti demesi i menulio faze? na, kad jaunas ar senas... ka manot? skubos nera, tai galeciau ir palaukti to tinkamo meto, bet gal tai visiska nesamone?
Atsakyti