Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

Aš manau, kad smulkus ne ką prastesnis wink.gif. Nes juk visus falenopsius parduotuvėse parduoda smulkioj pušų žievėj wink.gif (nebent čia tik man papuolė įsigyt vien smulkiam smile.gif )
O šiaip vakar straipsny apie falenopsius skaičiau, kad daug geresnis augimas pastebėtas, kai auginama 80 proc. žievės ir 20 proc. kiminų mišiny, nei auginant vien žievėj. Todėl kitą falenopsį persodinsiu į pušų žievę, kiminus su keletu vulkaninės uolienos akmenukų.
Atsakyti
As su savo bedelem atbegau pas jus pasikonsultuot smile.gif Pries keleta dienu pradejo vysti ziedai ir vienas po kito nubyrejo unsure.gif Prazydo jie pas mane gal kokiam balandzio menesi,tai manyciau,kad dar ne laikas buvo jai nuzydet. Gal namuose per kearsta,tomis dienomis buvo apie +28,o gal skersvejis koks perpute?Kokios dar galetu buti priezastys tokio staigaus ziedu nubyrejimo? Labai gaila man jos.. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ta pati Sonecka @ 2010 07 06, 17:35)
Prazydo jie pas mane gal kokiam balandzio menesi,tai manyciau,kad dar ne laikas buvo jai nuzydet

Gal namuose per kearsta,tomis dienomis buvo apie +28,o gal skersvejis koks perpute?


o kada laikas? mastau.gif trys mėn žydėjimo per mažai?

o gal jau pati atsakėt į savo klausimą? smile.gif jei priežasčių negana, galima dar pirmam puslapy paieškot
Atsakyti
Manoji citrininė dar nuo kovo žydi, tiesa, po parodos numetė keletą žiedų, bet ir naujų pumpurų prisiaugino, kurie pražydo. Nesitikėjau tokio ilgo žydėjimo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ta pati Sonecka @ 2010 07 06, 07:35)
As su savo bedelem atbegau pas jus pasikonsultuot smile.gif Pries keleta dienu pradejo vysti ziedai ir vienas po kito nubyrejo unsure.gif Prazydo jie pas mane gal kokiam balandzio menesi,tai manyciau,kad dar ne laikas buvo jai nuzydet. Gal namuose per kearsta,tomis dienomis buvo apie +28,o gal skersvejis koks perpute?Kokios dar galetu buti priezastys tokio staigaus ziedu nubyrejimo? Labai gaila man jos.. verysad.gif


Nu jeigu jau zydi nuo balandzio, tai gal jau ir laikas jiems nubyret. Orchidejos megsta siluma, + 28 tikrai ne priezastis. Pas mane visos kieme sedi, kur pakyla temperatura iki 35 kasdien. O dar labiau jos megsta veja ir skersvejus. Orchideju kiekviena rusis zydi skirtinga laiko tarpa. Vienos zydi tik savaite, o kitos net 6men. Tai manau jokios priezasties nera, tiesiog taip turejo but smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2010 07 06, 20:33)
Manoji citrininė dar nuo kovo žydi, tiesa, po parodos numetė keletą žiedų, bet ir naujų pumpurų prisiaugino, kurie pražydo. Nesitikėjau tokio ilgo žydėjimo  smile.gif

mano lygiai taip pat, balta ruzavu viduriu, nuo kovo zydi, veziau i paroda, kai grizau pora numete, poto pratese galus tai +11 pumpuru ir prabudino dvi naujas miegancias akis thumbup.gif
Atsakyti
o mano viena nuo valentino zydejo zydejo,dabar jau baigia numesti ziedus.like gal keturi.tai visai neblogai pazydejo manyciau biggrin.gif o galvojau,kad ziedai issilaiko apie pusmeti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 07 06, 15:56)
PAs mane vieni tokiam kiti tokiam, eksperimentuoju  thumbup.gif

Pas mane irgi. As labiau link smulkesnio linkstu. Smagiau jame auga.
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 07 06, 23:27)
Pas mane irgi. As labiau link smulkesnio linkstu. Smagiau jame auga.

Ačiū visoms už atsakymus. 4u.gif
Atsakyti
sveikos vyras nupirko ermitaze nukainota palenopsi,bet as pamaciau kad virsus jo nugedes ... verysad.gif ar bus sansu jam atgyt...saknys geros pora lapu grazus.bet viduriuko nebera...kiek sansu jam... g.gif
Atsakyti
Aciu visoms uz atsakymus 4u.gif Gal ir laikas,nors isivaizdavau,kad turetu ilgiau zydet, languose pas kitus matau stovi ir stovi ziedais apkibe..Na bet,siaip ar taip apraminot mane,pries gamta nepasokinesi - laikas tai laikas huh.gif
Atsakyti
Pas mane viena net nuo gruodzio 16d. dar zydi ir is pirmo nuzydejusio ziedkocio miegancios akutes isleido sakele thumbup.gif Taigi ratas sukasi biggrin.gif
Atsakyti