Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

Pas mane irgi toks zydejimas sia vasara buvo vieno phalaenopsio. kazkas nepatiko jam matyt.
Atsakyti
Mano falenopsio šaknis išlindusi pro vazono skylę yra žalia, su šiokiu tokiu pajuodavimu. Ar tai pūvinys?
Atsakyti
evaldas5211, rodykit foto, kitaip Jums niekas neatsakys, nebent paburs biggrin.gif
Atsakyti
Va smile.gif
user posted image
Ir, jei ką, kalbu ne apie tas visiškai sudžiūvusias, o apie tas žalias su pajuodimais wink.gif
Atsakyti
na tos subliuškusios tai aiškiai supuvusios, o, kur ant žalių matosi kaip parudavimas, gali būti nuo kieto vandens.
Šiaip tai jau traukit į planus jį persodinimui, jaučiu, rasit ką iškarpyt.
Aš prieš persodinant vieną parą anksčiau gerai palieju, o po to, iškarpius, su cinamonu išbarsčius šaknis, įpilus smulkios anglies, sodinu į sausą substratą. Bet čia kiekvienas savaip daro.
Tiesa, nepaminėjau, puvinys linkęs plisti tolyn, nestabdomas pražudo augalą.
Ir palaukim kitų nuomonių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lark: 05 liepos 2010 - 19:22
Planuoju persodinti ją trečiadienį wink.gif. Nors ji žydinti...
Atsakyti
nžn, aš tai kažkaip nelinkusi žydinčių persodinėti, nebent lapai miršta.
Jei tik tiek to blogio, gal užteks kas matosi atsargiai nukirpti ir uždezinfekuoti cinamonu.
Matot, neaišku kaip žydintis augalas sureaguos, ypač, kai dabar visas savo jėgas skiria žydėjimui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lark: 05 liepos 2010 - 19:20
Koks substratas falenopsiui geresnis - smulkesnis ar stambus?Nežinau kurio užsisakyti. Patarkit. 4u.gif
Atsakyti
Stambus.
Atsakyti
QUOTE(Adelle @ 2010 07 06, 00:09)
Koks substratas falenopsiui geresnis - smulkesnis ar stambus?Nežinau kurio užsisakyti. Patarkit.  4u.gif

o kam sakytis, kai kiekvienoje didesnėje Maximoje rasit "EKSTRA substratą epifitinių orchidėjų auginimui".
Atsakyti
mano visi falenopsiai smulkiame sėdi smile.gif rėčiau laistyt reik irnesakyk.gif
Atsakyti
PAs mane vieni tokiam kiti tokiam, eksperimentuoju thumbup.gif
Atsakyti