Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(zuzla @ 2010 05 23, 16:01)
vo vo, ir tas agronomo substratas kažkas panašaus bigsmile.gif kiek už kiek mokėjai?
Papildyta:
galima ir be drenažo

5 litrai 4 litai
Atsakyti
QUOTE(Dofkutis @ 2010 05 23, 16:03)
5 litrai 4 litai


bigsmile.gif
anas 4 litrai 7 lt
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2010 05 23, 16:12)
bigsmile.gif
anas 4 litrai 7 lt

o koks atradimas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dofkutis @ 2010 05 23, 16:03)
5 litrai 4 litai

bet tai labai pigu, reiks ieškoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dofkutis @ 2010 05 23, 16:15)
o koks atradimas  ax.gif


o ar labai stambūs žievės gabaliukai?
Atsakyti
Noreciau pamatyt ta substrata smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2010 05 23, 16:53)
o ar labai stambūs žievės gabaliukai?

aga,galetu buti ir smulkesnis.reiks lauzt pusiau
Papildyta:
QUOTE(Erika20 @ 2010 05 23, 11:02)
smile.gif Drisciau teigti, kad tas pats. Siaip is senuku, ko gero, nepirksiu niekad ne vienos, isskyrus kokia nukainuota pigute, daznai perlietos buna. Siaip ankstesneje temoje tikrai buvo kalbeta apie pumpuru metima. Gal sustresavo gelyte, gal pas jus mazai dregmes namuose  4u.gif visgi jai salygos lb augimo pasikeite is prekybcentrio ir Jusu namuose. Mano neseniai pirkta irgi numete gal 4 pumpurus, bet nesuku galvos - greiciau liks be ziedu greiciau persodinsiu ir turesiu sveika augala geram substrate, o ne durpiu ir puralono misinyje..

ir as taip galvoju, bet kai kurios rase, kad tik is parduotuves nors ir zydincias iskart persodina ir orchems nieko neatsitinka. ko tai ir man taip norisi padaryti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dofkutis @ 2010 05 23, 07:23)
aga,galetu buti ir smulkesnis.reiks lauzt pusiau
Papildyta:

ir as taip galvoju, bet kai kurios rase, kad tik is parduotuves nors ir zydincias iskart persodina ir orchems nieko neatsitinka. ko tai ir man taip norisi padaryti  g.gif


As irgi esu persodinusi 3 zydincias orchidejas. Savo pries savaite pirkta zydincia Miltassia persodinau uzvakar, nes beveik visos saknys islipe is vazono, o pacios zemes minimaliai. Tai persodinau, ir ji toliau zydi, gal nieks neatsitiks... Ir persodinau 2 zydincius phaleonopsius, ir nieks jiems nepasidare, ir toliau zydi kaip zydeje. O persodinau iskart todel, kad nusipirkau perlaisytus, ir bijojau, kas nesuputu besededami vandeny. O beje abu augalai buvo pasodinti vien tose samanose, tai ten butu reikeje kokio menesio, kad jie isdziutu doh.gif Persodinau i spec orchideju zieviu misini smile.gif
Atsakyti
Na,sunku pasakyt. Mano ptfu ptfu ne viena zydinti ir persodinta nenumete pumpuru. Net paskaiciavau su 5iom taip pasielgiau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erika20: 23 gegužės 2010 - 17:40
reiks tada ir man savo traukt lauk, o tai saknys viduje kasdien vis prasciau atrodo unsure.gif
Papildyta:
poster_offtopic.gif ar galit parasyti kokiu santykiu praskiesti actaros miltelius vienai gelei nupurksti. ant pakuotes neparasyta
Atsakyti
Sveikos, orchideja isleido stieba zydejimui, platu, sakota, bet pumpurus tik 2 isleido pacioje virsuneleje, o apatines sakos tuscios...kaip cia yra, ar tiek ziedu ir tebus? Nekeiciau nei stovejimo vietos, nei laistymo iprociu. Be to, neseniai pradejo leisti ir nauja stieba. Ka daryti, kad ir sitas tuscias nebutu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo budylnikas: 24 gegužės 2010 - 08:40
QUOTE(Dofkutis @ 2010 05 23, 23:39)
poster_offtopic.gif ar galit parasyti kokiu santykiu praskiesti actaros miltelius vienai gelei nupurksti. ant pakuotes neparasyta


vistiek ant pakuotės parašyta kiek ant kiek skiesti, tai išsivesk iš proporcijos smile.gif

QUOTE(budylnikas @ 2010 05 24, 09:40)
Sveikos, orchideja isleido stieba zydejimui, platu, sakota, bet pumpurus tik 2 isleido  pacioje virsuneleje, o apatines sakos tuscios...kaip cia yra, ar tiek ziedu ir tebus? Nekeiciau nei stovejimo vietos, nei laistymo iprociu. Be to, neseniai pradejo leisti ir nauja stieba. Ka daryti, kad ir sitas tuscias  nebutu?


manyčiau, kad atidavė jėgas šakoms g.gif patręškit ir laukit, jei nedžiūsta, tai gal prasitęs šakos ir bus žiedų mastau.gif
Atsakyti