Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

idekite nuotrauka, deme demei nelygu 4u.gif
Atsakyti
tuoj 4u.gif user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramune Č: 02 liepos 2010 - 07:49
QUOTE(Ramune Č @ 2010 07 02, 08:45)

tai ar pades man kas nors su patarimais ka man daryti su sia gelyte?laukiu
Atsakyti
mano Dendrobium kingianum apsivaikavo..pats motininis jauciu jau myriop eina,lapeliai gelsta,toks nebegrazus...
kokio dydzio turi buti keikiu sakneles kad butu galima atskirti ir sodinti atskirai? g.gif kokia zeme pasirinkti? kazkada bandziau nobile vaikiuka sodint..numiro ir vaikas ir mama doh.gif verysad.gif nesiseka man su dendrobium verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
MERGAITĖS, KAS KIEK LAIKO, T.Y. KAI DAŽNAI GALIMA DARYTI KARŠTUS DUŠUS ORCHIDĖJOMS?
Atsakyti
QUOTE(giedras dangus @ 2010 07 02, 13:03)
MERGAITĖS, KAS KIEK LAIKO, T.Y. KAI DAŽNAI  GALIMA DARYTI KARŠTUS DUŠUS ORCHIDĖJOMS?

dviem psl anksciau yra diskutuota apie tai tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramune Č @ 2010 07 02, 09:26)
tai ar pades man kas nors su patarimais ka man daryti su sia gelyte?laukiu

kaip gaila kad nera kas patartu ka daryt su sia gelyte verysad.gif
Atsakyti
Ramune, nepykit, bet ar jums uzsidege ta gelyte? blink.gif Ateis kazkas ,kas tikrai gales ir patars, juk darbo diena ir vasara, turekit kantrybes, jusu ir viena zinute yra GERAI matoma 4u.gif as nzn tiksliai, tai geriau ir nerasau 4u.gif
Atsakyti
okiukas lauksiu 4u.gif
Atsakyti
Na taip, as ne LT gyvenu, bet NY. O tai yra ta pati klimatine zona kaip Lietuvoj. Siemet nepaprastai silta vasara, tai as visas istempiau lauk, ir phaleonopsius. Joms kieme laaaabai patinka, leidzia saknis, lapus, ziedkocius blush2.gif Jos ne atvirai kieme, bet tokioj kaip verandoj su stogu.
O kaip manot, jeigu nelaistyciau ju 3.5 savaites, ar joms labai blogai butu? Atostogu isskrisiu tokiam laikui, ir nelabai noriu kazko prasyt priziuret...
Atsakyti
Ramune Č,manau,kad jusu dendrobis paprasciausiai perlietas.Bet gal atsiras labiau ismananciu rolleyes.gif
Atsakyti
gali buti verysad.gif
Atsakyti