Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(ingina @ 2010 07 01, 13:36)
gal galite kuri trumpai aprasyti karsto duso procedura ir kada tikslingiausia ja atlikti? zinau, kad yra info pirmam psl, bet ten tik rusu k., o as ne bum bum  verysad.gif


čia antras Olivijos postas
Atsakyti
QUOTE(egis11 @ 2010 06 30, 16:08)
aciu, paskaiciau ,savaitgali musu grozybes eis i dusa pasimaudyti smile.gif



tik nepilkit vandens ant žiedų doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
padekite pas mane yra dendrobium balta prazydejusi ant vieno stiebo lapai su demelem juodom kas tai ir ka turiu daryti?aciu is anksto
Atsakyti
QUOTE(Oli_vija @ 2010 07 01, 15:22)
tik nepilkit vandens ant žiedų  doh.gif  doh.gif  doh.gif
i dusa eis tik,nezidincios ir silpnos geles,aciu uz pastaba smile.gif

Papildyta:
QUOTE
oi, tik nepavydėk  , šitiek pagirdyti, patręšt yra kas veikt.

prie sitos grozybes ziniu ir darbo tikrai reik nemaziau,tai geles tik atsiputimas ir nervu nuraminimas biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(egis11 @ 2010 07 01, 17:56)


prie sitos grozybes

waw, tikrai grožybė thumbup.gif
Atsakyti
egis11,2010 07 01, 18:56

o jee.. kaip gražu bigsmile.gif , gaila, kad orchėms jūrų akvariumo vanduo netinka.
O aš distiliuoto vandens pasirūpinau purškaliojimui, žiūriu, joms patinka labiau nei virintas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2010 07 01, 20:12)
egis11,2010 07 01, 18:56

o jee.. kaip gražu bigsmile.gif , gaila, kad orchėms jūrų akvariumo vanduo netinka.
O aš distiliuoto vandens pasirūpinau purškaliojimui, žiūriu, joms patinka labiau nei virintas  smile.gif

Jo, as irgi pasirupinau distiliuotu vandeniu, labiau patinka ir mano orchytem 4u.gif
Atsakyti
man distiliuotas vanduo patika tuo, kad nepalieka dėmių ant stiklo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(egis11 @ 2010 07 01, 18:56)
Papildyta:

prie sitos grozybes ziniu ir darbo tikrai reik nemaziau,tai geles tik atsiputimas ir nervu nuraminimas biggrin.gif


Baltai pavydziu 4u.gif , sitoks aqua mano ir vyro svajone, gal kada issipildys blush2.gif Gaila, kad salygos trukdo (elektros trukumas ir jos didele kaita)
Atsakyti
QUOTE(Ramune Č @ 2010 07 01, 18:41)
padekite pas mane yra dendrobium balta prazydejusi ant vieno stiebo lapai su demelem juodom kas tai ir ka turiu daryti?aciu is anksto

ir gal zinote kur galima vilniuje nusipirkti kiminu? aciu
Atsakyti
QUOTE(Ramune Č @ 2010 07 02, 06:46)
ir gal zinote kur galima vilniuje nusipirkti kiminu? aciu

didesnej maximoj turi buti orchideju stendas, ten supakuoti kiminai parduodami.
Atsakyti
aciu o jus gal dar zinote kas gali buti mano dendrobium balta jos lapai su demem juodom ka daryt,aciu
Atsakyti