Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(Nikolle @ 2010 06 30, 22:40)
zinau , zinau... esu biski doh.gif bet jau ka padarysi... liga ir Afrikoj  liga
beveik visos mano geles pirktos nukainuotos, gal is viso savo ukio turiu dvi  ar tris pirktos grazios uz normalia kaina, kitus isgelbejau nuo mirties... dziugu kai gelytes atsigauna ir atsidekoja ziedais

saunuole thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikolle @ 2010 06 30, 17:21)
ne mažai ne daug, tiksliai 47

ir jas visas , maždaug kas savaitę vis perašinėji blink.gif doh.gif

mano laistymas paprastesnis, beveik visos šiuo metu balkone , ten saulėtom dienom karšta ir ventiliacija nebloga, tai visas su laistytuvu ir lieju , perteklius nubėga arba į drėkinimo lovelius arba ant grindų , jei mirkyt su trašom visos paeiliui lipa į "taziką"
Atsakyti
QUOTE(Nikolle @ 2010 06 30, 19:21)
ne mažai ne daug, tiksliai 47

thumbup.gif
pavydziu tokio kiekio blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(egis11 @ 2010 06 30, 23:20)
pavydziu tokio kiekio blush2.gif

oi, tik nepavydėk lotuliukas.gif , šitiek pagirdyti, patręšt yra kas veikt.
Nžn, toks vaizdas, kad tos orchės pačios ir mano namuose dauginasi doh.gif lotuliukas.gif ir iš kur jų tiek daug blink.gif
Maniškių priežiūra kas savaitę užima 2-3val, bet tai išnaudoju kaip relax, taigi jų ir akvos tvarkymas wub.gif Ar ne malonu ryte rasti prasiskleidusį žiedą wub.gif
Tiesa, dar laiko užima domėjimasis kaip auginti vieną ar kitą rūšį.
Atsakyti
QUOTE(misterija @ 2010 06 30, 22:54)
mano laistymas paprastesnis


drinks_cheers.gif
visi falenopsiai persodinti į vienodą substratą, stovi vienoj vietoj, taigi vienodai džiūsta smile.gif su balkoninėm panašiai... tikrai po kelias kvietkas kiekvieną dieną nenešioju biggrin.gif
Atsakyti
laba o kada reik orchidejas tresti ar kai zydi ar kai nebe ir kiek kartu i menesi karkur skaiciau kad kiekvienu kartu laistant ir geriausia tresti per lapus bet nezinau kaip taip padaryti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramune Č: 01 liepos 2010 - 07:27
QUOTE(Ramune Č @ 2010 07 01, 07:24)
laba o kada reik orchidejas tresti ar kai zydi ar kai nebe ir kiek kartu i menesi karkur skaiciau kad kiekvienu kartu laistant ir geriausia tresti per lapus bet nezinau kaip taip padaryti g.gif

trešti tada kai aktyviai auga, kiek kartų per mėnesį gali nuo rūšies priklaustyti, pvz masdevalijom išvis nerekomenduojama. trešti per lapus galima purškiant , bet tada trašų koncentracija turi būti labai silpna, nes galit nudeginti lapus
Atsakyti
QUOTE(Nikolle @ 2010 06 30, 22:40)
zinau , zinau... esu biski doh.gif bet jau ka padarysi... liga ir Afrikoj  liga
beveik visos mano geles pirktos nukainuotos, gal is viso savo ukio turiu dvi  ar tris pirktos grazios uz normalia kaina, kitus isgelbejau nuo mirties... dziugu kai gelytes atsigauna ir atsidekoja ziedais

Šaunuolė, tai gal galite parodyti savo "gėrį" pagyrų temoje
Atsakyti
dar klausimeli turiu kai darai phaleonopsiui renimacija ka ten ant virsaus reik deti?kas per samanos ten tokios ?
Atsakyti
QUOTE(Ramune Č @ 2010 07 01, 09:38)
dar klausimeli turiu kai darai phaleonopsiui renimacija ka ten ant virsaus reik deti?kas per samanos ten tokios ?

Kiminai. Gerai praleidzia ora ir sugeria daug dregmes.
Atsakyti
aciu 4u.gif
Atsakyti
gal galite kuri trumpai aprasyti karsto duso procedura ir kada tikslingiausia ja atlikti? zinau, kad yra info pirmam psl, bet ten tik rusu k., o as ne bum bum verysad.gif
Atsakyti