Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

Egi, jei jusu geles siuo metu intensyviai auga, tikrai nebutina ju dusinti.Labai tinka taip pamalonint stagnuojancias orchidejas, nes daznai poto pradeda auginti lapa, saknis ar ziedstiebi. wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Erika20 @ 2010 06 30, 17:34)
Egi, jei jusu geles siuo metu intensyviai auga, tikrai nebutina ju dusinti.Labai tinka taip pamalonint stagnuojancias orchidejas, nes daznai poto pradeda auginti lapa, saknis ar ziedstiebi. wink.gif

aisku,yra keletas tokiu silpnoku tas ir norejau ismaudyti,zydincias paliksiu ramybeje smile.gif
Atsakyti
Ačiū visiems už atsakymus ir komentarus smile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(egis11 @ 2010 06 30, 16:41)
aisku,yra keletas tokiu silpnoku tas ir norejau ismaudyti,zydincias paliksiu ramybeje smile.gif

Pats tas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikolle @ 2010 06 30, 15:16)
aš darau taip kaip man patogu  cool.gif
atsižimu kada kokia gėlė laistyta ir palieku ją ramybėje maždaug savaite o ne kilnoju  vazoną kiekvieną dieną, po to žiūriu į savo kalendoriuką kokiai gėlytei atėjo laikas ir pagal substrata sprendziu ar lieti ar dar palaukti pora dienų.

o gėlyčių kiek ūkyje?
Atsakyti
QUOTE(misterija @ 2010 06 30, 16:28)
o gėlyčių kiek ūkyje?


ne mažai ne daug, tiksliai 47
Atsakyti
As tai laistau dazniausiai sekmadieniais kas savaite. Lauke mano visos orchidejos, tai isdziuna greiciau. Bet manau, kad toks laistymas joms patinka, nes visos auga kaip ant mieliu. Pirma menesio sekmadieni pamirkau trasose, o visus kitus kartus laistau kriauklej dusu.
Atsakyti
Ir phalaenopsiai lauke?
Atsakyti
QUOTE(Erika20 @ 2010 06 30, 21:05)
Ir phalaenopsiai lauke?


kaip supratau, lasvegiete ne lt gyvena smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikolle @ 2010 06 30, 16:21)
ne mažai ne daug, tiksliai 47

ka? blink.gif kiek? blink.gif ar cia gerai supratau? blink.gif blink.gif blink.gif ar cia jus visos po tiek auginat? blink.gif tada einu as sleptis i krumus su savo "ukeliu" blush2.gif
o as siandien radau siurpriza.tik as labiau megstu malonius,tai sitas nelabai patiko bigsmile.gif ant vienos is savo orchiu radau toki riebu,balta,isipenejusi su dideliais usais greiciausiai miltuotaji skydamari.tai taip isiutau.is pradziu nukrapsciau,po to visa velniop ziedeli nupjoviau. verysad.gif paskui pasistaciau i kriaukle,ir kad nupurskiau,nupurskiau,kad net per krastus bego.pabandys bjaurybe dar pasirodyt,nupirksiu kokio truco,ir nutrucinsiu ta slykstuna.o pati gele,kad zydi,kad zydi,net is koto virsta(tiesiogine to zodzio prasme)paremti is naujo prireike biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2010 06 30, 21:10)
kaip supratau, lasvegiete ne lt gyvena smile.gif

aaaaa 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura81r @ 2010 06 30, 20:40)
ka?  blink.gif  kiek?  blink.gif  ar cia gerai supratau? 

zinau , zinau... esu biski doh.gif bet jau ka padarysi... liga ir Afrikoj liga
beveik visos mano geles pirktos nukainuotos, gal is viso savo ukio turiu dvi ar tris pirktos grazios uz normalia kaina, kitus isgelbejau nuo mirties... dziugu kai gelytes atsigauna ir atsidekoja ziedais
Atsakyti