Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

Man si savaite nelaiminga. Dvi orchidejos leido ziestiebius, vienai nulauziau ziedstiebio galiuka, kitai nupjoviau net, ar leis toliau stiebuka ar jau galiu pamirst apie ziedus? sad.gif
Atsakyti
o kai pasveseja lapas, ir atsiranda raudonai -rudi ruozai, cia del saules pertekliaus?
Atsakyti
QUOTE(mocha @ 2010 06 26, 01:26)
Man si savaite nelaiminga. Dvi orchidejos leido ziestiebius, vienai nulauziau ziedstiebio galiuka, kitai nupjoviau net, ar leis toliau stiebuka ar jau galiu pamirst apie ziedus? sad.gif


nemanau, kad augs, nes nupjovėt augimo tašką - viršunėlę.. nebent iš akutės šakelę išleistų

QUOTE(giedruze @ 2010 06 26, 09:16)
o kai pasveseja lapas, ir atsiranda raudonai -rudi ruozai, cia del saules pertekliaus?


tai apatinis lapas?
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2010 06 26, 10:11)
nemanau, kad augs, nes nupjovėt augimo tašką - viršunėlę.. nebent iš akutės šakelę išleistų
tai apatinis lapas?

ne virsutinei dideli buvo tamsiai zalios spalvos dabar priie saknies pasvesejo ir atsirado tokie kaip dryziai doh.gif
Atsakyti
Sveikos,
mano bjaurybes skydmariai regis isnyko...Ir gavau patarima, ir istikruju tai dabar taip ir darysiu. Atsiranda nauja gele namuose,pirmiausia nupurkst,del sventos ramybes.Mano mama taip daro,nes viena karta teko visas geles namuose gelbet,tai buvo dvieju dienu darbas,nes geliu begale.Tai nuo to laiko,atsiranda nauja gelyte ir pirmiausia ispurskiama.
Sekmes visoms kovojancioms su brudais mirksiukas.gif
Atsakyti
user posted image
sveikutes, norejau paklaust kas galetu buti sitai orchidejai? Gavau d doh.gif ovanu ziema zydincia, dabar namuose isleido nauja auginuka, bet senasis kazkoks keistas, nusvyres i sona , is apacios toks kaip ir parudaves, o dabar jau ir lapai geltonuot pradejo? aciu
Atsakyti
QUOTE(mocha @ 2010 06 25, 23:26)
Man si savaite nelaiminga. Dvi orchidejos leido ziestiebius, vienai nulauziau ziedstiebio galiuka, kitai nupjoviau net, ar leis toliau stiebuka ar jau galiu pamirst apie ziedus? sad.gif

Kazkada irgi netycia nulauziau galiuka ziedstiebio , bet jau nebeaugo toliau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(miklee @ 2010 06 26, 15:26)
user posted image
sveikutes, norejau paklaust kas galetu buti sitai orchidejai? Gavau d doh.gif ovanu ziema zydincia, dabar namuose isleido nauja auginuka, bet senasis kazkoks keistas, nusvyres i sona , is apacios toks kaip ir parudaves, o dabar jau ir lapai geltonuot pradejo?  aciu


Maniskes dvi panasios nezydi... viena raudonais ziedais su geltonu viduriuku, o kita stambokais zaliai-rudais tigriniais ziedlapiais su violetiniu liezuveliu. Penktadieni persodinau nes labai vargo.. gal isgyvens, o gal ne.
Dar viena nusipirkau geel hoogenboom bet kazko vienas ziedas nuvyto ir keli pumpurai susiraukslejo ir nuvyto. Pabandysiu be vandens palaikyti, nes panasu, kad labai palaistyta buvo. Lapai grazus.. tad ziuresiu kas bus.
Va ir visas mano ukis. Gal kada naujo pirkinio nuotrauka ikelsiu.
Atsakyti
Dar noriu sugryžti prie skydmarių temos, tai rusų saituose (http://www.orchidee.ru) rašo "Не рекомендуется собирать щитовок вручную, так как можно снять щитки, внутри которых сидят молодые особи уже готовые к самостоятельной, независимой от родителей жизни, и повредив щиток, вы только поспособствуете их более быстрому распространению." , t. y. , kad negalima rinkti skydamarių rankomis... jie dar labiau išplis.
Atsakyti
QUOTE(Mazulytee @ 2010 06 27, 02:44)
Kazkada irgi netycia nulauziau galiuka ziedstiebio , bet jau nebeaugo toliau  schmoll.gif


O as viena phaleonopsi pastaciau ant jakuzzi, nes uzpuole kazkokie vabaliukai, atokiau nuo kitu geliu. Tai vyras nemates pakele dangti, ir uzmete ant mano geles unsure.gif Tai nulauze ziedstiebi visiskai ir virsutinis naujas lapas tarsi praplyso pusiau nuo svorio doh.gif
Atsakyti
Budama lauke ,,cambria,, pradejo leisti ziedstiebi. Tai ko gero nesu kambarin, ar ne? g.gif
Atsakyti
KELETA PUSLAPIŲ PERSKAIČIAU, BET ATSAKYMO NERADAU.

NUSIPIRKAU NUKAINUOTA PANALOPSA, BET ANT BALTŲ ŽIEDŲ YRA JUODI TAŠKIUKAI. šAKNYSE, LAPUOSE NIEKO BLOGO NEPASTEBĖJAU. KOLKAS ATSKIRTA NUO KITŲ LAUKIA JŪSŲ ATSKYMO, NES BIJAU KITAS GĖLES UŽKRĖSTI.
Atsakyti