Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(egis11 @ 2010 06 25, 11:22)
o tuos skydamarius,plika akimi galima pamatyti?? blush2.gif  smile.gif


taip.. kaip jie atrodo, parodyta 28 psl... dar jie mėgsta dėti kiaušinėlius lapų skrotelėse, tokie "miltuoti" dariniai...
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2010 06 25, 11:36)
taip.. kaip jie atrodo, parodyta 28 psl... dar jie mėgsta dėti kiaušinėlius lapų skrotelėse, tokie "miltuoti" dariniai...

na pas mane lyg kazkas yra bet nezymei, o dabar ka daryt reik su kazkuom nupurkst? o senukuose turestu chemiju? aciu visom 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(giedruze @ 2010 06 25, 11:57)
na pas mane lyg kazkas yra bet nezymei, o dabar ka daryt reik su kazkuom nupurkst? o senukuose turestu chemiju? aciu visom 4u.gif  4u.gif  4u.gif


šioj temoj ne kartą kalbėta.. taip, senukuose turės
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2010 06 25, 12:36)
taip.. kaip jie atrodo, parodyta 28 psl... dar jie mėgsta dėti kiaušinėlius lapų skrotelėse, tokie "miltuoti" dariniai...

aciu smile.gif
Atsakyti
Na aš jums parašysiu kokius patarimus radau rusiškuose saituose, bet pati nesu bandžiusi, nes fu.. fu.. kol kas nėra gyvių mano orchidėjose.
Šiaip neatrodo, kad galėtų pakenkti ir pabloginti situaciją, reiks kada išbandyti profilaktiškai.
1) asiūklio nuoviras arba
2) 4-5 skiltelės česnako 0,5Ltr vandens užvirinti;
3) lapus nuvalyti 1Ltr.vandens+2 šaukštai šalto spaudimo alyvuogių aliejaus.
3-ią variantą bandžiau, lapai blizga kaip katino kiauš.. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lark: 25 birželio 2010 - 11:23
Gal kas matėte parduodamą kokioj parduotuvėj (Vilniuje) Phalaenopsis orchidėją Mini Mark? Labai užsimaniau...
Atrodo šitaip:
user posted image
Atsakyti
kartais orchidejos.lt turi mini marku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(evaldas5211 @ 2010 06 25, 15:23)
Gal kas matėte parduodamą kokioj parduotuvėj (Vilniuje) Phalaenopsis orchidėją Mini Mark? Labai užsimaniau...


buvo kažkada ermitaže.. dažnai būna čia, bet deja jau nebėra.. sekit šitą psl, turėtų atvežt
Atsakyti
Na taip, ten [orchidejos.lt] ir nusižiūrėjau, bet tame ir esmė, kad jie šiuo metu neturi... Tai galvojau gal kas kokioj gėlių parduotuvėj matė...
Atsakyti
siaip nesu macius nei geliu bazese, nei juolabiau maximose.
Atsakyti
ir aš nemačiau jokio gėlių parduotuvėj schmoll.gif tik kartą ermitaže
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Gavau gelyte divanu pries pora dienu ir sian va pastebejau,kad ant jos ziedu yra kazkoks voratinklis blink.gif ar tai ir yra tos erkutes voratinklines ? unsure.gif
Atsakyti