Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(lasvegiete @ 2010 06 23, 17:11)
Pasidalinsiu savo patirtim, kaip naikinu skydmarius, tuos baltus pukuotus parazitus. As irgi nusipirkau kazkada nukainuota gelyte, ir parsinesiau i namus to brudo  doh.gif Kadangi is pradziu nepastebejau, tai jie perejo ir ant kitu orchideju.  verysad.gif
As esu bandziusi purksti specialiu skysciu, bet jis visiskai buvo neveiksmingas. Tai as nuo tada profilaktiskai, kiekviena savaitgali pasiimdavau po augaliuka ir tyrinedavau. Kadangi jie bijo alkoholio, tai as suvilgydavau ausim krapstyt pagaliuka kur vata ant abieju galiuku alkoholyje, ir kur tik pamatydavau baltuojant, ten patepdavau. Ir dabar galiu pasakyt, kad ju nebeliko  thumbup.gif

sunku patikėt unsure.gif
Atsakyti
Nava, grizau is parduotuves nusipirkau sitoki user posted image Insekticida. Juo ispurskiau visa augaleli ir dar subtrato virsu.Rekomendavo specialu orchidejom, nes su kitais sake galima pazeisti lapus. Tikiuosi, kad visi gyviai issinuodis. Ziuresim kaip sureaguos jo lapai.
Aciu visoms uz patarimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(RamuteS @ 2010 06 23, 22:13)
Nava, grizau is parduotuves nusipirkau sitoki  user posted image Insekticida. Juo ispurskiau visa augaleli ir dar subtrato virsu.Rekomendavo specialu orchidejom, nes su kitais sake galima pazeisti lapus. Tikiuosi, kad visi gyviai issinuodis. Ziuresim kaip sureaguos jo lapai.
Aciu visoms uz patarimus  4u.gif

pavėlavau , bet gal ateičiai kam nors pravers. miltuotuosius skydmarius kartais ( kai jų nedaug) užtenka tiesiog švariai nurinkti. gal kokias tris gėlytes esu tik narankiojus su tais pačiais ausų krapštukais niekuom nevilgius ir daugiau neatsirado.
Atsakyti
QUOTE(misterija @ 2010 06 23, 23:03)
pavėlavau , bet gal ateičiai kam nors pravers. miltuotuosius skydmarius kartais ( kai jų nedaug) užtenka tiesiog švariai nurinkti. gal kokias tris gėlytes esu tik narankiojus su tais pačiais ausų krapštukais niekuom nevilgius ir daugiau neatsirado.


Ale is kur zinoti, daug ju ar ne, diena radau tik viena, lyg siol daugiau nieks neislindo.O jie daugiau substrate gyvena? Lauksim g.gif
Atsakyti
Merginos mano vienas pusiau miniukas falenopsis žiedynkotį išleido,jau kokių 15cm ,bet jis eina visiškai į šoną doh.gif ,bandžiau atlenkt ir prikabint prie pagaliuko ,bet labai sunkiai lenkiasi,bijau nulaužt,gal galit pasidalint patirtim ,kaip juos palenkt nenulaužus wub.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zundyte @ 2010 06 24, 08:55)
Merginos mano vienas pusiau miniukas falenopsis žiedynkotį išleido,jau kokių 15cm ,bet jis eina visiškai į šoną doh.gif  ,bandžiau atlenkt ir prikabint prie pagaliuko ,bet labai sunkiai lenkiasi,bijau nulaužt,gal galit pasidalint patirtim ,kaip juos palenkt nenulaužus wub.gif  blush2.gif


mano abiem gelem taip yra dabar, nes abi is sonu leidzia, o lapai trugdo tiesiai kad augtu, bet kai ziedkotis daugiau paaugo, tada jau apsuku vis aplink pagaliuka, nes ziedkotis kol nesumedejes tai lankstus, palauk dar kol labiau paaugs mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wilioke_: 24 birželio 2010 - 09:26
Gavau dovanų Dendrobium, nužydėjo ir pradėjo leisk kikus (ūglius su šaknim), gal žinot kur Vilniuj man galėtų juos persodint g.gif
Atsakyti
QUOTE(wilioke_ @ 2010 06 24, 09:24)
mano abiem gelem taip yra dabar, nes abi is sonu leidzia, o lapai trugdo tiesiai kad augtu, bet kai ziedkotis daugiau paaugo, tada jau apsuku vis aplink pagaliuka, nes ziedkotis kol nesumedejes tai lankstus, palauk dar kol labiau paaugs mirksiukas.gif

na reiks laukt verysad.gif ,bėda tame ,kad ten beveik miniukas ,ten tas žiedynkotis iš principo nebūna ilgas ,kaip pas didelius falenopsius,jis jau trečią kartą pas mane žydės,tai žinau ,bet anuos kartus žiedynkotis kažkaip į viršų iš karto augo ,nereikėjo lenkti,tik prisegiau prie pagaliuko ir viskas ,o dabar tai nežinau kaip bus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2010 06 24, 11:16)
Gavau dovanų Dendrobium, nužydėjo ir pradėjo leisk kikus (ūglius su šaknim), gal žinot kur Vilniuj man galėtų juos persodint  g.gif

o kam? pati atskirk ir pasisodink, tik šaknys turi būti jau nemažos 4u.gif
Atsakyti
sveikos as vel su bedom gal galit padet, pasakyt nuo ko cia tie taskiukai verysad.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(giedruze @ 2010 06 25, 09:56)
sveikos as vel su bedom gal galit padet, pasakyt nuo ko cia tie taskiukai verysad.gif


kažkas valgo jūsų gėlytės lapus... maniškė taip atrodė dėl skydamarių
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2010 06 25, 11:08)
kažkas valgo jūsų gėlytės lapus... maniškė taip atrodė dėl skydamarių

o tuos skydamarius,plika akimi galima pamatyti?? blush2.gif smile.gif
Atsakyti