Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(RamuteS @ 2010 06 23, 15:49)
Aciu uz atsakyma  4u.gif
Kaip supratau Actara yra lietuviskas gaminys ir tokio pirkt Vokietijoje negausiu, gal ka galetumet pasiulyti is nelietuvisku insekticidu?

o schultz, ne vokiečių gamybos?
Atsakyti
QUOTE(RamuteS @ 2010 06 23, 15:49)
Aciu uz atsakyma  4u.gif
Kaip supratau Actara yra lietuviskas gaminys ir tokio pirkt Vokietijoje negausiu, gal ka galetumet pasiulyti is nelietuvisku insekticidu?

Na sunku pasakyti, kuo prekiauja vokiečiai gyvai nemačius jų pasiūlos... unsure.gif Galbūt pavyktų rasti Schultz Insect Spray... O šiaip reikėtų prekybos vietose klausti sisteminių insekticidų. Ten pas jus pasiūla netgi didesnė, esu girdėjusi apie sisteminio poveikio granules ar lazdeles, įkišamas į vazoną (panašiai, kaip būna trąšos irgi pagaliukais). 4u.gif
Atsakyti

Apie Schultz Insect Spray jau pasiskaiciau, o ar jis tiks jei Zygopetalum nemegsta but purskiamas g.gif
Tai dabar kol neissinaikino parazitai, geriau augaliuko nepersodinti? Jis pats atrodo gana neglogai, turi nemazai nauju auginuku, lenda ir naujos sakneles, bet matosi ir papuvusiu saknu. Turiu kokosu cipsu ar juos reiktu pamaisyti su pusies zieve?
Atsakyti
QUOTE(RamuteS @ 2010 06 23, 16:06)
Apie Schultz Insect Spray jau pasiskaiciau, o ar jis tiks jei Zygopetalum nemegsta but purskiamas  g.gif
Tai dabar kol neissinaikino parazitai, geriau augaliuko nepersodinti? Jis pats atrodo gana neglogai, turi nemazai nauju auginuku, lenda ir naujos sakneles, bet matosi ir papuvusiu saknu. Turiu kokosu cipsu ar juos reiktu pamaisyti su pusies zieve?

kadangi nieko aš nežinau apart actaros ir nemeezal, ir jei kitos nepasiūlys ko nors, ką galima gaut vokietijoje, ardyčiau schultz purkštuvą ir bandyčiau juo palaistyt, beje reikia augalą izoliuot 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(RamuteS @ 2010 06 23, 16:06)
Apie Schultz Insect Spray jau pasiskaiciau, o ar jis tiks jei Zygopetalum nemegsta but purskiamas  g.gif


nemėgt, tai nemėgsta, bet, manau, jei du kartus nupurkšit, nieko jam neatsitiks mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pabirze @ 2010 06 23, 15:20)
kadangi nieko aš nežinau apart actaros ir nemeezal, ir jei kitos nepasiūlys ko nors, ką galima gaut vokietijoje, ardyčiau schultz purkštuvą ir bandyčiau juo palaistyt, beje reikia augalą izoliuot 4u.gif

Izoliuotas, iskart vakar po pirkimo. Visas isigytas geles palaikau nuo kitu pradzioje atskirai. Kaip ir zuvis neleidziu iskart i bendra akvariuma.
Aciu uz patarimus, vaziuoju kokio brudo pirkt .
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2010 06 23, 16:23)
nemėgt, tai nemėgsta, bet, manau, jei du kartus nupurkšit, nieko jam neatsitiks mirksiukas.gif

kažin, man belaistant užtiško, liko dėmės
Atsakyti
QUOTE(pabirze @ 2010 06 23, 16:33)
kažin, man belaistant užtiško, liko dėmės


manajam nieko, stovi balkone, kartais gauna lašų, bet nespecialiai, kai šalia stovinčias purškiu.. skydamaris tai lapais minta, kas iš to, jei tik substratą perliet?
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2010 06 23, 16:42)
manajam nieko, stovi balkone, kartais gauna lašų, bet nespecialiai, kai šalia stovinčias purškiu.. skydamaris tai lapais minta, kas iš to, jei tik substratą perliet?

šitas skydmaris veisiasi ir šaknyse, bent jau pas kaktusus esu radus, o palaisčius - augalas jo prisigers ir bus tas pats poveikis, beje šalia purškimo visada rekomenduojama ir palieti žemes, daugiau nežinau ką bepatart, tikuos , kad didesnę patirtį turinčios tars žodį ir padės Ramutes
Atsakyti
QUOTE(pabirze @ 2010 06 23, 16:49)
šitas skydmaris veisiasi ir šaknyse, bent jau pas kaktusus esu radus, o palaisčius  - augalas jo prisigers ir bus tas pats poveikis


supratau mastau.gif
tai tada gal pamirkyt reikia?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 23 birželio 2010 - 15:51
QUOTE(zuzla @ 2010 06 23, 16:51)
supratau mastau.gif
tai tada gal pamirkyt reikia?

tikiuos ras ką nors gero vokiško biggrin.gif
Atsakyti
Pasidalinsiu savo patirtim, kaip naikinu skydmarius, tuos baltus pukuotus parazitus. As irgi nusipirkau kazkada nukainuota gelyte, ir parsinesiau i namus to brudo doh.gif Kadangi is pradziu nepastebejau, tai jie perejo ir ant kitu orchideju. verysad.gif
As esu bandziusi purksti specialiu skysciu, bet jis visiskai buvo neveiksmingas. Tai as nuo tada profilaktiskai, kiekviena savaitgali pasiimdavau po augaliuka ir tyrinedavau. Kadangi jie bijo alkoholio, tai as suvilgydavau ausim krapstyt pagaliuka kur vata ant abieju galiuku alkoholyje, ir kur tik pamatydavau baltuojant, ten patepdavau. Ir dabar galiu pasakyt, kad ju nebeliko thumbup.gif
Atsakyti