Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(Laura81r @ 2010 06 20, 14:17)
tai kai smeigiau ta pagaliuka,tai jauciau,kad ir i saknis pataikiau.tikiuosi nieko neatsitiks,jei prasidure saknys?  verysad.gif


nieko neatsitiks, jei mažiausiai savaitę nelaistysi, duosi apgyti žaizdai smile.gif
Atsakyti
Nepastebejau jokiu pokyciu nuo tos mikorizes, tik musyciu pilna doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2010 06 20, 12:30)
nieko neatsitiks, jei mažiausiai savaitę nelaistysi, duosi apgyti žaizdai smile.gif

dekui,nelaistysiu.o jinai ir toliau sau zydi,ir dar pumpurus naujus krauna thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 06 20, 23:39)
Nepastebejau jokiu pokyciu nuo tos mikorizes, tik musyciu pilna  doh.gif

su tom musėm, tai ir pas mane buvo atsiradę, bet po silpno perliejimo actara, dingo.
Mačiau googlėj tokius įstatomus tipo lipnius pagaliukus į vazonus, bet niekur neužtinku, turėtų pasiteisinti nuo visokių niekadėjų, kuo mažiau namie chemijos, tuo geriau.
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2010 06 21, 07:36)
su tom musėm, tai ir pas mane buvo atsiradę, bet po silpno perliejimo actara, dingo.
Mačiau googlėj tokius įstatomus tipo lipnius pagaliukus į vazonus, bet niekur neužtinku, turėtų pasiteisinti nuo visokių niekadėjų, kuo mažiau namie chemijos, tuo geriau.



jei rasi pranesk kur radai mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes!Zinokit,reikia man jusu patarimo...........turiu kelias orchidejas,na jos man nuzydejo ir db gal jau kaip metai ,,,,,,,,ir stovi tokios tik lapai.......lapai grazus zali,o apie ziedu krovima net negalvoja...........Kazin ka daryti kad vel jos man zydetu? g.gif Buciau dekinga uz patarima! 4u.gif
Atsakyti
Labadiena turiu Orchideja dendrobium,dabar ji zydi,noreciau ja padaugint kai nuzydes,ar yra koks budas,gal kas bandet?
Atsakyti
QUOTE(gintare28 @ 2010 06 21, 15:15)
Labadiena turiu Orchideja dendrobium,dabar ji zydi,noreciau ja padaugint kai nuzydes,ar yra koks budas,gal kas bandet?


kai štai tokie vaikai pradės augti, užaugins savo šaknis, galėsit atskirti... taip pat galima persodinant padalinti krūmą su ta sąlyga, kad vienai daliai būtų bent trys auginiai
Atsakyti
Sveikos , snd belaistydama ant savo phalenopsio aptikau kelias tokias baltuojancias saknis , kitos zalios grazios kaip ir buvo , bet keletas tokiu baltu? nuo ko ? g.gif tikiuosi supratot ka norejau paklausti 4u.gif

ir dar maniskis dendrobis buvo gaves saulytes ir nuvyto keletas lapuku , nuemiau juos ir kazin ar isaugs nauji toje vietoje kur iskrito ar nebe ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(pipiriux @ 2010 06 21, 13:48)
Sveikutes!Zinokit,reikia man jusu patarimo...........turiu kelias orchidejas,na jos man nuzydejo ir db gal jau kaip metai ,,,,,,,,ir stovi tokios tik lapai.......lapai grazus zali,o apie ziedu krovima net negalvoja...........Kazin ka daryti kad vel jos man zydetu? g.gif Buciau dekinga uz patarima! 4u.gif

Man taip pat buvo ax.gif po metu išleido stiebą ir pražydo gražiais žiedais ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazulytee @ 2010 06 21, 16:02)
tikiuosi supratot ka norejau paklausti  4u.gif

ar isaugs nauji toje vietoje kur iskrito ar nebe ? g.gif


aš tai ne mastau.gif

ne
Atsakyti
user posted image Stai toji balta saknyte g.gif

user posted image ir dar prie to pacio paklausiu del virsutiniu saknyciu , mano manymu tai nudegintos nuo trasu ? ir dar manyciau permazai substrato g.gif doh.gif
Atsakyti