Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(Erika20 @ 2010 06 15, 23:51)
1. Kad jie greit nukrenta 3 dienos max ir guli, as kartais nuskinu, kad nenervintu, nieko nebuna.
2. Zinoma isaugins - kai gele bus pasiruosus zydeti isleis nauja.  4u.gif


aciu uz atsakymus 4u.gif tik ziuriu dabar kad ir kiti ziedai vysti pradejo.. verysad.gif buvo 5 grazus ziedai ir visi vysta.. nesuprantu kas cia pasidare.. atrodo viskas tvarkoj ir lapa nauja leidzia, o ziedai se tau kad nori..
Atsakyti
bandau parodyti 4u.gif
visa gėlytė... čia šie žieda pavėluotai išleisti, po pagrindinio nužydėjimo.
user posted image

ir šaknys iš arti... deja, lapus jau nukarpiau, dar nebuvau skaičiusi jūsų... jie nuo seno buvo apdegę, prieš porą metų, o dabar ėmė gelsti, vysti...

user posted image

user posted image

kita pusė

user posted image


labai būsiu dėkinga už diagnozę ir patarimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2010 06 16, 12:24)
labai būsiu dėkinga už diagnozę ir patarimus  4u.gif


mano patarimas lieka toks pat, nesodinčiau giliau negu dabar yra, kuo nors paremčiau

labai negražiai atrodo nukarpyti lapai schmoll.gif net gaila gėlės pasidarė.. lapai nudžiūna ir patys nukrenta, man ranka nekiltų..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 16 birželio 2010 - 11:30
QUOTE(zuzla @ 2010 06 16, 12:29)
mano patarimas lieka toks pat, nesodinčiau giliau negu dabar yra, kuo nors paremčiau

labai negražiai atrodo nukarpyti lapai schmoll.gif net gaila gėlės pasidarė.. lapai nudžiūna ir patys nukrenta, man ranka nekiltų..

drinks_cheers.gif del lapu,bet tai is nezinojimo.Man pussesere irgi sake,kad nukarpyciau orines saknis biggrin.gif ,jai taip viena geliu augintoja patare doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2010 06 16, 11:29)
mano patarimas lieka toks pat, nesodinčiau giliau negu dabar yra, kuo nors paremčiau

labai negražiai atrodo nukarpyti lapai schmoll.gif net gaila gėlės pasidarė.. lapai nudžiūna ir patys nukrenta, man ranka nekiltų..

dėkui 4u.gif nukarpyti labai tikrai negražiai, bet tie, kokie ten buvo, tai buvo visai graudūs, juodi tokie nuo nudegimų... na, bet daugiau tikrai nekarpysiu. ačiū 4u.gif
Atsakyti
Gerb. Indre tai jau gal laikas numest ziedus amzinai juk nezydi smile.gif ar cia naujai pirktai taip?
Atsakyti
Prasau zinoviu pagalbos:
user posted image
user posted image

Pirkta pries metus. Gele zydi, leidzia saknis ir isleido kazka, kas pavaizduota nuotraukuose.
Ar tai reiskia, kad daugiau lapu neleis? O vietoj naujo lapo isejo paskutinis ziedkotis?
Atsakyti
QUOTE(yerena @ 2010 06 16, 15:46)
Ar tai reiskia, kad daugiau lapu neleis?

O vietoj naujo lapo isejo paskutinis ziedkotis?


na taip, nes lyg ir nebeturi iš kur..

dėl šito nežinau, gal galės dar iš šono išleisti, o tas kažkas yra žiedstiebis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 16 birželio 2010 - 14:49
sveikos 4u.gif noriu paklausti. Phalaenopsis auginasi žiedstiebį, dar nedidelis kelių cm. Įdomu kiek laiko praeis iki žydėjimo? ir kaip dažnai reikia sukinėti vazoną, kad žiedstiebis užaugtų tiesus? Kada jau galima pritvirtinti žiedstiebį prie pagaliuko?
Atsakyti
mano ir domina šis klausimas? nežinojau kad reiki sukinėti tai va kodėl pas mano fanelosį žiedkotis tok į vieną pusę nulinkęs, aš tik jį tiesinu ant pagaliuko o jis visas toks banguotas doh.gif pasirodo sukinėti reikia g.gif
Atsakyti
QUOTE(saidutea @ 2010 06 16, 16:35)
Įdomu kiek laiko praeis iki žydėjimo?

ir kaip dažnai reikia sukinėti vazoną, kad žiedstiebis užaugtų tiesus?

Kada jau galima pritvirtinti žiedstiebį prie pagaliuko?


įvairiai, būna, kad greitai auga, būna, kad lėtai, būna, kad išvis sustoja..

kai pamatysi, kad per daug jau į vieną pusę, tada ir suk į kitą

aš tvirtinu, kai jau pamatau pirmuosius pumpuriukus, tada pritvirtinu žiedstiebį ir nebesukinėju
Atsakyti
Gavau kovo menesi dovanu geltona Miltonija. Ji pries menesi nuzydejo ir nezinau ka daryt su ziedstiebiais, ar juos reikia nukirpt ar palikt? Ir ar galiu ja dabar persodint, leizia daug nauju sakneliu, bet substrate matosi daug zalios oazes gabaliuku. Ir koks substratas siom gelytem tinkamesnis smulkus ar ne? Kad gautu daugiau dregmes siuo metu laikau virs akvariumo.
Atsakyti