Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(Pelė snaudalė @ 2010 06 14, 08:57)
Labai ačiū už pagalbą! Tikiuosi, išgaiš visi parazitai, kad ir kokios veislės jie bebūtų smile.gif


prašom, ir nepamirškit po poros sav pakartotinai nupurkšti
Atsakyti
Ar jums neatsirado musyciu nuo mikorizes substrate?
Atsakyti
pas mane lyg buvo atsirade, dabar lyg nera vel g.gif
Atsakyti
tiesa, ledum, del katleju, mano kai senai nakvoja jau lauke tai as palieku nakciai, nes manau, kad jau tikrai priprate prie temp skirtumo. O jus, kadangi isneset neseniai tai sekit orus kiek tai laiko smile.gif ir prie saules pratinkit atsargiai, kad nenudegtu.

P.s. Jei klystu, pataisykit kuri mane, niekas neatsake, tai is savo kuklios patirties atsakiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 06 14, 08:26)
Ar jums neatsirado musyciu nuo mikorizes substrate?

pas mane irgi jų atsirado verysad.gif jau purškiau kelis kartus, dabar žiūriu vienam kambaryje esančios gėlytės vis dar su tais musiukais doh.gif verysad.gif
Atsakyti
Mano gelytes ir kamuoja parazitai lens.gif cray.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 06 14, 09:26)
Ar jums neatsirado musyciu nuo mikorizes substrate?



QUOTE(Burbuliuks @ 2010 06 14, 10:52)
pas mane irgi jų atsirado  verysad.gif jau purškiau kelis kartus, dabar žiūriu vienam kambaryje esančios gėlytės vis dar su tais musiukais  doh.gif  verysad.gif


pas mane irgi ta pati beda unsure.gif musytes karaliauja tik tose ,kuriose yra mikorizes.Bet dar pastebejau,kad tos, kur stovi vesiau ir mazai gauna saules bei kaitros,nors ir su mikorize musyciu nesimato.

Tie musiukai atsiranda gendant vaisiams nuo dregmes,tai gal gelytems nieko blogo nepadarys g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liepa B.: 14 birželio 2010 - 10:32
QUOTE(Burbuliuks @ 2010 06 14, 10:52)
pas mane irgi jų atsirado  verysad.gif jau purškiau kelis kartus, dabar žiūriu vienam kambaryje esančios gėlytės vis dar su tais musiukais  doh.gif  verysad.gif

Kuom purskei? mikorize "nenugaiso" nuo purskalo?
Atsakyti
tai ar pas jus juodos ar rudos musytes? pas mane juodos, nuo vaisiu puvimo tai atrodo drozofilos atsiranda, bet jos kitokios
Atsakyti
QUOTE(Erika20 @ 2010 06 14, 11:44)
tai ar pas jus juodos ar rudos musytes? pas mane juodos, nuo vaisiu puvimo tai atrodo drozofilos atsiranda, bet jos kitokios

pas mane juodos

Gal kuri bandete orchidejoms panaudoti si purskala?

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liepa B.: 14 birželio 2010 - 11:48
QUOTE(Tina* @ 2010 06 14, 10:30)
Kuom purskei? mikorize "nenugaiso" nuo purskalo?

su tuo pačiū schultz, kur prieš tai mergaitės rodė.. o mikorizės gal ir nebeliko... nebepastebiu pelėsiuko.. ale mane musės labiau neramino blush2.gif
Atsakyti
Pas mane irgi atsirado musyčių, tikrai jos ne nuo vaisių nes vaisiai ir daržovės laikau šaldytuve. Ne galvojau kad čia nuo mikorizės doh.gif Purškiau keleta kartų Actara gal mažiau jų bet visiškai ne dingo verysad.gif
Atsakyti