Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(zuzla @ 2010 06 08, 14:06)
nematant foto ir žinant, kad sviekos orchidėjos retai kada leidžia keikius, gali būti, kad pas jus žiedstiebis (galiukas smailas, skeltas) arba šaknis (galiukas apvalus)

Kaip suprasti- zinant,kad sveikos orhidejos retai leidzia keikius? g.gif Tai jei ji leidzia vaikuti,taip iseina ji serganti g.gif Puslapiu atgal ikeliau foto su savo orches keikiu,bet kad ji kokia ligota tikrai nepasakyciau blush2.gif Gal as ka netaip supratau,labai prasau paaiskinti 4u.gif Gal ja reikia gydyti tada unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ORDI @ 2010 06 08, 18:32)
Tai jei ji leidzia vaikuti,taip iseina ji serganti g.gif 


ir kur aš taip rašiau? biggrin.gif sakau "retai", "gali būti", nieko kategoriškai neteigiu...
ne tai kad serganti, bet jau mirštanti, pvz dėl skrotelės puvinio ar pan.. tada kartais išleidžia keikį ir miršta... taip pat visiškai sveiką orchidėja gali išauginti pvz. ant žiedstiebio keikį šiaip sau... skaičiau, kad taip būna, kai labai karšta... bet vėl gi - tai atskiri atvejai ir vienos taisyklės nėra... tiesiog sveiki falenopsiai retai leidžia keikius ir tiek smile.gif

ir tas jūsų įdėtas keikis man visai į jį nepanašu smile.gif tikras žiedstiebis... bent jau nemačiau keikio ant tokio aukšto koto smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 08 birželio 2010 - 17:52
QUOTE(zuzla @ 2010 06 08, 19:49)
ir kur aš taip rašiau? biggrin.gif sakau "retai", "gali būti", nieko kategoriškai neteigiu...
ne tai kad serganti, bet jau mirštanti, pvz dėl skrotelės puvinio ar pan.. tada kartais išleidžia keikį ir miršta... taip pat visiškai sveiką orchidėja gali išauginti pvz. ant žiedstiebio keikį šiaip sau... skaičiau, kad taip būna, kai labai karšta... bet vėl gi - tai atskiri atvejai ir vienos taisyklės nėra... tiesiog sveiki falenopsiai retai leidžia keikius ir tiek smile.gif

ir tas jūsų įdėtas keikis man visai į jį nepanašu smile.gif tikras žiedstiebis... bent jau nemačiau keikio ant tokio aukšto koto smile.gif

Aciu uz informacija. As ir nesakiau kad Jus taip rasete,as tiesiog paklausiau,manau daugiau zinancio asmens,nes man neteko to girdeti ir paparasiau pasidalinti Jusu zinoma informacia 4u.gif Ir sunerimau,kad gali tekti atsisveikinti su tokiu sveiku augaleliu unsure.gif O del ziedstiebio nelabai sutinku..nes labai jau i lapelius panasu-jau pora dieneliu pastebejau,kad is jo viduriuko ir trecias lapelis lenda, g.gif Nebent koks mutaves pasitaike ziedstiebis:bigsmile:
user posted image
user posted image
Siandienos foto 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ORDI: 08 birželio 2010 - 18:39
QUOTE(ORDI @ 2010 06 08, 19:32)
labai jau i lapelius panasu,o ne ziedstiebi g.gif  Nebent koks mutaves pasitaike bigsmile.gif


būna žiedstiebių ir su lapeliais smile.gif tik vėl gi - tokius mačiau tik augančius iš skrotelės vidurio... na žiūrėsim, kas iš viso to užaugs smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2010 06 08, 20:34)
būna žiedstiebių ir su lapeliais smile.gif tik vėl gi - tokius mačiau tik augančius iš skrotelės vidurio... na žiūrėsim, kas iš viso to užaugs smile.gif

Man taip pat teke matyti,pas mano anyta taip yra,ziedtiebis su lapeliu keleta.. Bet labai tikiuosi,jog nors karta galesiu sulaukti savojo prieauglio,ne parduotuvinio bigsmile.gif Todel cia taip ir demonstruojuosi ir laukiu jusu patvirtinimo ax.gif blush2.gif Belieka laukti cool.gif
Atsakyti
QUOTE(asaraa @ 2010 06 06, 00:22)



QUOTE(zuzla @ 2010 06 08, 18:49)
bent jau nemačiau keikio ant tokio aukšto koto smile.gif

tai juk mano ikeltoj foto ant ziedstiebio ir yra keikis g.gif Ar ne taip atrodo? O augalelis laaabai sveikai atrodo.

Pirmoj foto tai ten prie nesveiko du isdygo. Nes nera viduriuko. Pirkau papiginta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asaraa: 08 birželio 2010 - 20:01
QUOTE(asaraa @ 2010 06 08, 21:00)
tai juk mano ikeltoj foto ant ziedstiebio ir yra keikis  g.gif  Ar ne taip atrodo? O augalelis laaabai sveikai atrodo.


na ne taip smile.gif

user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2010 06 08, 21:07)
na ne taip smile.gif

g.gif
Atsakyti
nesuprantiu ko jūs ginčijatės ar nepasidalinat. orchidėjos gali išauginti : žiedstiebius, keikius arba naujus auginius. neišaugins šuns ant stiebo, tai gal truputi kantrybės kelioms savaitėms ir bus aišku ką ten kas augina netgi ir naujokams.

nieko asmeniško mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2010 06 08, 14:30)
net įdomu pasidarė smile.gif atsiliepkit, kas pirko ar gavo dovanų aukštą didžiažiedį falenopsį ir pavyko pačiai naują žiedstiebį tokį patį aukštą ir gražų išauginti smile.gif

Na idomu kaip mano naujokas gigantas elgsis ateityje.
Atsakyti
Mergaitės, gelbėkit, mano gražuolis miršta verysad.gif
Čia žiedeliai, nukirpau ir į vazą įmerkiau, nes labai nusilpę verysad.gif .
user posted image

Jau minėjau, kad vazonėlis pažaliavo, lapai pradėjo raukšlėtis.
user posted image
Persodinau, bet nebebuvo pagrindinės šaknies
user posted image
Tik orinės šaknytės
user posted image

Nebežinau kaip gelbėt gėlytę, purškiu šaknytes, kad tik drėgmės gautų, nuimiau nuo palangės, bet lapai toliau miršta doh.gif .
Patarkit ką man toliau daryt 4u.gif
Atsakyti
Saidutea, nenešk savo phalaenopsių į lauką- nereikia, aš saviškius nešu, nes iš patirties žinau, kad pas mane jiems bus gerai, o šiaip nėra rekomenduojama taip daryti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pabirze: 10 birželio 2010 - 17:25