Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

As pries paroda blizginau pienu,rezultatas puikus.
Atsakyti
QUOTE(Erika20 @ 2010 06 06, 06:39)
As pries paroda blizginau pienu,rezultatas puikus.

niekad nezinojau kad butent pienas nublizgina lapus , aciu uz ideja , pabandysiu 4u.gif smile.gif
Atsakyti
Manoji augintine sumaste leisti,mano akimis ziurint,saknyte orine.Bet pirma karta matau,kad taip aukstai ja augintu .
Gal visgi as klystu? g.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liepa B.: 06 birželio 2010 - 12:39
paskaiciau ir as jusu patarima, pavaliau su pienu, tikrai labiau blizga thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(asaraa @ 2010 06 06, 00:22)
Norejau paklausti, Ar teisingai suprantu kad abiejuose foto yra vaikuciai? Ar is pirmos foto vaikucius reiks kazkaip atskirti? Jei taip, tai kada ir kaip tai padaryti? Is antros foto, ar yra kazkoks laiko tarpas kada turi isleisti sakneles?  4u.gif
user posted image
user posted image

Atsakyti
QUOTE(asaraa @ 2010 06 06, 20:34)

pirmoj foto,jeigu saknytem vazone uztenka vietos,lai auga drauge,o antroj dar turit paaugint,kol isdygs saknytes.
platesne informacija sios temos 1psl
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liepa B.: 06 birželio 2010 - 20:57
Ar verta mano mineta islauzta phalaenopsio skrotele (du lapai) pamerkti ir laukti kazko unsure.gif kaip manot g.gif
Atsakyti
o tai jei šaknynas geras tai turėtų ir taip ataugti man atrodo, kam į vandenuką dėt tai išvis nesu taip girdėjusi kalbant apie orchidėjas, kiba atsilikau nuo orchidėjų priežiūros naujienų? g.gif
Atsakyti
Tai kad kalba eina apie skroteles viduri, o kada ji su saknim buna unsure.gif jei butu su saknim, iskart sodinciau smile.gif
Atsakyti
uch dabar jau supratau kaip ji ten išlaužta ir apie ką kalba eina doh.gif Įdomu įdomu ar įmanoma kad išleis šakneles išvis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 06 06, 22:24)
Tai kad kalba eina apie skroteles viduri, o kada ji su saknim buna  unsure.gif jei butu su saknim, iskart sodinciau  smile.gif

o kiek ten tos skrotelės? jei nėra to suapvalėjimo iš kurio šaknys lenda, tai nemanau ,kad ką išleis . būt gerai foto.
Atsakyti
Pabandysiu vakare nufotkint, bet manau, kad vilties nera. Reik noret, kad likusi dalis be viduriuko, bet su graziomis saknimis isgyvens.
Atsakyti