Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

As taip galvoju,kad ataugins naujus,juk skrotele neispuvus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 06 04, 18:27)
Katinas islauze is vidurio skroteles phalaenopsio lapus,liko tik soniniai lapai. Kaip manot, koks jo likimas?

QUOTE(rodostoma @ 2010 06 04, 20:42)
As taip galvoju,kad ataugins naujus,juk skrotele neispuvus g.gif

Turiu ir aš tokį mažą stebuklėlį falenopsį, žiemą maximoje radau, šaknys pusė velnio, bet išpuvusia skrotele.
Parsinešiau, išpjausčiau šaknis, pasodinau į skm substratą "Ekstrą" ir ką, laukiu, tai prigijo, o vietoje senos skrotelės auga visai nauja skrotelė su naujais lapais bigsmile.gif
Ot taip, augalas nori gyventi thumbup.gif ir rado išeitį wub.gif Įdomu kokiais žiedais jis mane nudžiugins.
Taigi, neskubėkit nurašyti mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Turiu klausymeli ax.gif Mano pirmoji orchideja nenustodama leidzia naujus ziedstiebius jau gal trys metai,ir dabar maniau kad auga ziedstiebis g.gif Bet kazkaip keistai jis auga...Jauciu mano senuke mane apdovanos vaikuciu bigsmile.gif Man butu pirmas kartas ax.gif wub.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Gali buti, panasu, kad tai keikis.
Atsakyti
bet kokie blizgantys lapai! ar kazkuo valote? maniskiai net ir naujai isleisti, kazkokie matiniai, o dar papurskus nors ir virintu vandeniu, tai apsitraukia pilkai... gal galima blizginti orchideju lapus su spec. servetelimis, kur buna pirkti?
Atsakyti
sveikutės ,
turiu 4 palenopsius, bet jau su kitom gėlėm nebesutalpinu ant palangės doh.gif, tai nupirkau didelį vazoniką ir galvoju juos visus susodint į krūvą rolleyes.gif , gal kuri jau taip bandėt ir galėtumėt pasidalint patirtimi blush2.gif ar man nesunyks, ar dar kas nenutiks?
Atsakyti
QUOTE(borjomi @ 2010 06 05, 12:46)
bet kokie blizgantys lapai! ar kazkuo valote? maniskiai net ir naujai isleisti, kazkokie matiniai, o dar papurskus nors ir virintu vandeniu, tai apsitraukia pilkai... gal galima blizginti orchideju lapus su spec. servetelimis, kur buna pirkti?

Galima pavalyti pienu wink.gif
Atsakyti
Galima pavalyti pienu wink.gif


O ką tas pienas duoda, kodėl nuo jo blizga g.gif ????
Atsakyti
QUOTE(Pūkis @ 2010 06 05, 19:19)
Galima pavalyti pienu wink.gif
O ką tas pienas duoda, kodėl nuo jo blizga  g.gif  ????

Nezinau, tiesiog orchideju knygoj skaiciau, kad tai saugus budas pablizginti lapus wink.gif
Atsakyti
Iskilo klausimelis biggrin.gif ar galima orchideju lapus apipurksti tokiu purskalu skirtu lapams kad butu blizgus ? tikiuosi supratot blush2.gif
Atsakyti
Mazulytee, jei būtų galima, visos būtume gudrios unsure.gif Gal geriau virintu ar distiliuotu vandeniu, po to gražiai švelniu minkštu skudurėliu pablizginti.
Laukiam kitų nuomonių 4u.gif
Papildyta:
Pūkis, nesodinkite visų į vieną, gėlės, kaip ir žmonės, nori turėti atskirą namą.
Bus sudėtinga prižiūrėti, gali pulti ligos.
Atsakyti
Norejau paklausti, Ar teisingai suprantu kad abiejuose foto yra vaikuciai? Ar is pirmos foto vaikucius reiks kazkaip atskirti? Jei taip, tai kada ir kaip tai padaryti? Is antros foto, ar yra kazkoks laiko tarpas kada turi isleisti sakneles? 4u.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti