Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

Gal čia netyčia pas Masdevallia rigens žiedkotis auga?
Eiryn, tavo vietoje aš palikčiau jį ramybėje, cimbidžiai mėgsta būti "suspausti", be to jau vasara, kaip ir nlb tinkamas laikas, tuo lb, kad rašei, kad gražios bulbos.
O pavasarį sukarpysi vazonėlį ir persodinsi, dar nepamiršk arkliuko gėrio į dugną įdėt, rašo, kad jie jį mėgsta smile.gif
Be to, persodinus, gali tekti ilgai laukt žydėjimo.
Lukterk, gal dar bus kokių nuomonių mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lark: 04 birželio 2010 - 07:04
QUOTE(lark @ 2010 06 04, 06:52)
Gal čia netyčia pas Masdevallia rigens žiedkotis auga?


iš tokios neryškios foto galima atsakyti tik "gal" ax.gif
Atsakyti
sveiko mergaites, reikia man jusu pagalbos, vakar belaistydama viena orchideju ziuriu, kad aplink jos saknis(paciame virsuje) pilna tokiu baltu miniatiuriniu vabaliuku verysad.gif kas jie tokie gali buti, ir kaip juos isnaikinti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wilioke_: 04 birželio 2010 - 08:28
Gal galit pasidalinti, kaip sprendžiate atidarytų langų ir orchių stovinčių ant palangių problemą? Tiesiog nebeišmąstau, kaip elgtis, skersvėjis visvien jaučiasi, o nešioti jas pirmyn atgal irgi ne įšeitis... g.gif
Atsakyti
merginos, ką man daryti su šia orchidėja?nežydi ji jau 7 mėn.jos stiebkočio galas tarsi sumedėjęs ir kogero ten jau gyvybės be šansų sulaukti g.gif . pradėjo ji nuo viršaus tarsi pūti,gelsti kol kartą nenukirpau per patį narelį ir tada sustojo ( o taip vis kirpdavau apie 2 cm virš tos miegančios akutės, bet nesustodavo gelsti).tai ką man daryti?noriu žiedų rolleyes.gif .kur kirpti, kad nenunyktų visa ta antena blush2.gif ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(giedras dangus @ 2010 06 04, 11:22)
merginos, ką man daryti su šia orchidėja?nežydi ji jau 7 mėn.jos stiebkočio galas tarsi sumedėjęs ir kogero ten jau gyvybės be šansų sulaukti g.gif . pradėjo ji nuo viršaus tarsi pūti,gelsti kol kartą nenukirpau per patį narelį ir tada sustojo ( o taip vis kirpdavau apie 2 cm virš tos miegančios akutės, bet nesustodavo gelsti).tai ką man daryti?noriu žiedų rolleyes.gif .kur kirpti, kad nenunyktų visa ta antena blush2.gif  ax.gif
user posted image

Kad senas žiedkotis nudžius, tai nereiškia, kad jūsų orchidėja daugiau nežydės. Ji juk su laiku išleis naują žiedkotį ir džiaugsitės žiedais vėl thumbup.gif o kad 7 mėn.nežydi, tai nėra tragedija dar, mano viena metus nežydi, bet tikiuosi kažkada sugalvos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(wilioke_ @ 2010 06 04, 09:27)
sveiko mergaites, reikia man jusu pagalbos, vakar belaistydama viena orchideju ziuriu, kad aplink jos saknis(paciame virsuje) pilna tokiu baltu miniatiuriniu vabaliuku verysad.gif  kas jie tokie gali buti, ir kaip juos isnaikinti?


Praitam psl. aš rašiau, kad turiu tokią pat problemėlę. Bandysiu mažint drėgmę. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2010 06 04, 06:52)


tai va ir galvoju, kad lyg pagal nurodymus geriau nekrutinti, tik tai, kad norėtūsi pažiūrėt kokiam reikale jis ten auga, kad maždaug laistymą susigalvot, nes jei kokioj vatoj gyvena, tai reiks žymiai rečiau liet, o jei normaliam substrate tai dažniau g.gif
Atsakyti
sveikos, as irgi noriu paklausti labiau patyrusiu augintoju - mano orchideja leidzia ziedstiebius, taciau pastebejau vazonelyje viena negrazia sakni (nesupuvusi, bet sudziuvusi, atrodo tikrai kieta) - ar verta del to traukti gelyte lauk? gelyte persodinta buvo pries 4-5 men.

dar klausimukas - jeigu orchideja leidzia naujus lapelius ar nieko tokio, jeigu apatiniai lapeliai vysta? pagelsta jie, ka su tokiais daryti - ar galima tiesiog nukirpti? dekinga uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ingina @ 2010 06 04, 12:38)
sveikos, as irgi noriu paklausti labiau patyrusiu augintoju - mano orchideja leidzia ziedstiebius, taciau pastebejau vazonelyje viena negrazia sakni (nesupuvusi, bet sudziuvusi, atrodo tikrai kieta) - ar verta del to traukti gelyte lauk? gelyte persodinta buvo pries 4-5 men.

dar klausimukas - jeigu orchideja leidzia naujus lapelius ar nieko tokio, jeigu apatiniai lapeliai vysta? pagelsta jie, ka su tokiais daryti - ar galima tiesiog nukirpti? dekinga uz atsakymus  4u.gif


nu nzn as manau kad gal nebutina del vienos sakneles ja vel judinti tuo labiau kad ji jau nesenai buvo persodinta...jai labai daznai persodinesi ir nelabai gerai sukelsi gelei stresa. svarbu kad sakneles nesupuvusios. o del vystanciu apatiniu lapeliu tai tikrai nieko tokio pas mane ir pastoviai orchidejos isleidzia nauju lapeliu ir bent jau viena apatini butinai numeta smile.gif as tai palaukiu kol tie lapeliai vystantys visai nuvysta ir pagelsta tada paimu juo biski patempiu ir jie patys labai graziai atsikabina.
Atsakyti
QUOTE(Ledum @ 2010 06 04, 11:09)
Praitam psl. aš rašiau, kad turiu tokią pat problemėlę. Bandysiu mažint drėgmę.  smile.gif


na reiks bandyti ir man ta pati..tikiuosi pades
Atsakyti
Katinas islauze is vidurio skroteles phalaenopsio lapus,liko tik soniniai lapai. Kaip manot, koks jo likimas?
Atsakyti