Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(Avocetė @ 2010 05 31, 19:15)
atsiprašau iš streso ne taip paskaičiau. va kaip mano gėris atrodo

user posted image

tie lipnūs lašeliai tiesiog lipčius.
kai yra karšta augalas tiesiog vėsinasi save išskirdamas lipčių. tai nėra nektaras .
jei jau labai trugdo, galit nuplauti su šiltu vandeniu, bet ir vėl manau atsiras .
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Gal zinote kokia/ kokios orchideju rusys gali augti tiesiog vandeni ? kazkada parduotuveje maziau tiesioj ja graziai "isodinta " grazioje permatomoje vazoje ir vandeni augancia , tik nepamenu pavadinimo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazulytee @ 2010 06 01, 16:30)
Sveikos  4u.gif  Gal zinote kokia/ kokios orchideju rusys gali augti tiesiog vandeni ? kazkada parduotuveje maziau tiesioj ja graziai "isodinta " grazioje permatomoje vazoje ir vandeni augancia , tik nepamenu pavadinimo  doh.gif

orchidėjos nėra vandens augalai.
bet ... vandos būna įkištos į stiklines vazas, bet be vandens g.gif , masdevalijom reikia daug drėgmės , bet 0,5 cm vandens po kojom.
bet taip ,kad pastoviai vandenį ir kad dar būtu visos šaknys užmerktos g.gif neįsivaizduoju schmoll.gif
Atsakyti
merginos gelbekit help.gif mano kelios orchidejos uzsikrete milteniais cray.gif ten kur nila ks buvo idejus nuorodeles apie kenkejus radau parasyta kad " nupjaukite ir sudeginkite visas pakenktas dalis,pasalinkite virsutini dirvozemio sluoksni" blink.gif tai kad ten ju visur pilna ant tos gelytes tai jau ja man ten visa tektu naikinti doh.gif o gal padetu apipurksti ACTARA? tik nzn kur jo galima butu nusipirkti? gal jus zinote kur jo galeciau isigyti Kaune? gal kas nors jau kovojo su siais kenkejais ir turi kokiu patarimu? cia viskas prasidejo kai per ziopluma nusipirkau jau sergancia gelyte su tais milteniais tai nuo jos ir dar kelios uzsikrete tai aisku jau ta per kuria uzsikrete tai ismeciau o kitas bandau gelbeti vigi gaila mesti tuo labiau kad jos ir toliau graziai zydi ir lapelius leidzia ir is tolo atrodo grazios ir sveikos bet kai pziuri idemiau tai doh.gif
Atsakyti
Sveikos,noriu pasitikslinti 4u.gif
Orchideju lapai raukslejasi,vadinasi jom oras per sausas taip?Ar gerai darau,kad lapus kiekviena diena papurskiu vandeniu?Lyg ir lyginasi lapai.
Ir dar vienas klausimas,bet tikriausiai reiks eit nufotkint blush2.gif Vienos orchidejos, ziezstiebio virsutine dalis koks 10 cm leipsta.Ne dziuna,o leipsta, toks kabantis.Ka su juo daryt?Gal nukirpt?Nes leipsta iki sakytes isleistos su pumpurais, ir taip keistai,dziutu tai sakyciau viskas ok,bet dabar...negali puti?
Atsakyti
QUOTE(cika69 @ 2010 06 01, 21:49)
merginos gelbekit  help.gif  mano kelios orchidejos uzsikrete milteniais  cray.gif 

kas tai yra?
tokie? http://www.macrogamt...p...=281&pos=0-
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pabirze: 01 birželio 2010 - 21:35
Aš ir su problema doh.gif , orchidėjos lapeliai pradėjo raukšlėtis, pažaliavo vazonėlio šonai doh.gif . Puoliau gelbėt savo gėlytę, nes žydi gausiai. Bet pas mano orchytę visai nebėra šaknų blink.gif , orines leidžia bent kelias, tai gal dar nemirs, bet pagrindinės šaknies nėra. Kol kas persodinau į naują substratą, kelias orines šakneles apdėjau žievėm, vis apipurškiu lapus ir šaknis.

Kaip toliau gelbėt gėlytę?
Atsakyti
Sveikos,

Merginos kaip isnaikinti voratinklines erkutes be chemikalu?

Dekui
Atsakyti
QUOTE(D&R @ 2010 06 02, 00:34)
Sveikos,

Merginos kaip isnaikinti voratinklines erkutes be chemikalu?

Dekui

neįmanoma, tai didelis brudas, ir man asmeniškai jas sunkiau išnaikinti nei skydamarį verysad.gif
Atsakyti
Sveikos, norejau paklausti ar nukirpti senu ziedkociu virsuneles, jei naujus ziedus krauna ant tu paciu stiebu, bet ant naujai isleistos sakeles sone, bent kolkas ten, kur buvo pernyksciai ziedai, tai jokios gyvybes nesimato... g.gif Aciu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pabirze @ 2010 06 01, 20:29)



jo tokie verysad.gif sakau gal isbandyti ta ACTARA tik nzn kur jo ieskoti Kaune. jau man tiek vabalai gun_bandana.gif nzn ka jau ir daryti. gal zinot kas ar imanoma juos kaip nors isnaikinti?
Atsakyti
Senukuose actaros yra.
Atsakyti