Įkraunama...
Įkraunama...

Kaunas: makiažas ir šukuosenos (grožio salonai)

Vakar buvo mano svente. Makiaza dariausi pas Indre, pasikartosiu, makiazas buvo nerealus, nors lijo, nepakito niekas iki pat vakaro pabaigos. Niekad neatrodziau tokia grazi biggrin.gif thumbup.gif . Taip pat paklause kokie pageidavimai, kaip dazausi, nematau tame nieko blogo, pasakiau kad dazytu, kaip jai atrodo geriau, as neismanau, ir viskas biggrin.gif. Sukavo Rasa, sukuosenos ipatingos nenorejau, tiesiog prasiau graziai krentanciu plauku, tai irgi padare thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious_L @ 2012 06 03, 09:33)
Vakar buvo mano svente. Makiaza dariausi pas Indre, pasikartosiu, makiazas buvo nerealus, nors lijo, nepakito niekas iki pat vakaro pabaigos. Niekad neatrodziau tokia grazi biggrin.gif  thumbup.gif . Taip pat paklause kokie pageidavimai, kaip dazausi, nematau tame nieko blogo, pasakiau kad dazytu, kaip jai atrodo geriau, as neismanau, ir viskas biggrin.gif. Sukavo Rasa, sukuosenos ipatingos nenorejau, tiesiog prasiau graziai krentanciu plauku, tai irgi padare  thumbup.gif


Dziaukis, jog turi tvarkinga veido oda, maniske riebaluojas kaip isprotejus, bijau, kad nesulaukus baznycios jau atrodysiu kaip zombis doh.gif Nuo odos labai daug kas priklauso, ne vien nuo visazistes. Ausra mane irgi padaze kaip jai atrode geriau, bet pasijauciau baisuokle. Pasianalizavau ir dabar zinau, ko geriau man nedaryt, kas isryskina trukumus o ne paslepia juos. Bet nesuprantu, kodel profesionalas nesugeba parinkti to, kas tinka zmogui. Zodziu likau nusivylus. TA diena ir uz TOKIUS pinigus norisi buti graziausia, bet kazin kaip cia bus biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Amellie @ 2012 06 03, 15:35)
Dziaukis, jog turi tvarkinga veido oda, maniske riebaluojas kaip isprotejus, bijau, kad nesulaukus baznycios jau atrodysiu kaip zombis  doh.gif Nuo odos labai daug kas priklauso, ne vien nuo visazistes. Ausra mane irgi padaze kaip jai atrode geriau, bet pasijauciau baisuokle. Pasianalizavau ir dabar zinau, ko geriau man nedaryt, kas isryskina trukumus o ne paslepia juos. Bet nesuprantu, kodel profesionalas nesugeba parinkti to, kas tinka zmogui. Zodziu likau nusivylus. TA diena ir uz TOKIUS pinigus norisi buti graziausia, bet kazin kaip cia bus biggrin.gif  doh.gif

Tai juk yra specialių priemonių riebiai odai, pradedant pagrindu, skysta pudra, sausa pudra, fiksatoriumi. g.gif
Atsakyti
Mane tikai nustebino jusu atsiliepimas. As ir atrodo gerai moku pasidazyt, ir oda netobula, pati labai labai mazai pudros tepu, nes paprastai isryskina sausa oda, pleiskanojimai, spuogeliu taip pat yra vienas kitas, nors naudoju ne pigias kosmetikos priemones, bet vis tiek manosios visa diena neissilaiko. O cia net lietu atlaike makiazas, isliko beveik tobulas iki vakaro. Na neslepsiu, vienos akies blakstienos netobulai priklijuotos buvo, as geriau prisiklijuoju gal, bet aplinkiniai manau to tikrai nemate, visa kita buvo super thumbup.gif , atrodo dazausi nuo ankstyvos paauglystes, bet tikrai saves taip neisdazyciau. Paakius man lyg kazkuo sviesesniu patepe-pamaskavo, bet jie nera stipriai melyni pas mane. Kai mane Indre daze, tai maciau kaip ausra kitas daze, na man labai grazu, gal ir nerekia vestuvem knibinetis is arti i veidrodi ziurint, vis del to makiazas dazniausiai nuotraukoms skirtas, del to ir ryskesnis.

kita vertus, jei jus sau makiaza geriau nei ausra pasidarot, tai is vis super thumbup.gif , as ir kai kuriuos dalykus geriau nei speciaiste pasidarau, kas kitas geriau pazysta musu kunus ir veido bruozus nei mes pacios

Atsakyti
QUOTE(Amellie @ 2012 06 02, 17:50)
Dariausia bandomaji tiek pas Ausra, tiek pas kita visaziste. Bet likau ju nesupratus. Nei viena nemaskavo spuogeliu bei tamsiu paakiu. Ausra pareiske, kad uzmaskuot viska galima, bet tai labai matysis ir ar man tai priimtina. Reikalavo pasakyt, kaip as noriu, kokiu dazymo budai man patinka. Keista, noriu tiesiog graziai, kad parinktu tai, kas man tinka, kad makiazas tiesiog tiktu vestuvems o ne i kabareta. Ir kur man zinot, kas man geriausiai tinka, jei pati ne viska moku pasidaryt ar juo labiau apie tas technikas ka suprantu... Reziume, isdaze labai ryskiai, nekalbant apie tai, kad pudra buvo geroookai per tamsi, supratau tiek, kad man taip tikrai netinka ir pati pasidazius jauciuos grazesne nei po gerbiamu visazisciu darbo  doh.gif



Laba, siulau nueiti pas visaziste Gintare Siauliene, dirba priesais Daniela. Ji niekada neklausia kaip dazyti, dazo taip kaip tinka zmogui ir kaip jai paciai atrodo tinkama. As visada pas ja dazausi, dar niekada nelikau nusivylusi.
Zinoma, negaliu kalbeti uz visus zmones, gal jums ir nepatiks, bet bandomaja tikrai galima pabandyti pasidaryti biggrin.gif
Atsakyti
Žiūriu vienoms užkliūna, kad klausia kaip dažyti kitoms, kad neklausia.. manau, kad geriau paklausti nes jeigu žmogus turi kažkokių pageidavimų juos ir išsakys. Manau tai ne neprofesionalumo parodymas.. Man tai tik pliusas yra jeigu atsižvelgiama į mano norus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Asraja @ 2012 06 04, 14:36)
Žiūriu vienoms užkliūna, kad klausia kaip dažyti kitoms, kad neklausia.. manau, kad geriau paklausti nes jeigu žmogus turi kažkokių pageidavimų juos ir išsakys. Manau tai ne neprofesionalumo parodymas.. Man tai tik pliusas yra jeigu atsižvelgiama į mano norus smile.gif



Paklausti gali, bet nemanau kad visada turi daryti taip kaip nori klientes. O tik is dalies atsizvelgti i pageidavimus. Pvz kliente sako as noreciau blakstienu i kampucius, arba as nenoreciau, zinoma turetu atsizvelgti. Bet pvz yra tokiu kurios praso tokiu dalyku net pacios nesuvokdamos ko praso doh.gif
Nes tikrai yra tokiu klienciu kurios absoliuciai nenutuokia ko nori ir kas joms tinka. Todel profesionali visaziste neturetu gadintis savo ivaizdzio dazydama tokias merginas pagal ju pageidavimus. Nes dazniausiai po to ir buna tokie atsiliepimai neigiami klienciu visuose forumuose su visazisciu pavardem.
Cia as kalbu tik apie tikrai geras kosmetologes kurios ismano gerai savo darba. Zinoma yra daug ir tokiu kurioms reikia pirstais rodyti ka ir kaip daryti. Bet pas tokias as apskritai nesiulau niekam eiti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Anubis @ 2012 06 04, 16:56)
Paklausti gali, bet nemanau kad visada turi daryti taip kaip nori klientes. O tik is dalies atsizvelgti i pageidavimus. Pvz kliente sako as noreciau blakstienu i kampucius, arba as nenoreciau, zinoma turetu atsizvelgti. Bet pvz yra tokiu kurios praso tokiu dalyku net pacios nesuvokdamos ko praso  doh.gif
Nes tikrai yra tokiu klienciu kurios absoliuciai nenutuokia ko nori ir kas joms tinka. Todel profesionali visaziste neturetu gadintis savo ivaizdzio dazydama tokias merginas pagal ju pageidavimus. Nes dazniausiai po to ir buna tokie atsiliepimai neigiami klienciu visuose forumuose su visazisciu pavardem.
Cia as kalbu tik apie tikrai geras kosmetologes kurios ismano gerai savo darba. Zinoma yra daug ir tokiu kurioms reikia pirstais rodyti ka ir kaip daryti. Bet pas tokias as apskritai nesiulau niekam eiti  biggrin.gif


Čia ištikro toks labai slidus dalykas, nes tos į kurių nuomonę nebuvo atsižvelgta (kad ir ta nuomonė buvo nekokia) poto rėkia kokia neprofesionali ir nekreipianti dėmesį į pageidavimus visažistė..
Atsakyti
QUOTE(Asraja @ 2012 06 04, 16:12)
Čia ištikro toks labai slidus dalykas, nes tos į kurių nuomonę nebuvo atsižvelgta (kad ir ta nuomonė buvo nekokia) poto rėkia kokia neprofesionali ir nekreipianti dėmesį į pageidavimus visažistė..


buna ir taip biggrin.gif Manau kad turi isklausyti, o padaryti vistiek kaip jai geriausiai atrodo, bet jeigu klientei nepatiks vel bus blogai doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious_L @ 2012 06 04, 00:21)
as ir kai kuriuos dalykus geriau nei speciaiste pasidarau, kas kitas geriau pazysta musu kunus ir veido bruozus nei mes pacios



drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos,

Na nežinau ar čia labai į temą, bet reikia pagalbos. Ieškau visažistės, kuri galėtų padaryti makiažą pamergei Dainavos rajone (Krėvės pr, Kovo 11-osios, Pramonės pr, Taikos pr.) Gal lankėtės ir galėtumėte rekomenduoti, nes eiti pas pirmą pasitaikiusią truputi bijau sad.gif
Atsakyti
QUOTE(karueta @ 2012 06 11, 21:07)
Sveikos,

Na nežinau ar čia labai į temą, bet reikia pagalbos. Ieškau visažistės, kuri galėtų padaryti makiažą pamergei Dainavos rajone (Krėvės pr, Kovo 11-osios, Pramonės pr, Taikos pr.) Gal lankėtės ir galėtumėte rekomenduoti, nes eiti pas pirmą pasitaikiusią truputi bijau sad.gif

g.gif girdejau, tam grozio saloniukyje kur Dainavos turgaviete, tam pastate, ten neblogai daro g.gif o jum butinai tik sie rajonai tinka? Nes galit bandyti pasiskambinti i Blic salona, ten tikrai super padarys smile.gif o jis yra ausros gatveje, cia netoli Prisikelimo baznycios smile.gif
Atsakyti