Įkraunama...
Įkraunama...

Kaunas: makiažas ir šukuosenos (grožio salonai)

Viena fotografe rekomendavo https://www.facebook...s.makiazaskaune
Gal kas daretes, kokie atsiliepimai? g.gif
Atsakyti
Jurgita dirba Kaune. "Aušros SPA namai" ir privačiai. Siūlau rinktis privačiai, nes ir kaina bus pigesnė, ir gali atvažiuoti pas klientę. Tik nežinau, ar ji ima už atvažiavimą, bet manau, kad ne, arba simboliškai. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bailushka @ 2012 05 17, 14:03)
Jurgita dirba Kaune. "Aušros SPA namai" ir privačiai. Siūlau rinktis privačiai, nes ir kaina bus pigesnė, ir gali atvažiuoti pas klientę. Tik nežinau, ar ji ima už atvažiavimą, bet manau, kad ne, arba simboliškai. smile.gif


Aisku,dekui smile.gif
Atsakyti
Noreciau rast koki grozio salona,kur toj pacioj vietoj padarytu ir sukuosena ir makiaza.Galvojau i Blic,bet pasiskambinau Ausrai,ta diena ji negali,tai atkrito tas variantas verysad.gif
Atsakyti
Makiažą dariaus pas Aušrą (kaip svečias), negaliu pasakyt, kad esu super patenkinta. Blizgučių pridėjo, kurie dienos bėgy nubyrėjo ir natūralu, kad saulėtą dieną jie apskritai yra nereikalingi ir juolab netinkami fotografuojant. Lūpas užtepė blizgtesiu bet jau taip netvarkingai tokia koše, kad pati taisiaus padėtį. Akis, aišku, dažo gražiai, šešėliai, spalvos... tik man trūko pasitarimo su kliente;)

Šukavaus pas kirpėją (šviesią nežinau vardo), tai pasakau kaip noriu, tai vistiek sako "nu bet man gražiau žiūrėtųs taip". Trūko kruoštumo darbe.

P.S. Gal jau per daug buvau pas vizažisčių ir kirpėjų, kad jau darosi lengva palyginti....
Atsakyti
Makiažą dariausi pas Aušrą iš BLIC, tik patys geriausi atsiliepimai thumbup.gif Ir atrodė labai gerai, ir išsilaikė puikiai smile.gif
O va apie šukuoseną nieko gero negaliu pasakyt... Dariausi taip pat BLIC salone. Užsirašius buvau pas Laurą, pas ją ir bandomąją dariausi. Bet va, vestuvių rytą sužinojau, kad Laura susirgo. Mane šukavo kita kirpėja, vardo nepamenu, šviesi tokia, anksčiau ją mačius tik už stalo prie įėjimo biggrin.gif
Tai va, šukuosena gal ir nieko buvo, bet jau po pusvalandžio pradėjo leistis, visą dieną tvarkiausi pati ir kitų padedama, vakare susisukau paprasčiausią kuodą, o po dvylikos, nebeiškentus, vaikščiojau palaidais.
Mano nuomone, problema buvo per trumpų smeigtukų parinkime, nes mano plaukai ilgi ir jų daug, o šukuosena sutvirtinta buvo mažyčiais smeigtukais.
Atsakyti
Sveikos:) as norejau paklausti gal kuri zinote kanors apie kitas Blic salono kirpejas aprat Julijos ir Jurate nes jos jau uzimtos.. nebezinau pas ka rasytis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Asraja @ 2012 06 01, 11:08)
Sveikos:) as norejau paklausti gal kuri zinote kanors apie kitas Blic salono kirpejas aprat Julijos ir Jurate nes jos jau uzimtos.. nebezinau pas ka rasytis g.gif

mane Egle sukavo,taj buvau labai patenkinta wub.gif jei noresite i az galiu ideti foto, Banga daro ispudingas sukuosenas, Ligita sukuoja kruopsciai ir graziai wub.gif

prie nuotrauku kai kur yra parasyta kas sukuoja smile.gif

http://www.facebook....81484?sk=photos
Atsakyti
QUOTE(Ulė @ 2012 06 01, 12:46)
mane Egle sukavo,taj buvau labai patenkinta  wub.gif  jei noresite i az galiu ideti foto, Banga daro ispudingas sukuosenas, Ligita sukuoja kruopsciai ir graziai wub.gif

prie nuotrauku kai kur yra parasyta kas sukuoja smile.gif

http://www.facebook....81484?sk=photos


oj kaip dėkui smile.gif jeigu nesunku imeskite foto as dabar renkuosi tai gal padetu apsispresti.. 4u.gif
Atsakyti
Dariausia bandomaji tiek pas Ausra, tiek pas kita visaziste. Bet likau ju nesupratus. Nei viena nemaskavo spuogeliu bei tamsiu paakiu. Ausra pareiske, kad uzmaskuot viska galima, bet tai labai matysis ir ar man tai priimtina. Reikalavo pasakyt, kaip as noriu, kokiu dazymo budai man patinka. Keista, noriu tiesiog graziai, kad parinktu tai, kas man tinka, kad makiazas tiesiog tiktu vestuvems o ne i kabareta. Ir kur man zinot, kas man geriausiai tinka, jei pati ne viska moku pasidaryt ar juo labiau apie tas technikas ka suprantu... Reziume, isdaze labai ryskiai, nekalbant apie tai, kad pudra buvo geroookai per tamsi, supratau tiek, kad man taip tikrai netinka ir pati pasidazius jauciuos grazesne nei po gerbiamu visazisciu darbo doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amellie: 02 birželio 2012 - 16:53
Jei kam įdomu BLIC mergaičių jaunosios makiažo kainos šiai vasarai:

Aušra: bandomasis 70lt, tikrasis 100-120lt
Indrė: bandomasis 60lt, tikrasis 90lt
Atsakyti
Vestuvinį makiažą taip pat dariausi pas Aušrą iš BLIC salono. Dariausi ir bandomąjį - kadangi ji siūlė vienas spalvas, o man norėjosi kitų - radome kompromisą - vieną akį dažė vienaip, kitą - kitaip. Abu variantai buvo gražūs, o namuose, pasitariant su kitais ir analizuojant kaip geriau atrodo nuotraukose, galėjau išsirinkti labiau patikusį variantą. Išėjus į lauką, pasirodė, kad makiažas per ryškus, paanalizavus norėjosi truputį kitaip paryškintų skruostų, pasižymėjau dar kelias smulkmenas, kurias tą dieną norėčiau keisti. Nors iš esmės bandomuoju buvau patenkinta. Vestuvių dieną (Aušra žinojo, kad mane truputį laikas spaudė labiau nei kitas smile.gif ) Aušra įsiklausė į visus mano minėtus pageidavimus ir padarė IDEALŲ makiažą ir su visomis smulkmenomis išpildė mano norus - net ir laiko prasme. Didžiausia padėka jai. Negana to, laikas prabėgo labai greitai ir smagiai, nes šiltas bendravimas nuėmė bet kokią įtampą. Labai esu jai dėkinga ir rekomenduoju visoms!
Atsakyti