Įkraunama...
Įkraunama...

Kaunas: makiažas ir šukuosenos (grožio salonai)

Aciu smile.gif taip as ir noriu ryskesnio makiazo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ritinelis1 @ 2015 01 29, 10:48)
kaunietes kokie atsiliepimai apie Eretos makiazus?
Papildyta:
Beje kur galima pasiziureti Ausros is blic arba Indres darbu?




Pati dariausi ir mano visos draugės darėsi vestuvinius makiažus pas Aušrą.. nu kažkokius stebuklus padaro.. tikrai.
Atsakyti
QUOTE(AlternatyvusVardas @ 2015 02 04, 09:35)
Pati dariausi ir mano visos draugės darėsi vestuvinius makiažus pas Aušrą.. nu kažkokius stebuklus padaro.. tikrai.


kokios kainos pas Aušrą vestuviniam makiažui?
Atsakyti
QUOTE(silensy @ 2015 03 27, 17:19)
kokios kainos pas Aušrą vestuviniam makiažui?


40 eurų
Atsakyti
O kiek šiuo metu pas Aušrą arba Indrę kainuoja proginis makiažas? Negaliu priskambinti į saloną.

Ir dar, gal rekomenduotumėt, kas Kaune (arčiau centro) gerai šukuosenas daro? Bet telpant į 25-30eur.
Atsakyti
QUOTE(AlternatyvusVardas @ 2015 02 04, 10:35)
Pati dariausi ir mano visos draugės darėsi vestuvinius makiažus pas Aušrą.. nu kažkokius stebuklus padaro.. tikrai.

Maciau darbus, tikrai tobuli. Vis gi pati uzsirasiau pas Ereta
Atsakyti
QUOTE(nefifi @ 2015 04 07, 13:28)
O kiek šiuo metu pas Aušrą arba Indrę kainuoja proginis makiažas? Negaliu priskambinti į saloną.

Ir dar, gal rekomenduotumėt, kas Kaune (arčiau centro) gerai šukuosenas daro? Bet telpant į 25-30eur.


Į saloną paskambinus ir nerasite Aušros, ji išėjo iš Blic salono.
Atsakyti
QUOTE(Basakojė @ 2015 04 07, 14:45)
Į saloną paskambinus ir nerasite Aušros, ji išėjo iš Blic salono.

o kur ji dirba? Ir ar Blic'e dirba Indrė?

Užsirašiau šukuoseną pas Audrą. Dabar paieškose makiažui. Esu buvusi pas Henriką ir pas Aušrą. Abi puikiai dažo, tai svarstau, ar pas kažkurią iš jų rašytis, ar ieškoti kažko naujo smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,

Na aš, kad ir labai paveluotai, bet pagirsiu Henrikos iš Monro ir Audros iš BS darbus - savo vestuvių dieną jaučiausi pati gražiausia, o meistrės tikrai pateisino savo vardą smile.gif)

O rašau tokiu klausimu - gal galit parekomenduoti, kas gražiai ir nebrangiai (t.y. iki 20 Eur) gali atlikti makiažą mėgėjiškai fotosesijai darbo dienomis (p.s. blakstienų klijuoti nereikia).

Būčiau labai dėkinga už informaciją smile.gif
Atsakyti
QUOTE(karueta @ 2015 04 27, 13:00)

O rašau  tokiu klausimu - gal galit parekomenduoti, kas gražiai ir nebrangiai (t.y. iki 20 Eur)  gali atlikti makiažą mėgėjiškai fotosesijai darbo dienomis (p.s. blakstienų klijuoti nereikia).


jei tikrai nebrangiai reik, be ir ne itin kokybiskai, tai karta esu darius pas Pigios sukuosenos ir makiazai Jums, FB 4u.gif ji daro sukuosenas ir makiazus, atvaziuoja i namus, bijau pameluot, bet uz sukuosena, makiaza, vyra pasukavo, sumokejau 100 lt vasara 4u.gif
bet nesitikek jau tokios kokybes kaip pas Henrika ar Audra biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(?angeliux? @ 2015 04 27, 13:09)
jei tikrai nebrangiai reik, be ir ne itin kokybiskai, tai karta esu darius pas Pigios sukuosenos ir makiazai Jums, FB  4u.gif  ji daro sukuosenas ir makiazus, atvaziuoja i namus, bijau pameluot, bet uz sukuosena, makiaza, vyra pasukavo, sumokejau 100 lt vasara  4u.gif
bet nesitikek jau tokios kokybes kaip pas Henrika ar Audra  biggrin.gif



Ačiū ?angeliux? - pabandysiu FB pažiūrėti smile.gif Aš manau, kad neprilygs - bet tiesiog turiu tokį biudžetą ir bandau į jį įtilpti smile.gif))
Atsakyti
QUOTE(karueta @ 2015 04 27, 13:00)
Sveikos merginos,

Na aš, kad ir labai paveluotai, bet pagirsiu Henrikos iš Monro ir Audros iš BS darbus - savo vestuvių dieną jaučiausi pati gražiausia, o meistrės tikrai pateisino savo vardą smile.gif)

...



Sveiki, o Henrika daro ryskius ar tokius labiau naturalius vestuvinius makiazus? Ar pas ja daretes bandamaji?
Atsakyti