Įkraunama...
Įkraunama...

Kaunas: makiažas ir šukuosenos (grožio salonai)

QUOTE(nefifi @ 2014 09 25, 12:38)
Mane dažė Henrika iš "Monro", na, tikrai, labai gražus makiažas, neprikibsi. Tik jau blakstienų klijų stiprumas  blink.gif  Laaabai daug savų išsiroviau kol nusiėmiau pridėtines... nors jau ir aliejai, ir garai, ir karštas vanduo ėjo į trasą.

o man dejo kuokstelius ant priaugintu blakstienu, nuejau pas meistre, puikiai nueme visus kuokstelius, nereikejo savo rauti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(?angeliux? @ 2014 09 25, 13:21)
o man dejo kuokstelius ant priaugintu blakstienu, nuejau pas meistre, puikiai nueme visus kuokstelius, nereikejo savo rauti biggrin.gif

mano blakstienos natūralios. O kuokštelių klijai buvo be proto stiprūs. Net visą valandą karts nuo karto tepant aliejumi garų pilnoj vonioj jie buvo nelinkę atsiklijuot. Tai pirmas toks atvejis. Kitur dažantis dar neteko tiek vargti.
Atsakyti
QUOTE(nefifi @ 2014 09 25, 14:46)
mano blakstienos natūralios. O kuokštelių klijai buvo be proto stiprūs. Net visą valandą karts nuo karto tepant aliejumi garų pilnoj vonioj jie buvo nelinkę atsiklijuot. Tai pirmas toks atvejis. Kitur dažantis dar neteko tiek vargti.

as ir turiu omeny, kad gal reikejo tuomet geriau grizti pas Henrika ir nusiimti be vargo ir savu blakstienu praradimo 4u.gif mane asmeniskai perspejo, kad klijai labai stiprus ir pati neimciau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(?angeliux? @ 2014 09 25, 13:52)
as ir turiu omeny, kad gal reikejo tuomet geriau grizti pas Henrika ir nusiimti be vargo ir savu blakstienu praradimo  4u.gif  mane asmeniskai perspejo, kad klijai labai stiprus ir pati neimciau 4u.gif

Nebuvo galimybės pas ją nueiti smile.gifŠiaip pačiam darbui tikrai neturiu priekaištų, žmogus tikrai talentingas, išpiešia viską puikiai smile.gif
Atsakyti
O gal kuri ejot i individualia makiazo pamoka pas Ausra is Blic? smile.gif
Pamaciau, kad teikiama ir tokia paslauga, 120lt 1 val trukmes pamoka, reikia atsinesti savo naudojamas priemones, pamasciau, visai gal ir naudinga butu, o tai mano patirtis eiti darytis sventini makiaza tik stresa vis sukelia, kai rezultatas gaunasi opposite noretam, pati save graziau pagrazinu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Joviva: 02 spalio 2014 - 16:14
Mane daze Henrika taip pat ( ji tada dar dirbo Pjese salone) viskas patiko isskyrus viena varianta tongue.gif nors galbut netureciau tai sakyti bet... kai su ja telefonu kalbejomes ir taremes as is kart paklausiau del kainos. Nu mazdaug kiek nestis biggrin.gif o kai padare makiaza kaina jau paaugo lotuliukas.gif doh.gif nu man negaila buvo as daugiau ir sumokejau. Bet is kitos puses kam sakyti maziau jeigu nori daugiau uz paslauga cool.gif kazkaip ir dingo tas pasitikejimas.
Atsakyti
Sveikutės, gal zinot gerų kirpėjų kurios į namus šukuosenos važiuoja daryti? g.gif
Atsakyti
Atsiliepimu apie Ernesta Svilpauska,makiazus, sukuosenas? 4u.gif
Atsakyti
Teko internete matyti kad jis dazo ir sukuoja fotosesijoms. tai tikrai patiko jo darbai. tokie skoningi, neperkrauti. bet turbut kainos nemazos pas ji.
Atsakyti
QUOTE(trauktine @ 2014 11 27, 23:08)
Atsiliepimu apie Ernesta Svilpauska,makiazus, sukuosenas?  4u.gif


Cia vienas atsiliepimas yra ☺

http://www.supermama...howtopic=979295

Atsakyti
kaunietes kokie atsiliepimai apie Eretos makiazus?
Papildyta:
Beje kur galima pasiziureti Ausros is blic arba Indres darbu?
Atsakyti
QUOTE(ritinelis1 @ 2015 01 29, 10:48)
kaunietes kokie atsiliepimai apie Eretos makiazus?
Papildyta:
Beje kur galima pasiziureti Ausros is blic arba Indres darbu?

Eretos makiažais bus patenkintos tos, kurios mėgsta ryškensius smile.gif

Aušros darbus galima pamatyti FB puslapy (jei gerai pamenu Aušros Malakauskienės makiažai), taip pat jų abiejų darbų nuotraukos yra Blic salono FB puslapy wink.gif
Atsakyti