Įkraunama...
Įkraunama...

Kaunas: makiažas ir šukuosenos (grožio salonai)

O gal kuri daretes šukuoseną ar makiaza "Jos Kaprizai" salone Kaune? g.gif
Atsakyti
sarma style yra super meistre-kirpeja Edita thumbup.gif
Kaune.
Atsakyti
QUOTE(Saldainiukė @ 2010 05 06, 11:39)
Aciu uz patarima  smile.gif  apie Plauku galerija tai ir pati masciau jau, kad gal reiketu ten bandyt pasiskambint, tik kazkaip del kainos baisu, nes paskaicius komentarus susidare nuomone, kad ten gerokai daugiau kainuotu  doh.gif na, bet geriau brangiau, nei visai be sukuosenos likti  lotuliukas.gif


Plauku galerija tai super kirpykla, bet ten kainos nemazos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 05 11, 22:39)
As ten nesidariau, nes man buvo per brangu, bet zn, jog ten padarys viska idealiai, nes yra rekomendaciju siam salonui smile.gif  bet ir aisku, viska pasako kaina.. nes mano ilgokiems lb ploniems laukams garbanos sake kainuos apie 150lt doh.gif  man buvo per brangu verysad.gif

o idomu, kuri cia ta pati paciausia is Plauku galerijos, nezinai? g.gif nes cia giria ir Rita, ir Egle...

man tai paprastos sukuosenos reikia, kad paliktu paprasta kare tik vienam sone geliu pridetu ir viskas... neisivaizduoju, i ka čia kreiptis, jau panika prasideda doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Feline @ 2010 05 11, 23:47)
o idomu, kuri cia ta pati paciausia is Plauku galerijos, nezinai?  g.gif nes cia  giria ir Rita, ir  Egle...

man tai paprastos sukuosenos reikia, kad paliktu paprasta kare tik vienam sone geliu pridetu ir viskas... neisivaizduoju, i ka čia kreiptis, jau panika prasideda  doh.gif


Egle, tai ir yra savininike tos plauku galerijos mirksiukas.gif o as buvau uzsirasiusi pas Rita, bet veliau persigalvojau ir atsakiau. jos abi siaip geros yra, tik Egles darytas sukuosenas esu jau maciusi ir tikrai super padro smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Feline @ 2010 05 11, 23:54)
o kur esi maciusi, jei ne paslaptis?  blush2.gif


Mano viena pamerge daresi pas ja, o ir pries tai keleta kartu daresi pas ja, tai ir laikosi gerai, ir atrodo super thumbup.gif tek aisku, kai jos pacios plaukai garbanoti, tai juos istiesina ir stambioms garbanom galus susuka, tai laikosi, bet jos plaukas paslankus, o maniskai, visai nepaklusnus doh.gif bet dar nereikia nepamirsti, kad jos naudoja lb geras priemones mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš tai tik nerekomenduočiau kirpėjos Ritos iš salono, priešais hyper maximą, Kaune. Nes tikrai pavėluosit ne tik pas visažistę, bet ir į pačias vestuves. Dažo, kerpa tikrai atsakingai, gražiai, lygiai, nebrangiai, bet kai reikėjo į jubiliejų man sugarbiniuot plaukus ne spiralėm, o bangom, tai gavausi spiralėm, dirbtinai, ir dar prasėdėjau - nesumeluosiu - 3,5val, jei ne 4h. Ir ne tik dėl to, kad ilgai krapštosi, o dėl to, kad prisirašo klienčių vieną po kitos kas 30min ir paskui sėdi ir lauki su šlapiais plaukais, kol kitą dažo ir pan. Taip, kad perspėju, laiko atžvilgiu ši kirpėja iš tikrųjų nelabai tinkama. Tokius dalykus reikia žinoti. Ir šiaip manau su proginėm, vestuvinėm šukuosenom ji nelabai draugauja, bet su dažymais sruogelėm, kirpimais - dirba preciziškai ir beveik nepriekaištingai, tikrai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Alinutia @ 2010 05 16, 23:21)
Aš tai tik nerekomenduočiau kirpėjos Ritos iš salono, priešais hyper maximą, Kaune. Nes tikrai pavėluosit ne tik pas visažistę, bet ir į pačias vestuves. Dažo, kerpa tikrai atsakingai, gražiai, lygiai, nebrangiai, bet kai reikėjo į jubiliejų man sugarbiniuot plaukus ne spiralėm, o bangom, tai gavausi spiralėm, dirbtinai, ir dar prasėdėjau - nesumeluosiu - 3,5val, jei ne 4h. Ir ne tik dėl to, kad ilgai krapštosi, o dėl to, kad prisirašo klienčių vieną po kitos kas 30min ir paskui sėdi ir lauki su šlapiais plaukais, kol kitą dažo ir pan. Taip, kad perspėju, laiko atžvilgiu ši kirpėja iš tikrųjų nelabai tinkama. Tokius dalykus reikia žinoti. Ir šiaip manau su proginėm, vestuvinėm šukuosenom ji nelabai draugauja, bet su dažymais sruogelėm, kirpimais - dirba preciziškai ir beveik nepriekaištingai, tikrai  smile.gif


Cia jus kalbat apie Plauku galerija ar kita salona? ax.gif na dauguma kirpeju krapstosi, nes nori tobulai padaryti, bet juk ne pirmus metus dirbantis zmogus, turi tureti igudzius ir zinoti per kiek laiko padarys vienokia ar kitokia sukuosena g.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 05 17, 10:56)
Cia jus kalbat apie Plauku galerija ar kita salona? ax.gif na dauguma kirpeju krapstosi, nes nori tobulai padaryti, bet juk ne pirmus metus dirbantis zmogus, turi tureti  igudzius ir zinoti per kiek laiko padarys vienokia ar kitokia sukuosena g.gif


Ne, ten ne plauku galerija, ten sakau, priesais hyper maxima savanoriu pr. 5auksciam name pirmam aukste is sono irengtas salonas. Na bet atsiprasau, garbanot 3,5val?
Atsakyti
QUOTE(Alinutia @ 2010 05 17, 14:11)
Ne, ten ne plauku galerija, ten sakau, priesais hyper maxima savanoriu pr. 5auksciam name pirmam aukste is sono irengtas salonas. Na bet atsiprasau, garbanot 3,5val?


Man grabanojo tiek laiko megina, kuri tik mokinosi tai daryti, pas mokine dariausi savo bandomaja sukuosena paziureti ar man isvis tinka smile.gif o su igudziais kirpeja turi per valanda laiko, max per 1,5 jei daug plauku sugarbanoti
Atsakyti
manau, kiekviena mes galim rekomenduoti savo kirpeja g.gif
Atsakyti
kokia jusu manymu yra ta gera kirpeja, nes kiekvienos norai ir grozio supratimas skirtingas. kas vienai grazu , tai kitai schmoll.gif
Atsakyti