Įkraunama...
Įkraunama...

Kaunas: makiažas ir šukuosenos (grožio salonai)

Sveikos merginos,

as norejau pasiteirauti ar jus tai Ausrai skambinate asmeniskai ar tiesiog i salona? smile.gif
Atsakyti
Sveikos. Galiu ir aš pasidalinti savo patirtimi. Vestuvėms šukuoseną dariausi salone VK pas vestuvinių šukuosenų meistrę Sonatą, makiažą dariausi pas Mariją iš Jos kaprizų - makiazas. Buvo labai patogu, kad paprašius Marija atvažiavo ten kur dariausi šukuoseną. Rezultatu likau labai patenkinta 4u.gif Visoms rekomenduoju mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *odiseja*: 07 sausio 2014 - 22:50
Gal kas galėtų pasidalinti Audros ir Henrikos iš Pjesės kontaktais. Būčiau labai dėkinga 4u.gif
Atsakyti
kad lyg Audra nebe Pjesej dirba
Papildyta:
QUOTE(agnioshka @ 2014 01 07, 16:24)
Gal kas turite Aušros iš Blic asmeninį tel. nr? Taip mėtausi kur makiažą darytis, visos žiūriu piestu už Aušrą stoja, niekad pas ją nesidariau.. įdomu būtų pamatyti nuotraukų su Aušros makiažais smile.gif

visos giria Ausra, sia vasara daze mano drauge nuotaka, na tai as galiu pasakyt man nieko ispudingo, tikrai macius graziau padazytu nuotaku ax.gif
zinoma gal cia kiekvienos skirtingas skonis, bet nuotaka taip pat neliko ypatingai suzaveta blush2.gif
o kitai draugei buvom bandomaji padovanojusios pas Ausra, tai ji padare po apacia turkio spalvos pravedima kur dabar madoj, nors drauge sake kad jai nepatinka melyna spalva ir isvis nepatinka apacios apvedimai, bet ji padare visvien ir pasake kad dabar labai madoj
nu sorry tai kas kad madoj bet jei netinka ir nepatinka blink.gif
Papildyta:
QUOTE(mendi_el @ 2013 09 26, 16:01)
na blic'e neblogai sukuoja, taciau ne visos.. kaina didele, o kirpejos daznai susirauke ir ne nuotaukoj, taigi visai nenorejau rizikuoti ir taip pat gadintis nuotaika vestuviu diena smile.gif kadangi laiko turejau, tai paskyriau 15 min nuvaziavimui is  pjeses (ten kur sukavausi) iki blic'o makiazui smile.gif

Pjesej Henrika zinau kad graziai dazo ir daug kas ja labai giria, bet rinkausi jau patikrinta varianta - Ausra smile.gif

o Henrika tikrai labai graziai dazo, ji mane ir vestuvem daze, as paskui kelis kart po jos buvau pas kitas visazites, tai kazkaip nuvyle smile.gif
Papildyta:
QUOTE(@Lukne@ @ 2013 07 02, 13:47)
Sveikos merginos, norėjau pasiteirauti ar kuri darėtės makiažą Pjesėje pas Deimantę? pasiskambinau ir norėjau užsiregistruoti pas daugumos išgirtą Henriką,tačiau jau sakė rugsėjo mėnesį nebebus jos.. tai dabar dilema ar kolegė tokia pati puiki kaip jinai? g.gif

as bandzius Deimante pora kartu, taip pat graziai dazo, bet Henrika gal labiau mano skoniui smile.gif Deimante graziai padaze bet norejosi ryskiau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ledi: 13 sausio 2014 - 17:32
gal ką rekomenduotumėte šilainiuose?makiažui ir šukuosenai?smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos smile.gif

Gal kuri lankėtėse ar esate girdėją ką nors apie Junorą? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*odiseja* @ 2014 01 07, 23:41)
Sveikos. Galiu ir aš pasidalinti savo patirtimi. Vestuvėms šukuoseną dariausi salone VK pas vestuvinių šukuosenų meistrę Sonatą, makiažą dariausi pas Mariją iš Jos kaprizų - makiazas. Buvo labai patogu, kad paprašius Marija atvažiavo ten kur dariausi šukuoseną. Rezultatu likau labai patenkinta  4u.gif Visoms rekomenduoju mirksiukas.gif

nepykit bet cia baisu, blakstienos tai baisu baisiausios doh.gif
Atsakyti
Sveikos,
Gal galite pasidalinti kirpėjos Audros (kuri dirbo Pjesėje) bei Henrikos kontaktais. Dėkui smile.gif
Atsakyti
Na tikrai ner baisu tas makiažas, normalus
Atsakyti
Sveikos smile.gif kokios rekomendacijos būtų Kirpykla „Paul Mitchell“ Savas?
Atsakyti
QUOTE(Ledi @ 2014 01 13, 18:29)
visos giria Ausra, sia vasara daze mano drauge nuotaka, na tai as galiu pasakyt man nieko ispudingo, tikrai macius graziau padazytu nuotaku ax.gif
zinoma gal cia kiekvienos skirtingas skonis, bet nuotaka taip pat neliko ypatingai suzaveta  blush2.gif


visgi likau ištikima savo visažistei Rasai iš Super Models (dabar Ma.mA Cut). Nusprendžiau, kad visgi Aušra stebuklo nepadarys, nes enant po Rasos (kurios makiažais visad buvau patenkinta) jau tikėsiuos ne mažiau nei STEBUKLO biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(agnioshka @ 2014 01 28, 11:36)
visgi likau ištikima savo visažistei Rasai iš Super Models (dabar Ma.mA Cut). Nusprendžiau, kad visgi Aušra stebuklo nepadarys, nes enant po Rasos (kurios makiažais visad buvau patenkinta) jau tikėsiuos ne mažiau nei STEBUKLO  biggrin.gif

gal galetumet kokia nuoroda idet ar atsiust i az su rasos makiazais? smile.gif
Atsakyti