Įkraunama...
Įkraunama...

Kaunas: makiažas ir šukuosenos (grožio salonai)

Smagu girdėti Tendre, lauksim pasirodant po vestuvių! Kada jos? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lotta23 @ 2013 07 31, 13:32)
Smagu girdėti Tendre, lauksim pasirodant po vestuvių! Kada jos?  4u.gif

Rugpjūčio 31:) dėl pasirodymo nepažadu,kol kas jokių asmeninių foto viešai į forumą nekeliu dėl suprantamų priežasčių..smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tendre @ 2013 07 31, 10:08)
Dariausi makiažą lovestory fotosesijai pas Aušrą Blic salone.


Aš irgi eisiu pas Aušrą, kaip ir jūs esu visiškai rami dėl savo pasirinkimo drinks_cheers.gif
Atsakyti
Kaip ir žadėjau dalinuosi patirtimi Pjesėje... Galiu pasakyti, kad likau 110 proc. patenkinta ir šukuosena ir makiažu... Viskas puikiai laikėsi, atitiko mano lūkesčius ir viziją... smile.gif
Atsakyti
Nerekomenduoju darytis makiazo "Grozio oazeje" kuris yra Vasario 16-osios g. Kaune pas Larisa. Padare klaiku makiaza, nors daze pusantros valandos, tepliojo ilgai seseliais, o veido pudra normaliai padengti net nesugebejo, nuotraukose matosi kad tik ant zandu uztepe o kitur nereikia, beto veidas jau blizgeti pradejo vos tik namo grizus, kai fotografas pamate tai is karto pasake kad pas mane padarytas neprofesionalus makiazas, gerai kad bent fotografas pasitaike profesionalus tai ilgai vargo su mano nuotraukom kol visa blizgesi, spuogelius nuime su photoshopu, nes niekas nebuvo uzmaskuota.
Atsakyti
Šukuoseną dariausi pas Kristiną iš Paula salono senamiestyje, tai tikrai super patenkinta likau. Kaina kaip ir visur proginių šukuosenų, bet dirba greitai ir meistriškai ir labai jaučia žmogų, bei kas jam tinka o kas ne.. Jau tikrai dabar visada ją rinksiuosi, nes dar ir antrą dieną šukuosena atrodė gražiai thumbup.gif smile.gif
O makiažą pas Aušrą iš BLIC, tai manau, kad tam komentarų nereikia thumbup.gif
Atsakyti
Nieko naujo nepasakysiu, bet prisidedu prie graziu zodziu Pjeses mergaitem Henrikai ir Audrai. Likau patenkinta ir rezultatu, ir paciu darbo profesionalumu, ir bendravimu.. Zodziu- kada reiks, tikrai zinosiu kur eiti vel smile.gif
Atsakyti
merginos, o pries kiek laiko pakaktu uzsirasyti pas Ausra is Blic salono? nes musu svente tik geguzes 17, bet kiti sako kad jau dabar jai skambint reikia, ar yra tame tiesos ar per anksti? g.gif beje gal kontaktus galit kuri jos parasyti, buciau dekinga smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo butterflyfairy: 22 rugpjūčio 2013 - 14:08
QUOTE(butterflyfairy @ 2013 08 22, 14:03)
merginos, o pries kiek laiko pakaktu uzsirasyti pas Ausra is Blic salono? nes musu svente tik geguzes 17, bet kiti sako kad jau dabar jai skambint reikia, ar yra tame tiesos ar per anksti? g.gif  beje gal kontaktus galit kuri jos parasyti, buciau dekinga smile.gif


Aš užsirašiau puse metų prieš.
Atsakyti
Sveikos,
kas daresi makiaza ar ruosiasi pas Virginija - ji dirba Sauleja SPA, privaciai manau dirba, ir seniau dirbusi panemuneje.. ??
Atsakyti
QUOTE(butterflyfairy @ 2013 08 22, 15:03)
merginos, o pries kiek laiko pakaktu uzsirasyti pas Ausra is Blic salono? nes musu svente tik geguzes 17, bet kiti sako kad jau dabar jai skambint reikia, ar yra tame tiesos ar per anksti? g.gif  beje gal kontaktus galit kuri jos parasyti, buciau dekinga smile.gif

Na man leido užsirašyti tik tris mėnesius prieš. Sakė iš anksčiau nedaro registro. Bet gal čia priklauso nuo to, kuriam sezonui registruojiesi, net nežinau smile.gif Geriau pasiskambinti bent pasiteirauti kaip ten kas mirksiukas.gif
Atsakyti
Rekomenduoju Alą Volkovą thumbup.gif ji priklauso Andre team salono meistrams smile.gif nuostabi thumbup.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti