Įkraunama...
Įkraunama...

Kaunas: makiažas ir šukuosenos (grožio salonai)

Sveikos merginos, norėjau pasiteirauti ar kuri darėtės makiažą Pjesėje pas Deimantę? pasiskambinau ir norėjau užsiregistruoti pas daugumos išgirtą Henriką,tačiau jau sakė rugsėjo mėnesį nebebus jos.. tai dabar dilema ar kolegė tokia pati puiki kaip jinai? g.gif
Atsakyti
Aš taip pat užsirašiau pas Deimantę, nes Henrika nebeturėjo tinkamo laiko... Galėsiu pasidalinti įspūdžiais po vestuvių... smile.gif
Atsakyti
Nes aš su ja susitariau susitikti po poros savaičių pasikalbėti, pasižiūrėti kas ir kaip ir tada manau nutarčiau ar rinktis pas ją. Bus įdomu išgirsti atsiliepimą kaip sekėsi 4u.gif . Šiaip teko darytis makiažą fizinės gerovės centre, pas kosmetologę Lijaną. Labai patiko, tiesiog vestuvėms manau norėtųsi toje srytyje labiau pažengusios kosmetologės, tačiau jei reikėtų svečiu būti, rinkčiausi tik pas ją smile.gif
Atsakyti
Sveikos busimos nuotakos, as irgi pasidalinsiu savo patirtim.Dariausi makiaza pas Ausra is Blic salono, tikrai graziai ir profesionaliai padare thumbup.gif cia kai kurios sako, kad ji per daug pudros deda, bet jum tik reikia pasakyti kad tiek daug nenorit ir ji tikrai tiek nedes.pati dariausi pas ja bandomaji, paprasiau kad daug nedetu tai ji ir nedejo, pravaiksciojau visa diena ir dienos gale pamaciau, kad atrodau jau kaip ir be pudros.juk vestuviu diena norim kad makiazas visa diena atlaikytu smile.gif tai jau po to ir nusprendziau, kad noretusi jos daugiau, o be to nuotraukose tikrai tiek jos nesimato smile.gif
dar dariausi bandomaji pas kosmetologe Vilma is Andre team salono.Nepatariu pas ja darytis jei nenorit nuotaikos susigadinti vestuviu diena.Pastoviai kritikuoja, kad ne tokia kosmetika naudoju, visiskai neklauso ko klientas nori ir kisa savo nuomone ir savo priemones, kurias nusipirkau nepigiai ir isbere veida.o makiazas tai tragiskas, teko nusivalyt viska kai parejau namo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(dovilee.s @ 2013 07 10, 19:12)
Sveikos busimos nuotakos, as irgi pasidalinsiu savo patirtim.Dariausi makiaza pas Ausra is Blic salono, tikrai graziai ir profesionaliai padare thumbup.gif cia kai kurios sako, kad ji per daug pudros deda, bet jum tik reikia pasakyti kad tiek daug nenorit ir ji tikrai tiek nedes.pati dariausi pas ja bandomaji, paprasiau kad daug nedetu tai ji ir nedejo, pravaiksciojau visa diena ir dienos gale pamaciau, kad atrodau jau kaip ir be pudros.juk vestuviu diena norim kad makiazas visa diena atlaikytu smile.gif tai jau po to ir nusprendziau, kad noretusi jos daugiau, o be to nuotraukose tikrai tiek jos nesimato smile.gif
dar dariausi bandomaji pas kosmetologe Vilma is Andre team salono.Nepatariu pas ja darytis jei nenorit nuotaikos susigadinti vestuviu diena.Pastoviai kritikuoja, kad ne tokia kosmetika naudoju, visiskai neklauso ko klientas nori ir kisa savo nuomone ir savo priemones, kurias nusipirkau nepigiai ir isbere veida.o makiazas tai tragiskas, teko nusivalyt viska kai parejau namo schmoll.gif


O kur sukuosena dareis? tam paciam salone ar kur kitur?
Atsakyti
o tai Jus visos sukuosenos pabandymui nedaret? tiesiog nuejot vestuviu ryta ir viskas? g.gif as galvoju, o ka man reiks daryti jeigu netiks, tokia ta mano veido forma savotiska doh.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kuri is merginu daretes makiaza pas Jurate is Grozio galerijos, ar patenkintos, gal galetumete pasidalinti foto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(milada @ 2013 07 11, 00:32)
O kur sukuosena dareis? tam paciam salone ar kur kitur?

Sukuosena dariausi Andrea team salone pas Inga.Grazu thumbup.gif pries tai bandomaja dariausi.
Atsakyti
merginos gal zinot kur dirba Jurgita is "Sarma style"? nes cia skaitau forume, kad tas salonas jau nebedirba g.gif
Atsakyti
QUOTE(black_angel @ 2012 07 10, 18:50)
Sveikos.  smile.gif  As neseniai buvau dviejose sventese. Pirma makiaza dariausi pas Ausra is Blic. Issirinkau pagal forumo rekomendacijas, nes labai daug teigiamu atsiliepimu,bet...Kol sedejau pas ja kedej viskas atrode super, bet isejus i dienos sviesa pudros man atrode ryskiai per daug, veidas lb dirbtinas, kaip pas lele, nors veido oda nera problematiska, tai ir reikalo kazka labai maskuoti nebuvo.
Antraji dariausi pas Ereta, ji dirba Silainiuose, tai makiazas lb patiko, neturiu jokiu priekaistu, tiek akys, tiek veidas man atrode liux  thumbup.gif

kuriam salone Silainiuose Ereta dirba?
Atsakyti
gal turit atsiliepimų apie Tovera saloną?
o gal turit ką nors rekomenduoti kas į namus važiuoja?
Atsakyti
Dariausi makiažą lovestory fotosesijai pas Aušrą Blic salone. Esu labai patenkinta:) gražiai padengė pudrą,tikrai nepadaugino,net sakyčiau atrodžiau kaip be pudros. Labai patiko kaip kontūravo veidą ir shimerį dėjo,žodžiu veido odą l.puikiai sutvarkė. Ir l.gražiai iššešeliavo akis,išryškino mano bruožus. Fotografas iškart paklausė kas darė makiažą ir pagyrėsmile.gif
Dažė mane 3val.dienos tuo metu buvo 34karščio,po fotosesijos su fotografu užsišnekėjom,pradėjo lyt. Nusivaliau makiažą 2val.nakties,atlaikė ir didelį karštį ir lietutį,prieš nusivalant atrodė kaip tik padažius smile.gif Labai ačiū Aušrai,makiažo srityje aš priekabi,bet vestuvių dieną eisiu pas ją rami smile.gif
Atsakyti