Įkraunama...
Įkraunama...

Kaunas: makiažas ir šukuosenos (grožio salonai)

QUOTE(mendi_el @ 2013 02 06, 11:26)
na va, apsisprendziau pasitarus su MB  4u.gif  uzsirasiau siandien pas Audra is Pjeses smile.gif tik laikas man vos vos ankstokas, nes tokiu metu tik keltis planavau, o jau reiks sedet kirpejos kedej biggrin.gif bet nieko, speju vis tiek ta nakti sunkiai miegosis biggrin.gif
telefonu snekejo labai maloniai, pasikviete kita sav ateit kiek apsitart, ji nori paziuret plaukus ir pan  4u.gif

Savo vestuvems sukavausi pas Audra, galiu pasakyti, kad jei dar kada reikes sukuosenos, eisiu tik pas ja, is mano plonu iki peciu plauku susuko toki faina kuoduka, nesitikejau isvis, kad kas gero gausis. Mokejau 130, bet verta buvo tikrai, sulaukiau daug komplimentu. Beje, makiaza irgi pjesej dariausi, irgi jokiu priekaistu neturiu thumbup.gif
Atsakyti
Dėl makiažo tai išmėginau Henriką iš salono Pjesė. Labai labai patiko, visi gyrė, o atlaikė kuo puikiausiai kai dieną ir lijo kaip iš kibiro ir karstis nežmoniškas kaitino 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Aurora* @ 2013 02 06, 17:51)
As pries kelias dienas irgi pas Audra uzsirasiau, bet man nesake atvaziuoti  g.gif


as kadangi uzsirasiau dvi datas, tai paprase uzstato, todel tuo paciu kai paduosiu uzstata sake apsitarsim del plauku smile.gif siaip ji sake praso uzstato, bet neprievartauja del jo, jei jau nenori tai gali neduot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mendi_el @ 2013 02 06, 23:27)
as kadangi uzsirasiau dvi datas, tai paprase uzstato, todel tuo paciu kai paduosiu uzstata sake apsitarsim del plauku smile.gif  siaip ji sake praso uzstato, bet neprievartauja del jo, jei jau nenori tai gali neduot smile.gif


O kokia sukuosena planuojate daryti?
Atsakyti
QUOTE(*Aurora* @ 2013 02 07, 10:02)
O kokia sukuosena planuojate daryti?


dar nelabai zinau, noriu lengvai garbatonu plauku, gal gale dalinai sukeltu.. bet siaip linkstu i palaidus plaukus, nes mano peciu linija nelabai grazi blush2.gif
sukuosenos kurias buvau nusiziurejus pries menesi man jau nebegrazios, o daugiau nieko kol kas neradau lotuliukas.gif tai eisiu daug maz tik su minimalia vizija, nes iki vestuviu dar daug laiko, o gal ir pati kirpeja kazka pasiulys smile.gif
siaip planuoju pirkti tresus, nes mano plaukai gana ploni ir niekaip nesugebu normaliai ju atsiaugint, neauga nors tu ka g.gif na nera jie trumpi, tikrai pakankamai ilgi, bet per vestuves noreciau dar ilgesniu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mendi_el: 07 vasario 2013 - 10:43
Sveikos merginos,na mano svente irgi ne uz kalnu:)gal kazkuri daretes makiaza ar girdejot kokiu atsiliepmu andre team salone arba edita salone(edita salonas s
ilainiuose priesais oaze)?
Atsakyti
Ziuriu populiariausia forume Ausra is BLIC del vestuvinio makijazo, mano drauge ji daze, maciau is arti , labai daug pudros, ypac lauke labai smarkiai matosi, merginos oda siaip labai lygi daili, nzn kodel reikejo tiek jos prideti... spalvos akiu makijazo nelabai tiko mano akimis prie merginos veido. Nzn ar cia del konvejerio taip, ar tiesiog taip papuole... paciai reikia dabar vestuvinio makijazo ir net nezinau, kur kreiptis wink.gif
Gal kam teko darytis makijaza pas Vaida, kuri dirba senamiestyje Dauksos g.? arba Raimonda is Grozio galerijos? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kleopatra_Kaunas: 12 vasario 2013 - 15:58
Sveikos merginos, pastebėjau, kad dauguma makiažą darotės Blic salone, o kokie atsiliepimai apie Eretą? Mačiau jos darbus facebooke, patiko, gal kuri žino, kuriam salone ji dirba?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kleopatra_Kaunas @ 2013 02 12, 16:58)
Ziuriu populiariausia forume Ausra is BLIC del vestuvinio makijazo, mano drauge ji daze, maciau is arti , labai daug pudros, ypac lauke labai smarkiai matosi, merginos oda siaip labai lygi daili, nzn kodel reikejo tiek jos prideti... spalvos  akiu makijazo nelabai tiko mano akimis prie merginos veido. Nzn ar cia del konvejerio taip, ar tiesiog taip papuole... paciai reikia dabar vestuvinio makijazo ir net nezinau, kur kreiptis wink.gif
Gal kam teko darytis makijaza pas Vaida, kuri dirba senamiestyje Dauksos g.? arba Raimonda is Grozio galerijos?  smile.gif

As esu dariusis pas Vaida, kokius 8 kartus biggrin.gif dar neteko nusivilti 4u.gif
Atsakyti
Merginos gal kuri turite Julijos is Blitz kontaktus.
Prasau man i AZ
Atsakyti
gal kuri esate dariusi makiaza ir sukuosena jos kaprizai salone?
Atsakyti
Esu dariusis pas Marija, tai savo vestuvėm jau pas ją esu užsiregistravusi thumbup.gif
Atsakyti