Įkraunama...
Įkraunama...

Kaunas: makiažas ir šukuosenos (grožio salonai)

Norėjau pasiteirauti prieš kiek laiko jūs užsisakėte makiažą maždaug? 4u.gif Kai paskaitau jog BLIC`e beveik puse nuotakų makiažą darosi tai darosi baisu jog vasaros savaitgaliams gali greitai vietos nebelikti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(NoMinds @ 2012 11 29, 14:39)
Norėjau pasiteirauti prieš kiek laiko jūs užsisakėte makiažą maždaug?  4u.gif  Kai paskaitau jog BLIC`e beveik puse nuotakų makiažą darosi tai darosi baisu jog vasaros savaitgaliams gali greitai vietos nebelikti  biggrin.gif

Blice makiazus raso is anksto, as buvau vasario men gale, tai rugpjuciui, mano dienai, buvo pora vietu, bet mebetiko laikas, likusios buvo nuo 15val., taip kad siulau kiek imanoma anksciau uzsirasyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ambra* @ 2012 11 29, 13:53)
Blice makiazus raso is anksto, as buvau vasario men gale, tai rugpjuciui, mano dienai, buvo pora vietu, bet mebetiko laikas, likusios buvo nuo 15val., taip kad siulau kiek imanoma anksciau uzsirasyti 4u.gif


Dėkui už atsakymą. Manau reiks nebetempt gumos ir užsisakyt vietą smile.gif Belieka tik galutinai apsispręsti kur ax.gif
Atsakyti
Sveikos,
gal galėtumėte pasidalinti savo patirtimi kokios proginių makiažų ir šukuosenų kainos Kauno salonuose?
Atsakyti
QUOTE(BukSavimi @ 2013 01 10, 01:02)
Sveikos,
gal galėtumėte pasidalinti savo patirtimi kokios proginių makiažų ir šukuosenų kainos Kauno salonuose?

Labai ivairios, tarkim, Blic'e makiazas apie 100-120Lt, kiek zinau, visur apie 100Lt kainos, dariausi kitam salone, tai mokejau 90Lt. Sukuosenos kainos labai priklauso nuo salono, tarkim, as mokejau 160lt, (irgi Blice), bet yra ir kur uz 300 daro mirksiukas.gif pasiskambinkit tiesiog paklaust smile.gif
Atsakyti
Ar sunku rasti kad žmones makiazui ir šukuosenai į namus ar kita jūsų norima vieta atvažiuotų vestuvių rytą?
Atsakyti
QUOTE(lotta23 @ 2013 01 15, 13:33)
Ar sunku rasti kad žmones makiazui ir šukuosenai į namus ar kita jūsų norima vieta atvažiuotų vestuvių rytą?


Manau, kad nesunku, bet kaina bus atitinkama, nes prisides atvykimo kastai...
Atsakyti
Norėjau pasiteirauti galbūt kas nors esate ar žinote kas darėsi makiažą pas vizažistė Agnę Kvietkuvienę iš Pure beauty? Labai norėčiau išgirsti bent keletą atsiliepimų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(NoMinds @ 2013 01 26, 15:53)
Norėjau pasiteirauti galbūt kas nors esate ar žinote kas darėsi makiažą pas vizažistė Agnę Kvietkuvienę iš Pure beauty? Labai norėčiau išgirsti bent keletą atsiliepimų  4u.gif



as makiaza darysiuos pas Ausra is Blic, pernai mane daze jos dukra Indre, o mano drauge Ausra. Rezultatas buvo stulbinantis, tikrai labai graziai padaze 4u.gif

del sukuosenos suku galva.. pernai mane sukavo mano kirpeja, bet ji sake nelabai specializuojasi i sukuosenas, gali graziai supint arba sugarbanot plaukus.. man sugarbanojo, susege viska ant vieno sono (visiskai taip kaip ir norejau) ir sumokejau tik 40 lt thumbup.gif o laikesi iki pat ryto, dar atsikeliau su sukuosena ir visi labai gyre, tai vat del to ir svarstau, nes padare tikrai graziai ir is sirdes, bet bijau, kad gali nesugebet padaryt to ko noreciau vestuvems g.gif bet jei norit kazko paprasto ir neimantraus, tai tikrai rekomenduoju Milda is Karmen salono savanoriuose smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mendi_el @ 2013 02 05, 12:29)
as makiaza darysiuos pas Ausra is Blic, pernai mane daze jos dukra Indre, o mano drauge Ausra. Rezultatas buvo stulbinantis, tikrai labai graziai padaze  4u.gif



Skambinausi Indrei iš Blic salono tai pasirodo šiais metais pradės užrašinėti vasaros laikotarpiui datas ir laikus nuo balandžio pabaigos smile.gif Teks laukt balandžio biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
na va, apsisprendziau pasitarus su MB 4u.gif uzsirasiau siandien pas Audra is Pjeses smile.gif tik laikas man vos vos ankstokas, nes tokiu metu tik keltis planavau, o jau reiks sedet kirpejos kedej biggrin.gif bet nieko, speju vis tiek ta nakti sunkiai miegosis biggrin.gif
telefonu snekejo labai maloniai, pasikviete kita sav ateit kiek apsitart, ji nori paziuret plaukus ir pan 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mendi_el: 06 vasario 2013 - 10:27
QUOTE(mendi_el @ 2013 02 06, 11:26)
na va, apsisprendziau pasitarus su MB  4u.gif  uzsirasiau siandien pas Audra is Pjeses smile.gif tik laikas man vos vos ankstokas, nes tokiu metu tik keltis planavau, o jau reiks sedet kirpejos kedej biggrin.gif bet nieko, speju vis tiek ta nakti sunkiai miegosis biggrin.gif
telefonu snekejo labai maloniai, pasikviete kita sav ateit kiek apsitart, ji nori paziuret plaukus ir pan  4u.gif


As pries kelias dienas irgi pas Audra uzsirasiau, bet man nesake atvaziuoti g.gif
Atsakyti