Įkraunama...
Įkraunama...

Kaunas: makiažas ir šukuosenos (grožio salonai)

Gali pabandyti tada šukuosena Sarma style, nes ten daro bandomąsias šukuosenas nemokamai, tai jei nepatiks, ar nesugebės padaryti, tiesiog atsisakysi smile.gif


QUOTE(meliodija @ 2012 08 09, 21:33)
Sveikos, visa diena skaitineju komentarus ir niekaip nesugebu apsispresti kur eiti pamerges makiaza, bei sukuosena darytis  unsure.gif  Noreciau viska darytis viename salone. Kaip nuomuone susidariau blic daro labai graziai makiazus, bet apie sukuosenas nelabai yra atsiliepimu. Apsistojau su sarma style, nes neradau blogo atsliepimo. Gal kuri patartumet pas kokia visaziste ir kirpeja eiti? Esu jau nusprendusi kokio makiazo noriu ie sukuosenos, tik klausimas kankina ar sugebes padaryti pagal nuotrauka unsure.gif  Gal dar patartumet kokiu grozio salonu be pjese ir blic ?  smile.gif

Atsakyti
QUOTE(bailushka @ 2012 08 10, 09:06)
Gali pabandyti tada šukuosena Sarma style, nes ten daro bandomąsias šukuosenas nemokamai, tai jei nepatiks, ar nesugebės padaryti, tiesiog atsisakysi smile.gif


Tai kokia tada ta sukuosena, jei nereikia moketi?
Keistai skamba, pirma karta girdziu smile.gif kad dar buna ir taip
Atsakyti
Tai ta bandomoji būna maždaug kaip atrodys, be jokių priemonių, itin didelio kruopštumo smile.gif)

QUOTE(Melisa 87 @ 2012 08 10, 11:16)
Tai kokia tada ta sukuosena, jei nereikia moketi?
Keistai skamba, pirma karta girdziu  smile.gif  kad dar buna ir taip

Atsakyti
QUOTE(bailushka @ 2012 08 11, 13:43)
Tai ta bandomoji būna maždaug kaip atrodys, be jokių priemonių, itin didelio kruopštumo smile.gif)


Bet juk laika gaista kirpejos? Pirma karta girdziu, todel keista smile.gif
Atsakyti
Mano didziausi komplimentai kirpejai Ievai is akropolio ametistejos, per 40 min. isplove plaukus ir susukavo stipriai, kruopsciai ir graziai, sumokejau 70lt. pries mane isleido nuostabiai susukuota nuotaka wub.gif parodysiu savo kuoda is nugaros tongue.gif biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Sveikos mielos forumietes, noreciau jusu patarimo, gal kas zinot kokia labai gera visaziste Kaune, noreciau pasidaryti vestuvini makiaza bet baisu eiti pas kokia kur nezinau, nes istikro esu labai isranki ant makiazo ir zinau kas man tinka ir kas ne, tai noreciau tokios kuri isklausytu mano nuomones, o ne kaip dauguma lietuvoje daro kaip jos moka o ne kaip klientas nori. Labai laukiu jusu zinuciu! biggrin.gif
Atsakyti
Galiu rekomenduoti kirpeja, kuri dare man sukuosena ir makijaza,likau pati labai patenkinta ir kiti isgyre smile.gif antra karta vel eiciau pas ja smile.gif Kirpeja Daiva,Silainiuose prie Maximos 865071294
Atsakyti
Jau aš po savo šventės thumbup.gif makiažą ir šukuoseną dariausi BLIC salone. Esu labai patenkinta Aušros darbu thumbup.gif šukuoseną dariausi pas Ligitą, tai negalėčiau sakyti, kad esu labai patenkinta, nors ji man garantavo, kad tikrai neišsileis, bet jau po bažnyčios pradėjo leistis. Ir jei ne ten dirbanti Aušra, daugiau niekada nesidaryčiau nieko, nes darbo organizavimas baisus, administratorė tai iš vis pro klientą praeina kaip pro nieką, amžiais susiraukus.
Atsakyti
aš irgi po savo šventės, viską dariausi BLIC. Teisybė, kad Aušra ten pas jas "inkaras", jei ne ji, tai vargu ar tokiais kiekiais jaunosios ten zulintų kėdes smile.gif
Makiažu pas Aušrą likau labai patenkinta, tikra profesionalė. Dariau bandomąjį, ir nesigailiu, nes buvo komentarų ir pastabų - į viską šventės rytą atsižvelgė. Žinoma, ji tokio "Kauno" stiliaus atstovė, jei nepaprašysi vos pastebimo makiažo, tai padarys vos ne televizijos grimą smile.gif Bet kaip minėjau ji tikra profė, ir girdi ką sakai, į viską atsižvelgia. Aš savo nuomonės dėl spalvų ir pan. dalykų neturėjau, per bandomąjį užteko tik pakomentuoti kad norėčiau jog jaunikis mane atpažintų, ir dažė neklausinėdama, kaip jai atrodo tinkama. Išlaikė iki pat vakaro. Žodžiu super.

Šukuosena pas Rasą - ne stebuklas. Pynė savo firminę kasą ir pagal prašymą susuko ant šono kuodą. Šukuosena atlaikė iki vakaro, tik kuodo kempinė po poros valandų pradėjo matytis (gerai kad labai panašios spalvos plaukai, tai nedariau tragedijos). Ji iš tų kirpėjų, kurios neturi savo nuomonės, nieko nesiūlo. Kelis kartus prieš ateinant akcentavo kad pati žinočiau tiksliai ko noriu. Labai dūšios neįdėjo, bet rezultatas gavosi neblogas, gal dėl to kad prašiau padaryti tai, ką ji jau tikrai gerai moka smile.gif Bandomoji šukuosena nieko nekainavo ir užtruko vos 10 min. Kaip supratau ten pas jas šukuosenų meistrė "žvaigždė" yra Julija (kaip Aušra makiaže).

Labai maloniai nustebino manikiūrą ir pedikiūrą dariusi Indrė. Užsirašiau va bank tam pačiam salone, kad nereiktų blaškytis, o likau tikrai labai patenkinta. Dirba kruopščiai, turi galvą ant pečių, pasiūlo kas labiau tinka.
Atsakyti
as viska taip pat planavau atlikti Blice..


buvau uzsirasiusi pas Ausra ir bandomaji ir vestuvini... persigalvojau nepabandzius...

Sukuosena darysiuos pas Julija...
Manikiura pedikiura pas Ela...
Atsakyti
QUOTE(Norvegiska_slywa @ 2012 08 20, 18:15)
as viska taip pat planavau atlikti Blice..
buvau uzsirasiusi pas Ausra ir bandomaji ir vestuvini... persigalvojau nepabandzius...

Sukuosena darysiuos pas Julija...
Manikiura pedikiura pas Ela...

O kodėl persigalvojai dėl makiažo? 4u.gif
Atsakyti
pas Ausra jau esu dariusis ir tikrai viskas patiko ir tiko...
tik buvau gavusi laika gan veloka...

Kadangi turiu drauge puikia visaziste (bet gi zinot - vestuvem norejosi kazko kitaip nei visada smile.gif ) tai planavau eiti pas Ausra, bet poto persigalvojau, nes drauge atvaziuos i namus ir be streso padazys... juolab kad jau N+K kartu esu pas ja daziusis ir zinau kad viskas bus OK
Atsakyti