Įkraunama...
Įkraunama...

Kaunas: makiažas ir šukuosenos (grožio salonai)

QUOTE(Ambra* @ 2012 07 17, 08:44)
Gražiai šukuoja kirpeja Asta, o padazo labai labai graziai visaziste Evelina is Sarma Style gruodzio g., tikrai super, pati isbandziau smile.gif


Norėjau kaip tik rašyti Sarma Style Gruodžio g. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Candyfloss: 18 liepos 2012 - 09:54
Mergaites, o kokiam salone visažistė Ereta dirba Šilainiuose? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aimaimoko_Yume @ 2012 07 11, 00:25)
Makiaža ir šukuosena dariausi salone Pjesė,makiaža pas Henrika,šukuosena pas Audra.Likau labai patenkinta,vestuvių diena buvo labai karšta,prakaitas tiesiog bėgte bėgo bet kaip bebutų keista viskas liko savo vietose,tiesiog nudžiuvo prakaitas,o priemonės liko savo vietose.Šukuosena išlaikė visa diena,net vakare istraukus smeigtukus kuodas laikėsi,nors mano plaukai labai labai slidus ir kirpėjai teko pavargti kol susuko man norima kuodą.
Jei bus norinčių galėsiu įmesti foto,kai jas gausiu iš fotografės.


Aš taip pat vestuvėms makiažą ir šukuoseną dariausi salone "Pjesė". Likau labai patenkinta. Nuoširdžiai dėkoju Henrikai ir Audrai už profesionalumą ir draugiškumą. Šitam salone man nebuvo nesmagu, jaučiaus tikrai jaukiai ir patogiai. Merginos labai paprastos ir draugiškos. Aišku, prieš tai dariausi ir bandomuosius, tvarkiaus antakius, dažiau plaukus, tai spėjau priprasti smile.gif
Makiažas puikiai laikėsi visą dieną ir svarbiausia, nesijaučiau kaip su kauke. Garbanos laikėsi dar porą dienų, buvo gaila net galvą plaut biggrin.gif
Visoms rekomenduoju thumbup.gif Jokių problemų užsirašyti, ar baimės, kad neateis ir jokio konvejerio čia tikrai nepajaučiau.
Atsakyti
Sveikos mirksiukas.gif

Prabegus mano sventei didziausi pagyrimai ir komplimentai "Aimuze" grozio salonui wub.gif grazus prisiminimai, o nuotrauku grozis dar didesnis irodymas apie profesionalu kolektyvo darba thumbup.gif wub.gif tokiam nuosirdziam, profesionaliam kolektyve senai buvau bebuvusi thumbup.gif Makiazas buvo tiesiog tobulas, t.y. daugiau nei tikejausi :wub:viso personalo deka jauciausi tikra tos dienos karaliene wub.gif
Atsakyti
Gal galite rekomenduoti visaziste, kuri dirba sekmadieniais, aciu
Atsakyti
QUOTE(love_spell @ 2012 07 23, 16:42)
Gal galite rekomenduoti visaziste, kuri dirba sekmadieniais, aciu


parasiau jums i AZ ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo patrakus_: 23 liepos 2012 - 19:22
Sveiki,prie 4 metus dariausi makiaza pas visazisate Jurgita is sarma style,labai patiko makiazas,bet dabar negaliu rasti jos kontaktu. Gal kas turite?
Atsakyti
QUOTE(Sultry_blue @ 2012 07 20, 23:24)
  Jokių problemų užsirašyti, ar baimės, kad neateis ir jokio konvejerio čia tikrai nepajaučiau.

Na del konvejerio negaliu to pasakyti,visos darbuotojos sukosi kaip bitutės,žmonių buvo tikrai daug,tačiau dar prisidėjo tai kad tekėjau gan populiaria diena liepos 7.
Atsakyti
Galiu grąsiai parekomenduoti "Pjesėje" dirbančią visažistę Henriką. Kaip mane padažė, aš likau apstulbus ir visi svečiai buvo sužavėti ir kas svarbiausiai, ji kaip kitos, neprideda daug pudros jei nereikia. Nuo šiol, eisiu pas ją tiktais biggrin.gif O kirpėja buvo mano Kristina, neturiu jai priekaištų, bet pagirų ir didelių neturiu, padarė kuoduką, tačiau špilkos pradėjo kristi gamtoje ir kelios sruogos iširo, bet šiaip gražiai padarė.
Papildyta:
O dėl konvejerio, tai pas Henriką buvo didelis konvejeris, viena paskui kitą...
Atsakyti
keleta kartu makiaza dariausi Petrasiunuose. Ten ne grozio salonas, nediduke kirpyklele (prie Silo po kaire daugiaaukscio namo pirmame aukste). Kosmetologe Karolina, jauna mergina. Laaabai patiko. Viena karta ir i namus atvaziavo, nes man laaabai laiko trukumas buvo rolleyes.gif
toje pacioje kirpykloje sventines ir nuotaku sukuosenas daro Otilija ir Grazina. Grazina labai graziai ivairiai kasas pina 4u.gif
jei kosmetologes tel reiks, parasykite i AZ
Atsakyti
Labai labai rekomenduoju kirpeja - stilista Kestuti Saiku (FAMA).
Vestuvine sukuosena buvo puiki, susukavo per 20 min ir atlaike iki kitos dienos paryciu (sokau is visos sirdies, diena tai pat buvo karsta).

Makiaza dare Auguste (tai pat FAMA), labai rekomenduoju thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, visa diena skaitineju komentarus ir niekaip nesugebu apsispresti kur eiti pamerges makiaza, bei sukuosena darytis unsure.gif Noreciau viska darytis viename salone. Kaip nuomuone susidariau blic daro labai graziai makiazus, bet apie sukuosenas nelabai yra atsiliepimu. Apsistojau su sarma style, nes neradau blogo atsliepimo. Gal kuri patartumet pas kokia visaziste ir kirpeja eiti? Esu jau nusprendusi kokio makiazo noriu ie sukuosenos, tik klausimas kankina ar sugebes padaryti pagal nuotrauka unsure.gif Gal dar patartumet kokiu grozio salonu be pjese ir blic ? smile.gif
Atsakyti