Įkraunama...
Įkraunama...

Kaunas: makiažas ir šukuosenos (grožio salonai)

QUOTE(ELlJA @ 2012 03 10, 15:44)
Pure beauty visažistė Agnė. Patikrinta n kartų. Labai maloni, kruopšti, iš kosmetikos krepšelio matosi, kad labai tvarkinga, jaunatviška, meistrė - moko kitas visažistes, rengia mokymus.Ttaip pat dirba su TV projektais.  4u.gif Ir kaina nesikandžioja, patikėkit  4u.gif

man rodos as pas ja darysiuos, dirba gal savaroniuose? gal Agne Valaitiene? smile.gif
Atsakyti
Gal kam teko darytis makiažią Grožio Galerijoje pas Raimondą. Kokie būtų atsiliepimai?
Atsakyti
Na as savo vestuvems dariausi "Blic" ir makiaza ir sukuosena. Nuotakos turetu nusiteikti, kad ten viskas vyksta konvejeriu... nuotaku pilna buna ax.gif sedi lauki savo eiles...nerimauji ir aisku viskas veluoja... Makiaza dare Ausra, dariausi pas ja ir bandomaji...pasidariau foto apziurejau, kas netinka... kai dare tikraji pasakiau kas nepatiko ir netiko tai istaise. Sukuosena dare kirpeja Rasele...tai jei norit savo vestuviu ryta matyti susiraukusios kirpejos veida tai rekomeduoju mirksiukas.gif Dare mano pageidavimu garbanas... kurios beabejo nebuvo tokios kokiu norejau ir kokias buvo padariusi per bandomaji...reziume plaukai per bandomaji sukavima geriau atrode doh.gif
Sia vasara einu i vestuves... makiaza galvoju isbandyti pas Ausros dukra Indre.
Nuotakoms patarimas: nepasitikekit per daug forumo teikiama informacija...darykites banduomuosius makiazus ir sukuosenas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sirdele1 @ 2012 07 06, 09:31)
Na as savo vestuvems dariausi "Blic" ir makiaza ir sukuosena. Nuotakos turetu nusiteikti, kad ten viskas vyksta konvejeriu... nuotaku pilna buna  ax.gif  sedi lauki savo eiles...nerimauji ir aisku  viskas veluoja... Makiaza dare Ausra, dariausi pas ja ir bandomaji...pasidariau foto apziurejau, kas netinka... kai dare tikraji pasakiau kas nepatiko ir netiko tai istaise. Sukuosena dare kirpeja Rasele...tai jei norit savo vestuviu ryta matyti susiraukusios kirpejos veida tai rekomeduoju  mirksiukas.gif Dare mano pageidavimu garbanas... kurios beabejo nebuvo tokios kokiu norejau ir kokias buvo padariusi per bandomaji...reziume plaukai per bandomaji sukavima geriau atrode  doh.gif
Sia vasara einu i vestuves... makiaza galvoju isbandyti pas Ausros dukra Indre.
Nuotakoms patarimas: nepasitikekit per daug forumo teikiama informacija...darykites banduomuosius makiazus ir sukuosenas  4u.gif


Na vasara vestuviu metas ir tiketis, kad busit pas populiare visaziste vienintele naivu 4u.gif Svarbu rezultatas butu geras bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos. smile.gif As neseniai buvau dviejose sventese. Pirma makiaza dariausi pas Ausra is Blic. Issirinkau pagal forumo rekomendacijas, nes labai daug teigiamu atsiliepimu,bet...Kol sedejau pas ja kedej viskas atrode super, bet isejus i dienos sviesa pudros man atrode ryskiai per daug, veidas lb dirbtinas, kaip pas lele, nors veido oda nera problematiska, tai ir reikalo kazka labai maskuoti nebuvo.
Antraji dariausi pas Ereta, ji dirba Silainiuose, tai makiazas lb patiko, neturiu jokiu priekaistu, tiek akys, tiek veidas man atrode liux thumbup.gif
Atsakyti
Jei atvirai pati buvau užsirašiusi pas Aušrą, bet atšaukiau.
Mano draugė darė makiažą pas ją, tai man asmeniškai nepatiko. Pudros ant veido ohoho ir tikrai jos veidas nėra problematiškas, kad tris sluoksnius dėti. Akys gražiai buvo padažytos, bet kad galėtumei pasakyti WAU tai tikrai ne. Kai tiek forume pagirų ji sulaukia tikrai tikėjausi geresnio makiažo.
Aušra dirba su TV projektais, tad pudros ant vedėjų veido turi manau tikrai daug dėti, bet merginoms, kurios darosi šventėms (jei jau oda nėra problematiška) tikrai ne.
Manau dauguma pasiduodame teigiamiems atsiliepimas ir visos lekiame į išgirtąjį BLIC. Tikiu, kad tikrai yra ir kitų gerų salonų.
Džiaugiuosi, kad man pavyko anksčiau įvertinti Aušros padarytą makiažą.
Šukuoseną nusprendžiau darytis grožio galerijoje pas Rasą. Ji tikrai laabai gerai daro. Makiažą pasirinkau darytis tame pačiame salone pas Raimondą. Planuoju eiti daryti bandomąjį, kad įvertinčiau, nes nė karto nesu dariusi.
Parašysiu kaip sekėsi.


Atsakyti
Gal kam teko darytis makiaza pas stiliste Violeta Dobravolskiene?
Atsakyti
Makiaža ir šukuosena dariausi salone Pjesė,makiaža pas Henrika,šukuosena pas Audra.Likau labai patenkinta,vestuvių diena buvo labai karšta,prakaitas tiesiog bėgte bėgo bet kaip bebutų keista viskas liko savo vietose,tiesiog nudžiuvo prakaitas,o priemonės liko savo vietose.Šukuosena išlaikė visa diena,net vakare istraukus smeigtukus kuodas laikėsi,nors mano plaukai labai labai slidus ir kirpėjai teko pavargti kol susuko man norima kuodą.
Jei bus norinčių galėsiu įmesti foto,kai jas gausiu iš fotografės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aimaimoko_Yume: 10 liepos 2012 - 23:25
kur be blic ir pjeses salonu dar pasidaryti grazu makijaza ir sukuosena rolleyes.gif
per 10 psl. nieko kito neradau smile.gif

Akropolio ametistejoj zinot kas graziai sukuoja ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ulė: 17 liepos 2012 - 06:53
QUOTE(Ulė @ 2012 07 17, 07:52)
kur be blic ir pjeses salonu dar pasidaryti grazu makijaza ir sukuosena rolleyes.gif
per 10 psl. nieko kito neradau smile.gif

Akropolio ametistejoj zinot kas graziai sukuoja ax.gif  4u.gif



As sukuosena grozio galerijoj dariausi savanoriu pr., likau patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ulė @ 2012 07 17, 07:52)
kur be blic ir pjeses salonu dar pasidaryti grazu makijaza ir sukuosena rolleyes.gif
per 10 psl. nieko kito neradau smile.gif

Akropolio ametistejoj zinot kas graziai sukuoja ax.gif  4u.gif

Gražiai šukuoja kirpeja Asta, o padazo labai labai graziai visaziste Evelina is Sarma Style gruodzio g., tikrai super, pati isbandziau smile.gif
Atsakyti
Užsirašiau savo vestuvėms į išgirtąjį Blic saloną, makiažą pas Indrę darysiuosi, o plaukučius pas Laurą smile.gif Norėjau pas Aušrą papulti, bet būtų buvęs didelis tarpas tarp šukuosenos ir makiažo, tačiau manau ir Indre nenusivilsiu smile.gif
Atsakyti