Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

Atsiprasau, gal ir tersiam dabar tema, bet dazai vistiek su puosimu susije ax.gif
Kam kur patogu, tas aisku ten ir perka. Bet visiem norisi pigiau. As ne LT, tai man internetu patogiau. Sinciausi is cia http://www.globalsug...?...aste 4.5 oz Jei neklystu, tai 4,5oz ir yra tie 127gr, kurie kainuoja 40Lt, o cia nepilnai 5dol. Tai man tikrai pigiau gavosi. Nors LT ima muitus ir tt, tai gal tas pats gaunasi g.gif
Atsakyti
QUOTE(rutyte11 @ 2010 05 16, 21:55)
Merginos gal kuri matet kur Lietuvoj pirkti va tokia forma?



As pirkau rudeni tomas pfilips Klaipedoje, ir nesenai ziurejau buvo dar. kaina apie 14 litu, jei nemaisau blush2.gif
Atsakyti
Idomumo delei isknisau saskaita ir paskaiciavau, kiek man tas malonumas kainavvo ax.gif Uzsisakinejau 16 buteliuku po 127gr ir 2 tuos mazesnius. Dar kelias formeles ir Megingue powder, 454gr. Uz viska sumokejau 117dol, uz siuntima 70dol. Tai siuntimo kaina vien padalinus ant dazu, gaunasi grubiai 9dol su siuntimu. Tai tikrai pigiau. Arba as kazka ne taip skaiciuoju blush2.gif Tik kainos greit keiciasi, as pries metus uzsisakiau, ir gal i LT kita siuntimo kaina, tai kiek butu nezinau.
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2010 05 18, 10:19)
Idomumo delei isknisau saskaita ir paskaiciavau, kiek man tas malonumas kainavvo 

Ne, nu tau gi rase, kad i LT muitai dedas.... Ne visi ebay gali naudotis....
Atsakyti
Pas Citriniuka puikios kainos! Viskas greita, patogu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(laurechka @ 2010 05 18, 10:22)
Ne, nu tau gi rase, kad i LT muitai dedas.... Ne visi ebay gali naudotis....

Nu tai as pati ir rasiau, kad LT muitus kai uzdeda, tai gal ir tiek gaunasi tada tas pats.
Papildyta:
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 05 18, 10:24)
Pas Citriniuka puikios kainos! Viskas greita, patogu  thumbup.gif

Kas be ko, kad patogu, nereikia uz juru mariu siustis. Viskas LT vietoj ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2010 05 18, 12:26)
Nu tai as pati ir rasiau, kad LT muitus kai uzdeda, tai gal ir tiek gaunasi tada tas pats.
Papildyta:

Kas be ko, kad patogu, nereikia uz juru mariu siustis. Viskas LT vietoj  ax.gif


O man atrodo jos tas puslapis juk oficialus, tai moka ir mokescius...
Atsakyti
TIKRAI TAIP mirksiukas.gif žinoma, kad perkasi kas kur nori, viskas gi ok smile.gif
Atsakyti
Zuliaska o obuoliukas kooooks raudonas bigsmile.gif thumbup.gif

QUOTE(Olesta @ 2010 05 18, 11:09)
aš tai labai patenkinta tais dažais, ypač elektrine serija, jie gi anksčiau būdavo 12-14, kai kur 11 lt/buteliukas, taip kad 9 lt už buteliuką normalu  4u.gif juo labiau, kad užtenka labai ilgam, spalvos ryškios, intensyvios, gerai dažo grietinėlę, kremus, mases...čia Citriniuko parduotuvėlė, ji Kėdainiuose, bet atsiunčia labai greitai ir operatyviai


O kuo skiriasi tie lelktrinii dazai nuo paprastu americolor spalvu? blush2.gif
Atsakyti
jie ryškesni, ne pastelinio atspalvio, tortas su braškėmis mamai, salotiniai marškinukai pas mane spalvinti jais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuliaska @ 2010 05 17, 23:08)


obuoliukas labai simpatiškas, tik padėklo bent jau žalio norėtųsi biggrin.gif

QUOTE(rekaliuke @ 2010 05 18, 10:22)

pirkau iš ten bigsmile.gif super thumbup.gif ir šeimininkė kokia maloni ax.gif

QUOTE(Olesta @ 2010 05 18, 11:09)
o tūris dažų buteliuko toks pats??? tūriai skiriasi, kur 21 g ir kue 147 g, labai kaina gera, pačiam siunčiantis kad ir e-bay, tas buteliukas gautųsi 8 lt 21 g. Tai tikrai nėra brangu, o didelį buteliuką imti ir apsimokiau, nes kaina gaunasi dar pigesnė, tik spalvų paletė siauresnė  ax.gif aš tai labai patenkinta tais dažais, ypač elektrine serija, jie gi anksčiau būdavo 12-14, kai kur 11 lt/buteliukas, taip kad 9 lt už buteliuką normalu  4u.gif juo labiau, kad užtenka labai ilgam, spalvos ryškios, intensyvios, gerai dažo grietinėlę, kremus, mases...čia Citriniuko parduotuvėlė, ji Kėdainiuose, bet atsiunčia labai greitai ir operatyviai  thumbup.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 05 17, 15:59)
Kam studentui naktys duotos  lotuliukas.gif ten visas tortas puoštas grietinėle, tik gėlės ir lapeliai iš MMG  4u.gif  pastiliažui pritrūko cukraus pudros, ten nežinau receptas gal ne toks koks tai, dedu 4 šaukštus vandens pastiliažui, puikiai gaunasi  rolleyes.gif

a,supratau 4u.gif reik grizus namo pziureti i savo kompiuteri,recepta,kiek as ten dejau g.gif

QUOTE(karapuzike @ 2010 05 17, 16:48)
mokinkis mokinkis. pas mane irgi abi rankos kairios, tai zinok po truputi jau matau, kad vaizdelis gereja. Aisku iki kaikuriu musu senbuviu tai man cia dar kepti ir kepti.. puosti ir puosti, bet tai niekas negime mokytas. Manau atidirbsim sistema. O be to kiekviena turi savo stiliu. Savo skoni. Kiekvienos tortai kitokie. Ilgiau cia paganius akis ziurek jau pagal torto papuosima galima bus pasakyti kas puose biggrin.gif

sakai,ismokstama lotuliukas.gif g.gif as irgi kiek cia uzsimaskavus lindziu ph34r.gif ,kai kuriu braiza jau iskart atskiriu wub.gif

QUOTE(eiwile @ 2010 05 17, 19:28)
Laba diena kepejeles,

atnesu pasirodyti savo ale makvyna  ax.gif meducio paploteliai pertepti varskes kremu su persiku ir zele gabaliukais  ax.gif dengta mmg,ratai zefyrai  ax.gif

labai grazus thumbup.gif 4u.gif tik man,tundrai,paaiskinkit,mmg vientisa,tai kaip nuspalvinti atskirus plotus su geliniais dazais,jeigu juos reikia imaisyti jau minkant? g.gif

QUOTE(rekaliuke @ 2010 05 18, 10:22)

tai cia Citrinuko puslapis bigsmile.gif neseniai siunciausi,labai greitai atsiunte thumbup.gif malonu susipazint cia, Citrinuk drinks_cheers.gif

QUOTE(Olesta @ 2010 05 18, 11:09)
o tūris dažų buteliuko toks pats??? tūriai skiriasi, kur 21 g ir kue 147 g, labai kaina gera, pačiam siunčiantis kad ir e-bay, tas buteliukas gautųsi 8 lt 21 g.

butent,nesenai domejausi,kainos is ebay neka tesiskiria...
Papildyta:
QUOTE(salexa @ 2010 05 18, 12:11)
As pirkau rudeni tomas pfilips Klaipedoje, ir nesenai ziurejau buvo dar. kaina apie 14 litu, jei nemaisau  blush2.gif

kazi,gal ir Kaune Thomas Phillips'e butu? gal kuri kauniete yra macius? g.gif
Atsakyti