Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(spyglis2 @ 2010 05 17, 20:19)
: o man jos patinka, su pirmąja labiausiai nervinausi ir ilgai užtrukau,o dabar jau,sakyčiau, greičiausiai padaromas tortas ax.gif


Vat man irgi taip...pirma,antra kai dariautai ilgokai ir užtrukau ir streso buvo......o dabar viens -du ir padaryta......nei geliu kokiu reikia,nei nieko..... liezuvis.gif
Atsakyti
QUOTE(Migle79 @ 2010 05 17, 20:11)
Mergaites, o kiek tortų ir kokio maždaug skersmens galima padengti iš viengubos MMG normos?

apdengiu 24cm laisvai, bet aš labai plonai iškočioju biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Bitutė* @ 2010 05 17, 20:29)
dabar gal galite man pasufleruoti iš kur nusipirkti Kaune dažų,nes žiūriu tais pabarstukais aš neprasisuksiu,jau labai knieti daryti tokius grožius,ir dar progų nemažai pas mus bus ir minčių turiu ax.gif

pirkau turguj prie stoties. Ten kur vaisiai visokie.. kur gruzinu daznai buna hihihi.gif pas babulka tokia. siaip paklausk toj vietoj ar neturi, tai jos tuoj viena su kita susirekauja ir parodo kuri turi. mirksiukas.gif

QUOTE(spyglis2 @ 2010 05 17, 20:45)
nors aš ne kaunietė, bet pasufleruosiu cool.gif yra maisto institute prie bazių, ten skysti, nors man jie neypatingai patinka, bet spalvos gaunasi intesnyvios, gražios thumbup.gif ir dar pirkau turguj prie geležinkelio stoties, ten pas bobulkas tie ukrainietiški milteliai, bet spalvų pasirinkimo ne visada yra 4u.gif
man irgi tiek pat gaunasi drinks_cheers.gif

O kas tas maisto institukas? pirma karta apie toki girdziu g.gif
Atsakyti
QUOTE(karapuzike @ 2010 05 17, 20:49)

O kas tas maisto institukas? pirma karta apie toki girdziu  g.gif

KTU maisto institutas taikos pr. 4u.gif pagooglink, surasi tikrai, ten prie bazių kažkur, pati nebuvau, tiotka man pirko 4u.gif yra ten visokių spalvų, ir jos intensyvios, kas man patiko, nepatiko konsistencija unsure.gif
beje, kabinetas 600 kažkelintas, tiksliai neprsimenu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(spyglis2 @ 2010 05 17, 22:08)
KTU maisto institutas taikos pr. 4u.gif pagooglink, surasi tikrai, ten prie bazių kažkur, pati nebuvau, tiotka man pirko 4u.gif yra ten visokių spalvų, ir jos intensyvios, kas man patiko, nepatiko konsistencija unsure.gif
beje, kabinetas 600 kažkelintas, tiksliai neprsimenu blush2.gif

Praėjusią savaitę ten pirkau ir milteliais, tik ne visų spalvų buvo. Prekiauja ten "Naujasis limas", pagooglinkit, susirasit kontaktus ir pasiskambinti galima ar turi jums reikiama spalvą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ilja: 17 gegužės 2010 - 21:19
Dar vienas tortukas Juodasis miskas ganasasm pastilazas skirtas popierinem vestuvem
user posted image
Atsakyti
smile.gif aš tai įkeliu šiaip sau, nieko ypatingo, bet paspalvintį šitą psl smile.gif)
skonių nebepamenu, MMG ir aisiingas
user posted image
MMG
user posted image
Atsakyti
Nu kokie nuotaikingi ir spalvingi Zuliaskos tortai thumbup.gif
Atsakyti
Nuostabūs tortukai mergaitės 4u.gif
Zuliaska, kaip tos gėlytės ar atlaikė? ax.gif
Atsakyti
Na ir fainuolis obuolys thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rekaliuke @ 2010 05 18, 08:47)

Zuliaska, kaip tos gėlytės ar atlaikė?  ax.gif

aha ir aš to paties norejau paklausti...kaip tos geles ant jaunosios torto...ar neapvyto?
Atsakyti
sveikos gal zinote kur galima nupirkti ruzavu maistiniu dazu?
Atsakyti