Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(naitas @ 2010 05 17, 17:30)
a ko juokiatės  unsure.gif dabar aiškiau negu aišku. Bet ooooohooo kokie klientai pas tamstelę  tongue.gif


o tu ka galvoji,kad darau tik paprastiem mirtingiem...... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Laba diena kepejeles,

atnesu pasirodyti savo ale makvyna ax.gif meducio paploteliai pertepti varskes kremu su persiku ir zele gabaliukais ax.gif dengta mmg,ratai zefyrai ax.gif

user posted image
Atsakyti
Niu Eiwilyte, niu labai gražus Makvynulis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 05 17, 19:54)
Niu Eiwilyte, niu labai gražus Makvynulis  thumbup.gif


Aciu,nemegstu as tu masinu blush2.gif bet pagrindinis prasymas buvo kad butu masinos formos ax.gif
Atsakyti
Mergaites, o kiek tortų ir kokio maždaug skersmens galima padengti iš viengubos MMG normos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Migle79: 17 gegužės 2010 - 19:11
kokie gražūs visų tortukai, jau net nebesuminėsiu blush2.gif

QUOTE(eiwile @ 2010 05 17, 19:02)
Aciu,nemegstu as tu masinu  blush2.gif bet pagrindinis prasymas buvo kad butu masinos formos  ax.gif

o man jos patinka, su pirmąja labiausiai nervinausi ir ilgai užtrukau,o dabar jau,sakyčiau, greičiausiai padaromas tortas ax.gif
Atsakyti
Oi mergaitės mašinytės jūsų nuostabios kurios net darote pirmą sykį wub.gif thumbup.gif nu aš matyt nesumeistraučiau ax.gif
Olestos labai gražučiai tortai,ypač labai patiko su braškėmis,taip ir norisi vieną nukniaukti tongue.gif ir dar labai patinka kaip su grietinėle padaryti,nu super meistrė,tokie visi valgomi rolleyes.gif
Miglės labai gražus,vasara padvelkė,tokios švelnios spalvytės wub.gif
Labai patiko barbė,kur pirmajai komunijai,super suknytė :superir kita kur su plakta grietinėle,daug nikų nepamenu,bet visų tikrai labai gražūs tortukai wub.gif tikrai viso likote pastebėtos,jums po 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
dabar gal galite man pasufleruoti iš kur nusipirkti Kaune dažų,nes žiūriu tais pabarstukais aš neprasisuksiu,jau labai knieti daryti tokius grožius,ir dar progų nemažai pas mus bus ir minčių turiu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Bitutė*: 17 gegužės 2010 - 19:34
QUOTE(naitas @ 2010 05 17, 17:30)

man tai labai graži.. o detalių detalių  wub.gif  doh.gif  respects notworthy.gif

aciukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Migle79 @ 2010 05 17, 20:11)
Mergaites, o kiek tortų ir kokio maždaug skersmens galima padengti iš viengubos MMG normos?


Nedideli,dazniausiai dengiu 21 cm tortukus tai pasigaminu 1.5 normos mmg ax.gif
Atsakyti
QUOTE(eiwile @ 2010 05 17, 20:33)
Nedideli,dazniausiai dengiu 21 cm tortukus tai pasigaminu 1.5 normos mmg  ax.gif


ohmy.gif as 24 cm is normos...
Atsakyti
QUOTE(*Bitutė* @ 2010 05 17, 19:29)

dabar gal galite man pasufleruoti iš kur nusipirkti Kaune dažų,nes žiūriu tais pabarstukais aš neprasisuksiu,jau labai knieti daryti tokius grožius,ir dar progų nemažai pas mus bus ir minčių turiu ax.gif

nors aš ne kaunietė, bet pasufleruosiu cool.gif yra maisto institute prie bazių, ten skysti, nors man jie neypatingai patinka, bet spalvos gaunasi intesnyvios, gražios thumbup.gif ir dar pirkau turguj prie geležinkelio stoties, ten pas bobulkas tie ukrainietiški milteliai, bet spalvų pasirinkimo ne visada yra 4u.gif

QUOTE(rugiagele26 @ 2010 05 17, 19:40)
ohmy.gif as 24 cm is normos...

man irgi tiek pat gaunasi drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 05 17, 20:40)
ohmy.gif as 24 cm is normos...


visos tos 1.5 normos nesunaudoju,dar gabaliukas lieka,bet man jau geriau lieka negu trunka ax.gif
Atsakyti