Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

Sveikutės 4u.gif žiuriu žiūriu vis jūsų šedevrus,nėra kada pagirti,bet Miglės pamačius autobusiuką,nesusilaikiau,nerealiai graži oplikacija,šaunuolė ,meistrė-profė iš didžiosios raidė thumbup.gif nu jau ir Asseni koks fainuolis rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Bitutė*: 28 gegužės 2010 - 11:54
Migle, NEREALU blink.gif wub.gif
Asseni, tai graziausias mano matytas tortas, skirtas 1-ai komunijai wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2010 05 28, 10:19)


ia is virsaus
user posted image

Tiesiog nuostabus wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif negaliu atsiziureti bigsmile.gif
Atsakyti
jo miglės ir asseni tortai TOBULI... PASAKIŠKI
aš įmetu savo, netobus smile.gif)
Varškės-maskarponės su persikais, MMG
user posted image
kirbės maskarponinis, grietinėlė ir mmg, vakar bandžiau bezė.. tai net nenoriu pasakot kaip man ten išėjo smile.gif) karamelė iš cukraus... nu man rodos užsispirsiu ir pradėsiu daryt smile.gif) tik šiandien noro nebuvo, atsikėliau skaudančia galva, o pabaigt reikėjo,buvo prašymas paprastučio
user posted image
toks pats kaip pirmas ir pastiliažas. negerai nufotkinau, nes nesimato kad pats tortas kaip gėlė smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2010 05 27, 16:52)
Atsakysiu paprastai: siūlysiu, kad išvis būtų draudžiamos 'tortų galerijos', kokiais tikslais jos bebūtų publikuojamos arba bent jau būtų leidžiamos tik toms, kurios turi maisto tvarkymo subjekto pažymėjimą ir jų veikla yra kontroliuojama atitinkamų institucijų. 
Dabar gi ne paslaptis, kad kiekviena 'ištobulėjusi' kepa namuose tuos tortus pagal užsakymą, tereikia susisiekti asmenine žinute, kepa netgi naudodamos ne maisto gamybai skirtus dažus (nes toli gražu ne visi dažai yra leistini, kas matosi cool.gif ).
Puikiai kiekviena žinote, kad forume prekyba maisto produktais yra draudžiama, o į tą kategoriją papuola ir užsakymai proginiams tortams ar mėsos vynotiniams smile.gif



QUOTE(Rasma @ 2010 05 27, 17:16)
Kam reikalingi parašai?

Tai aiškiai nurodyta taisyklėse: "vieta trumpam, neužimančiam daug vietos asmeniniam devizui, šūkiui, mėgiamai citatai; mažai, padoriai, estetiškai nuotraukai/paveiksliukui (maksimalus nuotraukos aukštis - 120 taškų/pikselių); arba 1-2 skaitliukams/liniuotėms, kurie padeda skaičiuoti laiką iki svarbaus jūsų gyvenime įvykio ir pan."
Aš puikiai žinau ir skiriu, todėl atsakau už kiekvieną savo parašytą žodį. Šauna į galvą dar ne tokie dalykai.
Aišku įdomu kuris čia 'kioskelis' ar firma LT parduoda tokius dalykus konditerijai, betgi viską galima sužinoti cool.gif

ir taip kalba moderatorė, kuri neva jau turėtų žinoti apie forumą daugiau negu šiaip užsukanti narė mega_shok.gif
Atsakyti
Cipciuk, Jūs ir antkapį buvot atsinešus, o man jau vainikėlio nebegalima lotuliukas.gif

Asseni, pritariu, gražesnio neteko niekur matyti tokiai progai skirto torto thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2010 05 28, 14:45)
ir taip kalba moderatorė, kuri neva jau turėtų žinoti apie forumą daugiau negu šiaip užsukanti narė mega_shok.gif

BAISU gun_bandana.gif
Zodziu nesamone DIDZIAUSIA!
O del dazu lai interneta dazniau paskaito doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rutyte11: 28 gegužės 2010 - 14:56
QUOTE(zuliaska @ 2010 05 28, 14:23)
jo miglės ir asseni tortai TOBULI... PASAKIŠKI
aš įmetu savo, netobus smile.gif)




O man jie labai grazus smile.gif o Kirbes maskarponinis - tai skanesnio nesu valgius (praeita savaitgali pati gaminau)... wub.gif o ten ant jo virsaus taip lygiai grietinele uzlyginta ar MMG patiesta? Nesuprantu kaip taip lygiai padaryti wub.gif
Atsakyti
nea ten grietinėlė smile.gif man patinka ją lyginti, reiktų to specialaus įrankio būtų dar patogiau, bet neprisiruošiu parsisiust. tai kitą kartą tai būtinai parsisiusiu smile.gif))
jo aš ir pirmiausia sau pasidariau kirbės maskarponinį, tai man labai patiko. tik aš tų kiaušų žalių bijau, tai nušveičiau ir tada jau mušiau smile.gif
Papildyta:
kaip laukiu, turėtų per porą dienų tortų gražių pabirti smile.gif)
Atsakyti
Na negaliu praeit pro šalį nepagyrus Asseni komunijos torto - koks jis man DIEVIŠKAI GRAŽUS wub.gif wub.gif wub.gif Asseni, kaip tau taip gražiai pavyksta padaryt - tikras meno kūrinys ant torto wub.gif

Migle, auksaranke tu mūsų - autobusiukas nuostabus, neįmanoma akių atplėšt bežiūrint laugh.gif kaip ir į tavo tortą-braškę wub.gif

zuliaska, waw kokie grožiai bigsmile.gif tas krepšiukas su ramunėm labai fainas wub.gif

na tikiuosi kitą savaitę ir aš netuščiom ateisiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(RiMami @ 2010 05 28, 15:26)
Na negaliu praeit pro šalį nepagyrus Asseni komunijos torto - koks jis man DIEVIŠKAI GRAŽUS  wub.gif wub.gif wub.gif Asseni, kaip tau taip gražiai pavyksta padaryt - tikras meno kūrinys ant torto  wub.gif


Aciu, aciu, brangioji. Tai gi pati ideja pametei tongue.gif
Bet tu man pasakyk, kada inetas bus pas tave ka mad.gif

Visom mergaitem aciu uz pagyras ir po balioncika 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asseni: 28 gegužės 2010 - 15:30
user posted image

medaus tortas puostas beze kremu,dvynukam smile.gif
Atsakyti