Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

as vel su ta pacia knyga, cia tokia buvo vakar
user posted image
o cia ryte atsikeliau, paziurejau vel y torta ir norejosi uzdet gelytes, nezinau ar gerai padariau, bet gelytes krastuose palikau, man norejosi kazko ryskesnio
user posted image
Atsakyti
Padariau pirma savo knyga ir atsizegnojau daugiau nedarysiu schmoll.gif MMG dengiau neapsidenge, suplyso. viska nukrapsciau palikau tik virsu verysad.gif svoris 8.300 kg viena puse kavos tortas kita juodasis miskas, ir celiulito daug, zodziu nevykelis verysad.gif
Pasakykit patarkit ka noers verysad.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(mamyciuke 2 @ 2010 05 27, 22:09)
as vel su ta pacia knyga, cia tokia buvo vakar
user posted image
o cia ryte atsikeliau, paziurejau vel y torta ir norejosi uzdet gelytes, nezinau ar gerai padariau, bet gelytes krastuose palikau, man norejosi kazko ryskesnio
user posted image

dabar graziau wub.gif
Atsakyti
as kai uzdejau ant napoleono papuosimus padarytus is MMG tai issileido, minkstuteliai pasidare unsure.gif tai gerai kad buvo mamai skirtas tortas...
Papildyta:
rutyte11 tai kad graz ta tavo knyga, dar zodziai uzrasyti, nesuprantu kaip jum rankos nedreba, nes man tai juodai pradeda drebet doh.gif
o is ko tu knygai sonus tokius padarei g.gif
Atsakyti
Mano pirmoji lėlė ax.gif
Snikers, MMG, lėlė - marcipanas.
user posted image

Vyras sakė, kad tokia nesusižavėtų, kaip gatvės merga doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mamyciuke 2 @ 2010 05 27, 22:18)
as kai uzdejau ant napoleono papuosimus padarytus is MMG tai issileido, minkstuteliai pasidare unsure.gif  tai gerai kad buvo mamai skirtas  tortas...
Papildyta:
rutyte11 tai kad graz ta tavo knyga, dar zodziai uzrasyti, nesuprantu kaip jum rankos nedreba, nes man tai juodai pradeda drebet doh.gif
o is ko tu knygai sonus tokius padarei g.gif

pirkau tortine forma ir prie jos buvo pridetos dvi menteles viena lyginumui, kita tokia kaip greblys, tai su su ja padariau
Atsakyti
QUOTE(mamyciuke 2 @ 2010 05 27, 22:14)
as kai uzdejau ant napoleono papuosimus padarytus is MMG tai issileido, minkstuteliai pasidare unsure.gif  tai gerai kad buvo mamai skirtas  tortas...

user posted image
pas mane neissileido ,tik celiulitas stovi, o jus leidziat tortui pastovet? pas mane para saldytuve pastovi,tada mmg dengiu blush2.gif
Atsakyti
Rūtyte11, nu ką Tau patarti, viduriukas riebokai atskirtas, skirtuko kūdesnio norėtųsi ir nedenk vienu gabalu didelio ploto mirksiukas.gif viduriukas gi užsidekoruoja, daug lengviau tokio formato tortą būtų buvę dengti nuo kraštų iki pusės atskirais gabalais...ir knygos pakraščiukus būtų galima aisingu paryškinti, nors ant tikrų knygų jokių puslapių kontūrų garbanų nebūna, taip kad normali ta Tavo knyga ir nesižegnok čia - sekmadienį mauk į mišias 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 05 27, 22:20)
Rūtyte11, nu ką Tau patarti, viduriukas riebokai atskirtas, skirtuko kūdesnio norėtųsi ir nedenk vienu gabalu didelio ploto  mirksiukas.gif  viduriukas gi užsidekoruoja, daug lengviau tokio formato tortą būtų buvę dengti nuo kraštų iki pusės atskirais gabalais...ir knygos pakraščiukus būtų galima aisingu paryškinti, nors ant tikrų knygų jokių puslapių kontūrų garbanų nebūna, taip kad normali ta Tavo knyga ir nesižegnok čia  - sekmadienį mauk į mišias  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Aciu Olesta, ot kazkaip ir nepagalvojau kad per puse dengt doh.gif norejau gi kuo mandriau blush2.gif
Atsakyti
Neli kokia suknele grazi wub.gif wub.gif wub.gif
as visada leidziu pastovet per nakty kad subrestu, as tuos papuosimus dejau ant napoleono trupineliu, parodyciau bet geda doh.gif toky cia nest
Papildyta:
wingaile labai grazus tortas, suzaveta juodai thumbup.gif
celiulitas gal del to kad per plonai iskocioji mase, as tai slepiu tada aisingu aptaskuoju kur duobutes yra rolleyes.gif
Papildyta:
kokioj parduotvej ta tortine pirkot su grebliu g.gif
Atsakyti
Mergaites, o gal zinot, kokie zodziai buna per pirma komunija, tik ne lietuviu kalba, siaip lotynu reiktu unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asseni: 27 gegužės 2010 - 22:41
Na,mergaites kraupu tiesiog verysad.gif
Pasirodo negalima savo keptu tortu foto albuma tureti,nes reiskia kad prekiauji maistu forume,o tai negalima.
Moderatores nesusikalba tarpusavyje,pvz vienai mano albumas neuzkliuvo sako tinka ir dydis ir kainu nera viskas gerai,o va kitai reiskia turiu foto tai ir kepu pagal uzsakymus,baisu zinokit,va visos kitos foto nieko,bet saldumynu skyrelio negalima.
Apmaudu,kad dziaugiuosi savo kepiniais,nes visa tai yra supermamos deka verysad.gif
Atsakyti