Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(Pakvaisus @ 2010 05 27, 18:09)
tai taip  4u.gif
cia man?  g.gif

Ne tau,kodel galvoji,kad tau?
Atsakyti
QUOTE(Pakvaisus @ 2010 05 27, 19:09)

cia man?  g.gif


Visoms... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*Jonė* @ 2010 05 27, 19:19)
Ne tau,kodel galvoji,kad tau?



QUOTE(rugiagele26 @ 2010 05 27, 19:19)
Visoms...  unsure.gif


ai, tik dabar pagavau post'o prasme.. biski kitaip supratau,tai pagalvojau.... rolleyes.gif
Atsakyti
Kirbe velnioniškai gražu wub.gif , nu į parašą lindau norėjau iš arčiau pasicekavint , abe nėr arba aš žliba lotuliukas.gif , labai man gražu tie kantukai su žnypliukėm , turiu ir aš bet musėt taip ir bijosiu pabandyt, spalvos super ir išvis man labai labai patiko thumbup.gif
nu jo prieš tai buvote prasta kepėja lotuliukas.gif lotuliukas.gif ot kaip fotikas naujas padėtį pataisė lotuliukas.gif
Atsakyti
Mergaites, ka reikia "MI PRIMERS COMUNION"
IR KOKIA CIA KALBA
Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2010 05 27, 20:17)
Mergaites, ka reikia "MI PRIMERS COMUNION"
IR KOKIA CIA KALBA


ispaniskai. MANO PIRMOJI KOMUNIJA

Nors gal ispaniskai sakosi MI PRIMERA COMUNION g.gif Jei ne ispaniskai , tada galetu buti portugaliskai ar italiskai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amorosa: 27 gegužės 2010 - 20:21
QUOTE(amorosa @ 2010 05 27, 20:19)
ispaniskai. MANO PIRMOJI KOMUNIJA

aCIU

O KOKS TEKSTAS BUTU LOTYNISKAI, gal zinot?
Bet ne mano, o musu
Papildyta:
QUOTE(simisimi84 @ 2010 05 27, 13:45)
laba smile.gif
artėja didžioji valanda, kada pirmą kartą dengsiu tortą, tiksliau du, mase. planuoju MMG, bet gi va.... aplaksčiau pusę Klaipėdos vaistinių ( eurovaistinė, norfos, šeimos, baltijos vaist. gr.) ir NIEKUR nebuvo glicerino. tik išoriniam vartojimui. Paklausus kas nutiktų jei jo kas atsigertų, vaistininkė pasakė nejuokaukite, nes ten yra nuodingų medžiagų... taigi, tik grynai išoriniam vartojimui... kuo jį pakeisti o gal visai nedėti??? ačiū



QUOTE(spyglis2 @ 2010 05 27, 13:49)
darau be jo, beje, daugelis mergaičių irgi 4u.gif vietoj glicerino įdėk papildomą šaukštą aliejaus ir viskas 4u.gif


Nededu nei glicerino, nes neturiu, nei papildomo sauksto aliejaus. Viskas buna ok.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asseni: 27 gegužės 2010 - 20:33
QUOTE(linette @ 2010 05 27, 19:54)
Kirbe velnioniškai gražu  wub.gif , nu į parašą lindau norėjau iš arčiau pasicekavint ,  abe nėr arba aš žliba  lotuliukas.gif , labai man gražu tie kantukai su žnypliukėm , turiu ir aš bet musėt taip ir bijosiu pabandyt, spalvos super ir išvis man labai labai patiko  thumbup.gif
nu jo prieš tai buvote prasta kepėja  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  ot kaip fotikas naujas padėtį pataisė  lotuliukas.gif


dar nesoejau ykelt y paraša...kai turesiu minute laisvo laiko,tada sumesiu.....
aha,o fotikas labai padety pataise..... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif visai kiti tortai...... lotuliukas.gif
Atsakyti
O Dieve kiek grozybiu uzderejo thumbup.gif
Kirbe koks kaspinas grazus thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2010 05 27, 20:36)
aCIU

O KOKS TEKSTAS BUTU LOTYNISKAI, gal zinot?
Bet ne mano, o musu



Lotyniskai nezinau, neduoda net internetiniai vertejai isversti. O ispaniskai skambetu NUESTRA PRIMERA COMUNION
Atsakyti
Noriu paklaust, kodel nuo napoleono kremo tirpsta MMG mase, gal del to kad pienas ten ieina? nes teks daryt kitam savaitgaliui.Nezianu kaip papuost, nes gryzta giminaiciai is uzsienio seniai matyti, tai tortas skirtas bus mamai ir suneliui, o minciu nera visai doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mamyciuke 2 @ 2010 05 27, 22:03)
Noriu paklaust, kodel nuo napoleono kremo tirpsta MMG mase, gal del to kad pienas ten ieina? nes teks daryt kitam savaitgaliui.Nezianu kaip papuost, nes gryzta giminaiciai is uzsienio seniai matyti, tai tortas skirtas bus mamai ir suneliui, o minciu nera visai doh.gif  doh.gif  doh.gif

man irgi nelygus napaleono pavirsius gaunasi blink.gif gal kremu sarlote tepti reikia? g.gif
Atsakyti