Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(eglejk @ 2010 05 27, 16:59)
bet knygu kiek uzderejo, jauciasi, kad mokslo metu pabaiga  biggrin.gif
visos be isimties saunios  thumbup.gif

drinks_cheers.gif kaip tik tą patį pagalvojau skaitydama bigsmile.gif
Gražių įdėjų radau thumbup.gif
Atsakyti
user posted image irgi napaleonas smile.gif
Atsakyti
Wingaile 4u.gif 4u.gif 4u.gif
...pasakele smile.gif
Atsakyti
user posted image
AŠ GAL NE Į TEMĄ, blink.gif bet čia grybų kelmas,tipo tortas blush2.gif
Atsakyti
wingaile..pribaigei... 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
user posted image
napaleonas,puoštas saldainių mase,gelytes mmg, lapelis zalias- tikras blush2.gif
Papildyta:
smile.gif ačiū 4u.gif
Atsakyti

user posted image

user posted image


Susimoviau su užrašymų ant viršaus.. .. verysad.gif labai ranka drebėjo doh.gif rodau dėl idėjos,tie dalykėliai šone- vaikų vardai mirksiukas.gif ax.gif gal kitos mamos nesupeiks manęs labai už tą viršų hihihi.gif
Atsakyti
SOS, mergaitės, patekau į labai nemalonią situaciją verysad.gif gal kas kartais turit drugelių įspaudų naują komplektą verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Wingaile- clap_1.gif clap_1.gif clap_1.gif
Pakvaisus,na sudrebejo ranka tai sudrebejo,kitasyk pavyks geriau,o ideja grazi ir maloni
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Jonė*: 27 gegužės 2010 - 17:37
Atsargiai cia su savo sedevrais, nes atsiras dar tokiu, kurie apkaltins nebutais dalykais cool.gif
Atsakyti
QUOTE(*Jonė* @ 2010 05 27, 18:36)
Wingaile- clap_1.gif  clap_1.gif  clap_1.gif
Pakvaisus,na sudrebejo ranka tai sudrebejo,kitasyk pavyks geriau,o ideja grazi ir maloni


tai taip 4u.gif

QUOTE(rugiagele26 @ 2010 05 27, 18:57)
Atsargiai cia su savo sedevrais, nes atsiras dar tokiu, kurie apkaltins nebutais dalykais  cool.gif

cia man? g.gif
Atsakyti
sveikutes...oi mergytes kiek grožiu...... thumbup.gif
savišky viena parodysiu.....mano medutis ir MMG....fotoparatas naujas,tai gal foto bus geresnes kokybes..... smile.gif tortai gražesni atrodys..... ax.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
user posted image

beje MMG man niekada nebuvo ,kad šlapiuotu....dengiau ir ant grieyineles,dabar ant sviestinio kremuko ir visada viskas ok......
Atsakyti