Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

olesta,ačiū už pastabėles,o aš kažkaip net nepamasčiau dėl platesnio kanto g.gif sakau jau skaičiai su raidėm nemenki g.gif svoris jo nemažas 3400g biggrin.gif
dėl ano nedėsiu-paprastas-lai sau paraše tupi blush2.gif
Atsakyti

QUOTE(simisimi84 @ 2010 05 27, 14:45)
laba smile.gif
artėja didžioji valanda, kada pirmą kartą dengsiu tortą, tiksliau du, mase. planuoju MMG, bet gi va.... aplaksčiau pusę Klaipėdos vaistinių ( eurovaistinė, norfos, šeimos, baltijos vaist. gr.) ir NIEKUR nebuvo glicerino. tik išoriniam vartojimui. Paklausus kas nutiktų jei jo kas atsigertų, vaistininkė pasakė nejuokaukite, nes ten yra nuodingų medžiagų... taigi, tik grynai išoriniam vartojimui... kuo jį pakeisti o gal visai nedėti??? ačiū

as nededu glicerino, papildomai viena sauksta aliejaus pilu blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2010 05 27, 14:40)
Olesta ačiū  4u.gif

dar kartą ateinu, su klausimais, aš visuomet jau kaip kepu tada kyla milijonas klausimų, einu tepti Cipsiuko medutį, praeitą kartą man sunkėsi skystis ir šlapiavo, bet aš viršū buvau dengusi bulvukės mase, bet kažkur skaičiau, kad reik tepti sviestinį kremą, iki šiol maniau, kad tik visokiems ne medučiams tas sviestinis reikalingas, bet jaučiu aš klystu ania  4u.gif , bet nerandu recepto, kur su kondencuotu pienu, nes man tas paprastas nelabai patiko  blush2.gif


Receptas : .... pokiukui sviesto 200 g. , imama trečdalis indelio ( gali būti dar mažiau ) kondencuoto pieno ( saldaus ) .

Kai gerai išsiplaks sviestas ( pabals , padidės jo tūris ) tada plona srovele ( vis plakant ) pilamas kondencuotas pienas .

Abu šie produktai turi būti kambario ( vienodos ) temperatūros , kitaip supuls kruolelėmis ( atsiras vandens ) .

Bulvytės masė tinkama , jei ji padaryta ne su grietinėle , o su svietuku 4u.gif .



Atsakyti
QUOTE(simisimi84 @ 2010 05 27, 14:45)
Paklausus kas nutiktų jei jo kas atsigertų, vaistininkė pasakė nejuokaukite, nes ten yra nuodingų medžiagų... taigi, tik grynai išoriniam vartojimui... kuo jį pakeisti o gal visai nedėti??? ačiū

reikejo tada paklausti kodel ji pardavineja jeigu jis nuodingas? biggrin.gif
Atsakyti
sveikos, nemoku ikelti nuotraukyciu, jei ka pridirbau- atsiprasau blush2.gif http://public.fotki....0401.html#media
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wingaile: 27 gegužės 2010 - 14:44
QUOTE(lotute @ 2010 05 27, 15:13)
reikejo tada paklausti kodel ji pardavineja jeigu jis nuodingas? biggrin.gif


Tai valgyt matyt jo negalima, nes isoriniam naudojimui...o del vidinio nezinau...
Papildyta:
QUOTE(Maja Di @ 2010 05 27, 14:34)
Sveikutės, neskaičiau visos temos, gal kur ir yra parašyta, gal galėtumėt kuri patart, kaip gauti šokoladinės spalvos bize. Visą tortą puošiu baltai ružava bize, tik pagražinimui reik šokoladinės, įdomu jei į sirupą įdėčiau tirpinto šokolado ar nesugadinsiu g.gif . o gal kakavos tirpintos g.gif, na noriu kad "stovėtų" ta bize. ačiū už atsakymus


Na kazin ar kas gausis, jei idesi tirpinto sokolado, ar tirpintos kakavos... gal geriau kakvos milteliu... tegu pataria kitos mergaites..
Atsakyti
QUOTE(wingaile @ 2010 05 27, 15:41)
sveikos, nemoku ikelti nuotraukyciu, jei ka pridirbau- atsiprasau  blush2.gif  http://public.fotki....0401.html#media


labai grazu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
labai gražūs merginos jūsų tortukai wub.gif aš iš jūsų mokausi blush2.gif tik pradedu puošt ax.gif
Atsakyti
medutis,puostas beze kremu.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLKA999: 27 gegužės 2010 - 15:43
Skaiciukus butu graziau rasyt romeniskais skaiciais...
Atsakyti
Aciu mergaites uz atsakymus 4u.gif

bet knygu kiek uzderejo, jauciasi, kad mokslo metu pabaiga biggrin.gif
visos be isimties saunios thumbup.gif
Atsakyti
user posted image napaleonas,puostas cypsiuko mase ax.gif
Atsakyti